Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 9x, což odpovídá cca 470-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Alexander Tomský: Zelená nemoc rozumu
Parlamentní opozice se pokusila zastavit přidávání biopaliv do benzínu a nafty, bohužel neúspěšně, vláda agropodnikatele s podporou socdemokratů a komunistů hlasování těsně vyhrála.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 25.6.2019 v 10:41, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 25. 06. 2019

Související články

Evropská unie skončí tragicky. Alexander Tomský vysázel argumenty, na které v Bruselu nemají co říct
Politolog Alexander Tomský se domnívá, že nepotřebujeme být součástí nějaké nadnárodní říše. Uvedl to alespoň v rozhovoru pro server Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Všichni chtějí odklad, ale skončí to špatně. Královna nesmí nic říct. Alexander Tomský zvážněl u téma Brexitu a plíživé islamizace ve školách
Hostem Luboše Xavera Veselého byl na XTV politolog Alexander Tomský. V rozhovoru Tomský poodhalil situaci ve Velké Británii před hrozícím tvrdým Brexitem, rozhovořil se o celistvosti britské společnosti po hlasování o Brexitu, ale též o svém působení ve straně Realisté. Na závěr se debatovalo na téma „plíživé islamizace Evropy“ a Tomský varoval, že: „Jednou bude Německo chalífát!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Znalec Británie Alexander Tomský rozebral na ČT Zemanovu audienci. Pochválil královnu i prezidenta, mělo to prý majestát
K dnešní audienci královny Alžběty II., která přijala prezidenta Miloše Zemana, se vyjádřil publicista a politolog Alexander Tomský. V pořadu Interview ČT24 se rozhovořil i o britské královské rodině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
„Británie je přelidněná, proto Brexit.“ Alexandr Tomský zaujal také slovy o EU
Hostem Prostoru X na serveru Reflex.cz byl překladatel a politolog Alexander Tomský. Hovořilo se nejen o Evropské unii, ale i třeba o Brexitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
„Za tohle by mě zavřeli.“ Alexander Tomský řekl své o muslimech: To mnohé naštve
Alexander Tomský, publicista, komentátor a politolog, na XTV hovořil velice otevřeně o Anglii. Neváhal za problém označit muslimy z Pákistánu a Bangladéše. Angličané si na ostrovy prý přitáhli „méněcenné kultury“, které nezvládají zločinnost a nosí nože. Takže je údajně nutné najít způsob, jak proti problémovým kulturám diskriminovat. „To se nesmí ani říct v Anglii. Za to by mě zavřeli,“ poznamenal. A pohaněl i Evropskou unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Realisté představili posilu. Jako lídr Parbubického kraje přišel Alexander Tomský
Zakladatel a mentor nové politické strany Realisté Petr Robejšek dnes na dopolední tiskové konferenci představil lídra kandidátky v Pardubickém kraji, kterým se stal politolog Alexander Tomský. Po Janě Hnykové, která se také v minulém týdnu stala členkou Realistů a lídrem kandidátky v Libereckém kraji, je to již druhá silná posila Realistů v krátké době.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Imigrace: Jsme v pasti. Skončí to špatně, píše po včerejšku Tomský
Politolog Alexander Tomský se domnívá, že jsme v pasti a neskončí to dobře. Své obavy vyjádřil pro MF Dnes v souvislosti s útokem v Manchesteru, při němž zemřelo 22 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Lidé jsou z muslimských ghett vyháněni. A zabíjejí psi, protože ti pokousali Mahameda. Alexander Tomský popsal, co se dnes odehrává v západních městech
Politolog a překladatel Alexandr Tomský se v rozhovoru pro server Info.cz vyjádřil mimo jiné k muslimským ghettům. Tvrdí, že v danou chvíli je vyvíjen takový tlak na ostatní obyvatele, až se raději odstěhují. Zároveň Tomský také vyjádřil kritiku k Evropské unii, která podle něj rozbíjí národní státy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Profesor Tomský a knihovník Žantovský rozebírali na ČT aktuální dění v Británii
Expert na Velkou Británii, politolog Alexander Tomský a bývalý velvyslanec ČR ve Velké Británii Michael Žantovský, se rozhovořili v pořadu Události, komentáře ČT24 o Brexitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Profesor Tomský: Ruské dezinformace jsou jedny z tisíců, statisíců
Středečním hostem moderátorky Barbory Tachecí na Českém rozhlase byl politolog Alexander Tomský. Muž, který radil Margaret Thatcherové a ten, který Evropskou unii označil za sci-fi projekt, jenž musí skončit tragédií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist