To je veřejnoprávní služba?! Plesl se pozastavil nad tím, co padlo v Českém rozhlasu ke znásilnění mladé Češky migrantem
Šéfka Okresního státního zastupitelství v Litoměřicích Kateřina Doušová v rozhovoru pro veřejnoprávní Český rozhlas popsala, jak pokračuje vyšetřování případu znásilnění šestnáctileté dívky na Litoměřicku, kterého se měl dopustit Afričan. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl nad rozhovorem pozvedl obočí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 17:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Mladá Němka odmítala marockého migranta. Vše mělo děsivou dohru
V Hamburgu včera začal proces s marockým migrantem, který čelí obvinění ze znásilnění mladé německé ženy. Oběť i pachatel byli v době znásilnění pod značným vlivem alkoholu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Německo: Šok v Drážďanech! Nechutný čin! Více o znásilnění Češky mužem tmavé pleti
Server TSG24, který přináší informace z Drážďan, informoval o tom, že v tomto městě došlo ke znásilnění osmadvacetileté Češky. Útočník zatím není blíže znám. Článek začíná zvoláním „Šok v Drážďanech!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
Pokus o znásilnění, který nevyšel. Dívka se ubránila útoku Afghánce a toto nyní padlo u soudu
V Augsburgu včera začal soud s afghánským migrantem, který se loni v květnu pokusil znásilnit mladou ženu. Osmnáctileté dívce se naštěstí podařilo tomu nejhoršímu zabránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pivo, hašiš a holky. Na to poslední „syrský“ uprchlík z Tunisu dojel
V německém Bambergu probíhá proces s tuniským migrantem, který čelí obvinění ze znásilnění mladé dívky a z dalších dvou pokusů o ten samý trestný čin. Obžalovaný se přiznal a hrozí mu až patnáct let odnětí svobody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Sousedovi, se kterým se hádáte, také brečet na pohřeb nepůjdete. Šéfredaktor Plesl popsal, co by se odehrávalo, kdyby Zeman dorazil na pohřeb kardinála
Šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl dnes zveřejnil na svém facebookovém profilu přepis rozhovoru, který poskytl včerejšímu vysílání Českého rozhlasu Plus. Rozhovor s ním vedl moderátor Tomáš Pavlíček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
A je to tady zase. Po pár dnech zemřela v Německu další mladá dívka
Německo se ještě nestačilo vzpamatovat z brutálního znásilnění a vraždy čtrnáctileté dívky migrantem a média hlásí další smrt její vrstevnice. Patnáctiletá dívka byla tentokrát migrantem ubodána v parku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Znásilnění od Afričana: „Tmavý bimbas?“ ČT dvakrát utřela Tomia Okamuru
Hned dva pořady veřejnoprávní České televize najednou – 168 hodin a Newsroom ČT24 – se zabývaly případem reakcí uživatelů sociální sítě na facebookovém profilu lídra SPD Tomio Okamury, který se pozastavoval nad prací reportérky Českého rozhlasu Zdeňky Trachtové. Šlo o obvinění muže afrického původu ze znásilnění šestnáctileté dívky v Terezíně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Nekonečný seriál hrůzy: Jeden migrant se v Německu přiznal a další znásilnění nově spáchal
V německé Bochumi pokračoval soudní proces s migrantem obviněným ze znásilnění, ve kterém došlo k překvapivému zvratu. Ve 180 km vzdáleném Kasselu naproti tomu soud s mladistvým násilníkem brzy začne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Skupina Syřanů „přinesla obohacení“ osmnáctileté Němce. A Němci se naštvali
Německý Freiburg čelí po dvou letech další alarmující události, ve které hrají hlavní roli migranti. Po znásilnění a zavraždění studentky medicíny afghánským migrantem tentokrát došlo k hromadnému znásilnění dívky migranty ze Sýrie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Znásilnění Češky: Promluvil podezřelý migrant. Rád by jel do Francie
Abdallah D., tak se údajně jmenuje migrant, který odjel z Německa a v Česku je podezřelý ze znásilnění šestnáctileté dívky. Českému soudu sdělil, že se mu nechce do vězení, raději by prý odjel do Francie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist