Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Advokátka Čírtková: Část lidí se s výsledkem voleb neumí smířit. A slova o mladých lidech, které po období naivity čeká prozření
ROZHOVOR Letošní rok nás naučil, že důsledky svobodné volby se části společnosti nelíbí, říká advokátka Monika Čírtková k atmosféře, která v české společnosti panuje v rok 30. výročí sametové revoluce. „Snaha navázat na euforickou náladu listopadových dnů roku 1989 vyznívá prázdně, protože tehdy se usilovalo o svobodné volby, nyní se bojuje proti jejich výsledkům,“ říká Čírtková o případném srovnání letošních protestů s událostmi před třiceti lety. A přidává také několik postřehů, které pomáhají vysvětlit trvalou oblibu Miloše Zemana a Andreje Babiše u části české populace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2019 v 05:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2019

Související články

Kulový s přehazovačkou! Dělají z nás normální blbce! Volají po demokracii a nedokáží se smířit s výsledkem voleb, zuří generál Blaško
ROZHOVOR „Dělají z nás normální blbce, a jestli s tím nepřestanou, tak takzvané tradiční strany budou už opravdu na smetišti dějin,“ říká směrem k politickým stranám generálmajor Hynek Blaško. Současně v rozhovoru upozornil, že Češi ztrácejí své tradiční hodnoty a začíná to u mladých, kteří vidí jako svůj příklad současnou politickou kulturu plnou nadávek na jednáních. Zároveň se hovoří o demokracii, ale demokracie podle něj také znamená smířit se s vítězem voleb a neosočovat lidi pro jejich názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ať bába vezme smeták! Advokátka popisuje život ve „skvělé“ EU
Advokátka Monika Čírtková se na svém facebookovém profilu vyjádřila k Evropské unii. „Dnes si povíme, proč podporovat Evropskou unii. Je to totiž ten úplně nejlepší spolek na světě!“ uvedla ironicky Čírtková s dovětkem, že Evropská unie je super.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Volá se po nezávislosti státních zástupců, ale musíme si něco ujasnit, zdvihá prst advokátka
Advokátka Monika Čírtková se ve svém komentáři na Facebooku ptá, co vlastně je míněno požadavkem na nezávislost státních zástupců, který v poslední době tolik rezonuje českou politickou scénou. „Poněkud chaotický postup státních zástupců ve věci Čapího hnízda naplno předestřel tuto otázku,“ píše Čírtková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Advokátka Čírtková: Proč média mlčí? Fakta o utlačování křesťanů
ROZHOVOR K pronásledování křesťanů ve světě dochází, a rozhodně nejde o okrajový jev, říká advokátka Monika Čírtková. A ukazuje na závěry konference Pronásledování křesťanů: Fakta a svědectví 2018, podle kterých ve světě zažívají potlačování svých svobod stovky milionů věřících. „Právní předpisy vytvořené pro hodnotově víceméně homogenní společnost, která většinově uznává například rovnoprávnost žen a svobodu vyznání, narážejí na životní styl, náboženské přesvědčení a posléze i politické požadavky této menšiny,“ říká Čírtková k udržitelnosti soužití křesťanů s muslimy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pláčete, Francouzi? A toto víte? Silná slova o Macronovi a shořelé katedrále
Kolínská advokátka Monika Čírtková se obula do Francouzů. Ti podle ní sice truchlí nad ztrátou katedrály Notre-Dame, kterou postihl požár, ale neměli by spíše plakat nad ztrátou víry, ptá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Čtu Respekt,“ začala advokátka. Ale Erik Tabery nakonec rád nebude
Pravidelná dávka progresivistických emocí a svět vykreslený o něco hezčí, než opravdu je. Tak se advokátka Monika Čírtková dívá na časopis Respekt a proto ho také čte. Ráda si dopřává čtivo, kde jsou zlí padouši jako prezident USA Donald Trump vykresleni opravdu hrozivě a ráda se dozví, kdo zase projede příští volby. Když totiž Respekt někoho chválí, je podle Čírtkové jisté, že u dalších voleb zmíněná osoba propadne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ječíš, Greto? Advokátka dala Švédce jasnou odpověď
Advokátka Monika Čírtková se stejně jako mnozí další pozastavila nad slovy Grety Thunbergové v OSN, že jí světoví politici ukradli její dětství. Zatímco jiní doporučovali, ať se s takovými stížnostmi obrátí na své umělecké rodiče, právnička to pojala trochu jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
To má Pavel Zeman být ve funkci doživotně? Co ti demonstranti chtějí, podivuje se advokátka
Advokátka Monika Čírtková se na svém facebookovém profilu vyjádřila k nadšení demonstrantů, kteří bojují za nezávislost justice a již několik týdnů po sobě naplňují Staroměstské náměstí a snaží se scházet i v jiných městech Česka. Nadšení podle svých slov sleduje, ale nesdílí. Naopak se trochu stydí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Advokátka vzkazuje Polčákovi: Ve volbách na Zemana s Babišem nemáte, tak škemráte u přírody
Advokátka Monika Čírtková se pozastavila nad výroky europoslance Stanislava Polčáka (STAN), který uvedl, že problém s Čapím hnízdem by mohla vyřešit příroda, čímž narážel na zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana. Podle Čírtkové je s podivem, že opozice neustále hledá řešení, jak se vypořádat s premiérem Babišem, místo aby se soustředila na svůj příští volební výsledek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Roman Ramach: Rozdělená společnost - sen Pražské kavárny
Tzv. samozvané elity neustále rozdmychávají myšlenku rozdělené společnosti po prezidentských volbách. Neumí se smířit s demokracií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist