Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.047x, což odpovídá cca 106.810-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Láska: Zastavme Zemana. Máme poslední šanci
Senátor Václav Láska na svém facebookovém profilu informoval o tom, že v senátním klubu SEN21 dopsal rozšířenou verzi ústavní žaloby na prezidenta. „Doplnili jsme do ní skutek neodvolání ministra Staňka. Nejenom, že by v té žalobě měl být sám o sobě, ale zároveň pěkně demonstruje fakt, že prezident je ve svém porušování Ústavy stále urputnější,“ poznamenal Láska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 12:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 08. 07. 2019

Související články

Žaloba na Zemana míří do sněmovny. Nyní začnu přesvědčovat poslance, říká Láska
Proti podání ústavní žaloby na prezidenta je ve sněmovně zatím hnutí ANO, bez jehož podpory nemá návrh prakticky šanci na úspěch.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 25.7.2019 v 07:36, zobrazit podobné
Svržení Zemana: Láska útočí na zdravi prezidenta
Senátoři mají na stole obsáhlou žalobu na prezidenta republiky Miloše Zemana. Členové klubu Starostové a nezávislí již dali najevo, že žalobu na Zemana podpoří, neboť mají za to, že prezident základní zákon této země porušuje. Jeden z autorů žaloby – právník Václav Láska – k žalobě prozradil více.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Senátor Láska sepsal žalobu na prezidenta Zemana, dostal sólo v ČT: Hrubé porušení Ústavy, šest dokonaných skutků
Hostem Interview ČT24 byl senátor Václav Láska, jenž stojí za ústavní žalobou na prezidenta Miloše Zemana. V Senátu se má materiál projednávat 24. července.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Senátor Láska v Českém rozhlasu přiznal, že jeho žaloba na Zemana spíše neprojde
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl Václav Láska, člen senátního klubu Senátor 21, který se rozhodl sepsat žalobu na prezidenta republiky Miloše Zemana. Mimo jiné kvůli tomu, že se měl přes svého kancléře Vratislava Mynáře pokusit o ovlivnění nezávislých soudů v kauzách, kde byl Hrad zainteresován. Láska zdůraznil, že jemu a jeho kolegům už došla trpělivost. Reagoval i na vyjadřování hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Máme velkou šanci, že prezidentování Miloše Zemana se chýlí ke konci
Komentář na facebookovém profilu ke druhému kolu prezidentských voleb
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Láska Zemana a Babiše? Vše prý může být brzy jinak
Reportér MF Dnes Petr Kolář se v dnešním vydání zamyslel nad vztahem prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše. „Prezident s premiérem k sobě teď mají tak blízko, že se to dá popsat pubertálním vzorcem Babiš Zeman = VSL, tedy ‚velká světová láska‘,“ poznamenal Kolář. Jak však dodal, láska může skončit Zemanovým zvolením prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Strany dnes mají poslední šanci opravit chyby na kandidátkách
Čtyři desítky stran a hnutí dnes mají poslední šanci opravit chyby na kandidátkách pro volby do Evropského parlamentu. O registraci bezvadných kandidátek rozhodne ministerstvo vnitra do soboty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Václav Láska zve Zemana do Senátu, aby vysvětlil vztah k Rusku. Prezident ho možná zle převeze
Senátorovi Václavu Láskovi došla s prezidentem Milošem Zemanem trpělivost. Podle informací Lidových novin by tento člen horní komory rád zašel ještě dál než zahraniční výbor Senátu. Tento výbor konstatoval, že prezident Miloš Zeman svými praktickými kroky neslouží České republice, ale cizí moci a měl by toho okamžitě nechat. Láska má plán, jak Zemana přibrzdit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Žaloba na Zemana! Projde tajným hlasováním senátorů? Máme pro vás zásadní informace
Ústavní žaloba na prezidenta Zemana má v Senátu šanci projít. I kdyby však dvě třetiny přítomných členů horní komory českého parlamentu návrh podpořily, tím zřejmě všechno skončí. Žaloba by byla v případě schválení odeslána do Poslanecké sněmovny a tam narazí. ParlamentníListy.cz zjišťovaly, jaké je rozložení sil i nálady v senátních kuloárech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok: Pravidla pro silniční dopravce jdou na ruku západu. Máme poslední možnost to ovlivnit
Majitelé dopravních firem s napětím čekají, jak dopadnou vyjednávání o revizi evropské směrnice o vysílání pracovníků, kterou západní část Evropské unie pojala jako ochranu svých vnitřních trhů. Česká republika má poslední šanci ovlivnit rozhodnutí, zdali se nová pravidla budou vztahovat i na sektor dopravy. Pokud doprava ve směrnici zůstane, byrokratické a mzdové podmínky české dopravce zlikvidují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist