Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.156x, což odpovídá cca 216.854-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Olga Lomová: Čínská cenzura slovenské prezidentky
Zuzana Čaputová přijala čínského ministra zahraničí. Zpráva agentury Sin-chua zveřejněná na stránkách čínského ministerstva zahraničí zásadně zkreslila obsah jednání: o lidských právech a pádu Berlínské zdi prý nepadlo ani slovo. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová přijala ve středu 10. července čínského ministra zahraničí Wang Iho. Podle tiskové zprávy na oficiálních stránkách prezidentské kanceláře se rozhovory zaměřily na tři témata:…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.7.2019 v 13:41, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2019

Související články

Proč čínský velvyslanec dezinterpretoval výsledek schůzky s Babišem? A jak se dívají Číňané na Čechy? Sinoložka promluvila
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítala sinoložka Olga Lomová. Na rozhlasových vlnách popsala, jak uvažují Číňané. Prozradila, že na počátku jednání si Číňané kladou často enormní požadavky, ale počítají s tím, že z nich budou muset slevit. Pokud Číně ustupujeme příliš rychle, děláme podle sinoložky chybu. Lomová citovala i velkého komunistického diktátora Mao Ce-tunga.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Pozor na Číňany! Zeman, Bohuslav Sobotka a Tvrdík hájí čínské zájmy, varuje profesorka Lomová. Padlo i jméno Petra Kellnera
Sinoložka Olga Lomová nenechává na českých politicích nit suchou. Číňané prý vždy všechno dělají „nadoraz“ a je na českých politicích, aby jejich tlaku odolali. Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) prý v této snaze žalostně selhal. To, co dělá prezident Miloš Zeman, je ještě horší. Přímo skandální. Jen premiér Andrej Babiš si údajně v kontaktu s Číňany zachoval páteř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Olga Lomová: ČSSD dělá z České republiky figurku v čínské propagandě
Stranická spolupráce českých sociálních demokratů a čínských komunistů podkopává naše místo v Evropě, zrazuje čínské demokraty a škodí českým státním zájmům, včetně těch ryze ekonomických.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 28.7.2017 v 20:41, zobrazit podobné
Osud TV Nova: Vážné informace. Kavárna by měla být na pozoru
Ředitelka Ústavu Dálného východu Olga Lomová na svém blogu na serveru Aktuálně.cz přemýšlí nad tím, zda Nova padne do rukou pochybné čínské společnosti. O prodeji nejsledovanější české televize do rukou CEFC s vazbami, dle jejích slov, na prezidenta Zemana se spekuluje již delší dobu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Olga Lomová: Český prezident v čínské verzi
Před odjezdem na poslední návštěvu Čínské lidové republiky prezident Zeman na svých webových stránkách uveřejnil český text interview údajně pro čínskou televizi CCTV. Vedle obligátní chvály česko-čínské spolupráce a Si Ťin-pchingova megaprojektu zde říká, že není spokojen s úrovní čínských investic v České republice.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.4.2019 v 09:41, zobrazit podobné
Nová revoluce?
Po násilné smrti Jana Kuciaka na Slovensku, která byla následována masovými demonstracemi po celém Slovensku. Situace vyvrcholila pádem vlády premiéra Fica a pokračovalo to zvolením nové slovenské prezidentky Čaputové  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Co čeká Čaputovou na Pražském hradě a Kisku v Lánech? Kruliš to odhalil v rádiu
Hostem Press klubu Frekvence 1 byl šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš. Hlavním tématem byla návštěva chorvatské prezidentky Kolindy Grabarové Kitarovičové v Praze, ale došlo i na přípravy návštěvy budoucí slovenské prezidentky Zuzany Čaputové. Čaputová již Prahu navštívila soukromě tento týden v úterý a setkala se s ředitelem Knihovny Václava Havla Michaelem Žantovským, filozofem a knězem Tomášem Halíkem, Karlem Schwarzenbergem či hudebníkem Michaelem Kocábem. Kruliš na závěr rozhovoru též prozradil plán na „opékání buřtů“ v Lánech, jehož se zúčastní prezident Miloš Zeman se svým slovenským protějškem Andrejem Kiskou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
CIA udeřila na Huawei. Čínská firma se brání
CIA tvrdí, že společnost Huawei financuje čínská armáda a komunistická vláda. Vyjádření americké tajné služby přinesl deník The Times. Zprávu převzala i agentura Reuters. Čínská firma tvrzení amerických zpravodajců odmítla jako nepodložené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Olga Lomová: Čínský zákon o celonárodní špionáži
Mezi důvody, jež vedou českou vládu k obezřetnosti vůči čínské firmě Huawei, patří zákon přijatý čínským parlamentem v roce 2017, který nařizuje všem čínským jednotlivcům i firmám v případě státního zájmu provádět špionáž ve prospěch Čínské lidové republiky. Předseda KSČM Vojtěch Filip po návratu ze své poslední návštěvy v ČLR označil obezřetnost vůči firmě Huawei za projev konkurenčního boje a existenci čínského zákona o…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 19.2.2019 v 10:41, zobrazit podobné
Pelc (NÁR.SOC.): Stanoviska strany Národní socialisté
Stanoviska strany Národní socialisté k demonstracím a k návštěvě slovenské prezidentky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist