Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Proč se na Letné neprotestovalo proti Lauderovi, Diag Human, či kauze Katarského prince?
„Demokratická opozice,“ jak se vznešeně nazývají ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN se podílejí na mediální štvanici proti Andreji Babišovi a Marii Benešové a podporují i demonstrace po celé ČR.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2019 v 15:40, prečteno: 17x

nejlepší články ze dne: 24. 06. 2019

Související články

Jaromír Petřík: Proč se na Letné neprotestovalo proti Lauderovi, Diag Human, či kauze katarského prince?
„Demokratická opozice,“ jak se vznešeně nazývají ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN se podílejí na mediální štvanici proti Andreji Babišovi a Marii Benešové a podporují i demonstrace po celé ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
A zase Diag Human. Zahučíme do toho za 20 miliard?
Noční můra v podobě společnosti Diag Human se vrací. Ta totiž podala na Česko další arbitrážní žalobu za zmařenou zakázku s krevní plazmou, za kterou stát před lety zaplatil 327 milionů. Teď chce společnost Diag Human v investiční arbitráži na státu vysoudit ještě zhruba miliardu dolarů, dnes o tom informovaly Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Česko vyhrálo další spor s Diag Human, mohlo přijít až o 13 miliard
Česká republika je vítězem v dalším sporu s Diag Human, a to v Nizozemsku. Tamní Nejvyšší soud včera zamítl kasační stížnost firmy v kauze obchodů s krevní plazmou. Píše to server ČeskéNoviny.cz s tím, že se podařilo zachránit zhruba 13 miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Republika zvítězila a Diag Human prohrál v USA
Americký soud v říjnu 2018 odmítl požadavek firmy Diag Human na to, aby ji Česká republika zaplatila miliardy. Americké soudy postupovaly rozumně a se znalostí práva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
A je to. Kvůli Diag Human může Šťáva začít provádět exekuci majetku českého státu
Společnost Diag Human, která vede s českým státem spor ohledně státní zakázky na obchod s krevní plazmou, která měla být realizována na začátku devadesátých let, povolil nyní lucemburský Nejvyšší soud obstavit majetek České republiky v Lucembursku. Stát se chce proti rozhodnutí soudu bránit, ministerstvo zdravotnictví verdikt analyzuje, informoval server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Nová žaloba Diag Human na Česko o miliardu dolarů. Jde ale možná o něco jiného, než byste mysleli
KAUZA Proti České republice byla v minulosti vedena obchodní arbitráž (tzv. rozhodčí řízení ad hoc.) českou společností Diag Human a.s., ale v současné chvíli čelí český stát investiční arbitráži iniciované lichtenštejnskou společností Diag Human SE a švýcarským občanem Josefem Šťávou. „Jedná se o odlišná rozhodčí řízení vedená odlišnými subjekty podle odlišného práva,“ zdůraznil v této souvislosti pro ParlamentníListy.cz Filip Běhal z tiskového oddělení ministerstva financí. Resort financí podle něj obsah žaloby prý nemůže zveřejnit s poukazem na to, že jde o živý soudní spor. Žaloba Diagu přitom může obsahovat cokoliv, třeba i nepřesné informace z počátku podnikání firmy v Československu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Robert Břešťan: Česká republika prohrála v Lucembursku soud s Diag Human. Firma Josefa Šťávy může k bankovním účtům České republiky
Soud v Lucembursku na svém jednání 27. dubna rozhodl, že firma Diag Human může nechat zabavit finanční hotovost České republiky na účtech vedených v Lucembursku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
To má šťávu: Kauza Diag Human se prý nově rozšíří. Pro Česko to může být velmi nepříjemné
Noční můra českých ministrů zdravotnictví a ministrů financí se vrací. Vzpomínáte na obchod s krevní plazmou z počátku 90. let minulého století? K tomuto obchodu nakonec nedošlo a firma Diag Human od té doby požaduje po českém státu náhradu za údajnou škodu za neuskutečněný obchod. Server iHNED.cz tvrdí, že tento spor se teď českému státu vrací jako bumerang a hrozí nám hned na dvou frontách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš občanovi: Pošlete mi na sebe mobil, já vám to se Sobotkou vysvětlím osobně. Zatajuje se, že...
Z PROFILŮ Za vládní krizí může být i pokračující spor státu z Diag Human. Právě kvůli této kauze povolil lucemburský soud zablokování českého majetku v tamních bankách. Jeden ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz se obrátil na Andreje Babiše a zeptal se ho, proč se k tomu nevyjadřuje předseda vlády Bohuslav Sobotka (ČSSD). A šéf hnutí ANO odpověděl...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
„Tak je jasné, proč Bohouš začal vládní krizi.“ Zvěsti o velkém problému premiéra se vrší
K soudnímu sporu s Diag Human se na svém facebookovém profilu vyjádřila advokátka Klára Samková. „Tak jsme definitivně prohráli,“ zkonstatovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist