Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Slavná brněnská nemocnice v problémech. Na pozadí prý podnikatel Chrenek a jeho zájmy
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně stále hledá nového ředitele. K poslednímu červnu tuto funkci opustil Martin Pavlík, který nemocnici vedl pět let. Ten nakonec vyhověl žádosti ministra Adama Vojtěcha a šéfem zůstane až do konce července. Mezitím dvacetičlenná výběrová komise vybrala na uvolněné místo bývalého přednostu Sexuologického ústavu v Praze a někdejšího náměstka ministra zdravotnictví a poslance Michala Pohanku, ministr zdravotnictví Adam Vojtěch nečekaně celé výběrové řízení zrušil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2019 v 11:35, prečteno: 18x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2019

Související články

Slavná brněnská nemocnice v problémech
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně stále hledá nového ředitele. K poslednímu červnu tuto funkci opustil Martin Pavlík, který nemocnici vedl pět let. Ten nakonec vyhověl žádosti ministra Adama Vojtěcha a šéfem zůstane až do konce července. Mezitím dvacetičlenná výběrová komise vybrala na uvolněné místo bývalého přednostu Sexuologického ústavu v Praze a někdejšího náměstka ministra zdravotnictví a poslance Michala Pohanku, ministr zdravotnictví Adam Vojtěch nečekaně celé výběrové řízení zrušil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Dagmar Seidlová: Brněnská nemocnice zažila medicínský zázrak
Případ třiatřicetileté Veroniky, která byla po těžké autonehodě v říjnu 2015 převezena do Fakultní nemocnice Brno, kde byla hospitalizována, v kómatu zde porodila zdravého chlapce a posléze se z kómatu probrala, vyvolal velkou odezvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Husto na severu: Na Šluknovsku krachuje klíčová nemocnice
Lužická nemocnice v Rumburku na Děčínsku po rozhodnutí svého představenstva míří do insolvenčního řízení. Zařízení, které zabezpečuje péči pro 55 tisíc obyvatel Šluknovského výběžku, se dlouhodobě potýká s dluhy. Vláda a kraj přitom o problémech pro region klíčového zařízení vědí už minimálně rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
A takto na Bulovce létaly miliony. Podnikatel se rozhodl promluvit
O podivných zakázkách kolem Nemocnice na Bulovce informoval již delší dobu, nikdo ho ale neposlouchal. Podnikatel Alexandr Rusevský celou věc dokonce řešil s Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže. V rozhovoru pro server iRozhlas.cz popsal, jak na něj někteří lidé tlačili, a dokonce se ho snažili uplatit. Šlo o miliony korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zjistili jsme: Plzeňská nemocnice má zaděláno na obrovské problémy. Znovu je tu jméno obviněného lobbisty Horáčka
KAUZA Ve Fakultní nemocnici Plzeň právě probíhá veřejnosprávní kontrola. Ta nedávná zjistila v pražské Nemocnici na Bulovce nekalé kšefty za stovky milionů korun. Hlavní roli v tom hrál podnikatel a lobbista Tomáš Horáček a jeho firma První chráněná dílna. Právě on jako obviněný z manipulací s nemocničními zakázkami zůstává stále ve vazbě. ParlamentníListy.cz nicméně zjistily, že i plzeňská nemocnice uzavírala obchody s První chráněnou dílnou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jihomoravský kraj: Novým ředitelem Muzea Brněnska je od 1. října Evžen Martinec
Novým ředitelem krajské příspěvkové organizace Muzeum Brněnska byl Radou Jihomoravského kraje schválen ThDr. Ing. Evžen Martinec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Radim Uzel: Manažer v nemocnici
Zúčastnil jsem se nedávno zajímavé debaty o tom, zda má být zdravotnické pracoviště řízeno odborníkem – lékařem, nebo zda k tomu lépe vyhovuje manažer, který dbá především na správný ekonomický chod dotyčného zařízení. V dřívějších dobách bylo nepředstavitelné, aby v čele Ústavu národního zdraví nebo nemocnice jakéhokoliv typu stál ekonom, ze zdravotnického pohledu tedy laik, který o problémech zdravotnictví slyšel jenom tak náhodou a nemůže tedy posoudit jeho potřeby a odhadnout všechny možné komplikace jeho chodu a existence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zdravotnictví: Vyjádření k řešení situace kolem Fakultní nemocnice Ostrava
S cílem uklidnit situaci kolem Fakultní nemocnice Ostrava a otupit hrany v komunikaci s přednosty nemocnice, lékařskou fakultou, odbory, městem a krajem se ředitel nemocnice Evžen Machytka rozhodl odstoupit z funkce ředitele nemocnice a umožnit konstruktivní dialog všech zúčastněných stran. Ministr zdravotnictví jeho rozhodnutí vítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Robejšek: Ministr pro zájmy zahraničí?
Když se ponoříme do myšlenkového světa pravděpodobného ministra zahraničí Miroslava Pocheho (ČSSD), tak začneme pochybovat o tom, zda si národní zájmy neplete se zájmy jiných národů.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.5.2018 v 08:41, zobrazit podobné
Milion korun! Vyšla pravda o „cikánu Frantovi“, hvězdě seriálu „Most!“
Zdeněk Godla se díky svému ztvárnění role Franty v seriálu Most! stal hvězdou, kterou si zve do své show Jan Kraus, točí o něm Nora Fridrichová a novináři se předhánějí, aby přinesli jeho příběh. I přes fenomenální úspěch jeho seriálové kreace ale Godlu stále dohání jeho ne tak slavná minulost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist