Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Olga Lomová: Čínská cenzura slovenské prezidentky
Zuzana Čaputová přijala čínského ministra zahraničí. Zpráva agentury Sin-chua zveřejněná na stránkách čínského ministerstva zahraničí zásadně zkreslila obsah jednání: o lidských právech a pádu Berlínské zdi prý nepadlo ani slovo. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová přijala ve středu 10. července čínského ministra zahraničí Wang Iho. Podle tiskové zprávy na oficiálních stránkách prezidentské kanceláře se rozhovory zaměřily na tři témata:…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.7.2019 v 13:41, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2019

Související články

Proč čínský velvyslanec dezinterpretoval výsledek schůzky s Babišem? A jak se dívají Číňané na Čechy? Sinoložka promluvila
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítala sinoložka Olga Lomová. Na rozhlasových vlnách popsala, jak uvažují Číňané. Prozradila, že na počátku jednání si Číňané kladou často enormní požadavky, ale počítají s tím, že z nich budou muset slevit. Pokud Číně ustupujeme příliš rychle, děláme podle sinoložky chybu. Lomová citovala i velkého komunistického diktátora Mao Ce-tunga.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Pozor na Číňany! Zeman, Bohuslav Sobotka a Tvrdík hájí čínské zájmy, varuje profesorka Lomová. Padlo i jméno Petra Kellnera
Sinoložka Olga Lomová nenechává na českých politicích nit suchou. Číňané prý vždy všechno dělají „nadoraz“ a je na českých politicích, aby jejich tlaku odolali. Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) prý v této snaze žalostně selhal. To, co dělá prezident Miloš Zeman, je ještě horší. Přímo skandální. Jen premiér Andrej Babiš si údajně v kontaktu s Číňany zachoval páteř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Olga Lomová: ČSSD dělá z České republiky figurku v čínské propagandě
Stranická spolupráce českých sociálních demokratů a čínských komunistů podkopává naše místo v Evropě, zrazuje čínské demokraty a škodí českým státním zájmům, včetně těch ryze ekonomických.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 28.7.2017 v 20:41, zobrazit podobné
Osud TV Nova: Vážné informace. Kavárna by měla být na pozoru
Ředitelka Ústavu Dálného východu Olga Lomová na svém blogu na serveru Aktuálně.cz přemýšlí nad tím, zda Nova padne do rukou pochybné čínské společnosti. O prodeji nejsledovanější české televize do rukou CEFC s vazbami, dle jejích slov, na prezidenta Zemana se spekuluje již delší dobu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Olga Lomová: Český prezident v čínské verzi
Před odjezdem na poslední návštěvu Čínské lidové republiky prezident Zeman na svých webových stránkách uveřejnil český text interview údajně pro čínskou televizi CCTV. Vedle obligátní chvály česko-čínské spolupráce a Si Ťin-pchingova megaprojektu zde říká, že není spokojen s úrovní čínských investic v České republice.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.4.2019 v 09:41, zobrazit podobné
Ajejej. Čaputová, černoška a Okamura: To nemohlo skončit dobře
Analytik Roman Máca z think-tanku Evropské hodnoty se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, jak poslanec SPD Radim Fiala zareagoval na snímek slovenské prezidentky Zuzany Čaputové z festivalu Pohoda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Nová revoluce?
Po násilné smrti Jana Kuciaka na Slovensku, která byla následována masovými demonstracemi po celém Slovensku. Situace vyvrcholila pádem vlády premiéra Fica a pokračovalo to zvolením nové slovenské prezidentky Čaputové  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Co čeká Čaputovou na Pražském hradě a Kisku v Lánech? Kruliš to odhalil v rádiu
Hostem Press klubu Frekvence 1 byl šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš. Hlavním tématem byla návštěva chorvatské prezidentky Kolindy Grabarové Kitarovičové v Praze, ale došlo i na přípravy návštěvy budoucí slovenské prezidentky Zuzany Čaputové. Čaputová již Prahu navštívila soukromě tento týden v úterý a setkala se s ředitelem Knihovny Václava Havla Michaelem Žantovským, filozofem a knězem Tomášem Halíkem, Karlem Schwarzenbergem či hudebníkem Michaelem Kocábem. Kruliš na závěr rozhovoru též prozradil plán na „opékání buřtů“ v Lánech, jehož se zúčastní prezident Miloš Zeman se svým slovenským protějškem Andrejem Kiskou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
CIA udeřila na Huawei. Čínská firma se brání
CIA tvrdí, že společnost Huawei financuje čínská armáda a komunistická vláda. Vyjádření americké tajné služby přinesl deník The Times. Zprávu převzala i agentura Reuters. Čínská firma tvrzení amerických zpravodajců odmítla jako nepodložené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Olga Lomová: Prodemokratické protesty neustávají, po našich Pirátech se vůči ČLR pochlapili také odboráři
V Hongkongu se už desátý týden konají protesty, jichž se v červnu v jeden den účastnily více než dva milióny lidí. Když hongkongská vláda odmítla jednat o požadavcích demonstrantů, protesty se částečně radikalizovaly a vedle pokojných demonstrací někteří radikálnější demonstrující blokují práci policie a útočí na policejní stanice. V posledních dnech převážně mladí demonstranti zablokovali hongkongské letiště, které je jedním z…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 15.8.2019 v 11:41, zobrazit podobné
TOPlist