Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jan Hamáček: Úspěšná středa ČSSD: Vyšší rodičák, zachráněná pošta a pomoc zadluženým dětem
ČSSD dokáže být úspěšná ve vládě a prosazovat zájmy svých voličů. Tečka. Je to jasné, příkladem je tato středa. Poslaneckou sněmovnou prošlo úspěšně několik zásadních zákonů, které výrazně zlepšuje život našich občanů. Vyšší důchody, záchrana České pošty nebo pomoc dětem, které dohnaly dluhy po nezodpovědných rodičích. Věci, které pomáhají lidem.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.7.2019 v 15:41, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2019

Související články

Veřejný ochránce práv: Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc neplní svůj zákonný účel
V roce 2016 zahájila ombudsmanka návštěvy v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Jedním z cílů bylo zjistit, jak vypadá krizová pomoc dětem a jejich rodinám. V čem pomoc spočívá a jak je úspěšná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Zelení nabízejí plán a zkušenosti na pomoc osiřelým dětem
Strana zelených považuje pomoc bližním v nouzi za základní hodnotu evropské kultury, a proto podporuje pomoc alespoň padesáti dětem z uprchlických táborů, které přišly o rodiče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Hamáček chce, aby Česká pošta mohla dostávat až 1,5 miliardy korun
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) chce, aby Česká pošta ze státního rozpočtu místo současných 500 milionů korun mohla dostávat až trojnásobek. Novinářům to řekl v závěru své dnešní prohlídky v třídírně zásilek v pražských Malešicích. I přesto by měl podle Hamáčka generální ředitel České pošty Roman Knap přijít s plánem úspor. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hamáček: Volební účast by oproti průzkumům mohla být vyšší
Vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček odhaduje, že volební účast ve volbách do Evropského parlamentu by mohla být vyšší, než předpokládaly průzkumy. Podle něj výsledky voleb také ukážou, zda se Evropská unie začne hádat a rozpadat. Hamáček doufá, že ČSSD uspěje a obhájí co nejvíc mandátů. Za úspěch by považoval obhájení aktuálního postavení na politické scéně. Řekl to dnes novinářům poté, co odevzdal hlas ve volbách do EP v domě kultury v Mladé Boleslavi. Kolik očekává procent hlasů, neuvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Díky projektu MPSV může obědvat už 10 tisíc dětí
Pomoc dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit platit obědy ve školních jídelnách, pokračuje již třetím rokem. Do aktuální výzvy „Potravinová pomoc dětem ve vážné sociální nouzi“ Operačního programu potravinová a materiální pomoc, kterou MPSV vyhlásilo na jaře, se přihlásilo osm krajů. Ve školním roce 2017/2018 bude mít bezplatné stravování zajištěno téměř deset tisíc dětí z nemajetných rodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Česká pošta se nechystá rušit žádné pobočky, oznámil Hamáček
Česká pošta se nechystá rušit pobočky v malých obcích. Chystaná transformace ji má do tří let vrátit k zisku. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) po jednání s předsedou Sdružení měst a obcí ČR Františkem Luklem. Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes vyzval generálního ředitele České pošty Romana Knapa, aby konečně představil plán restrukturalizace podniku. Podle předsedy vlády toho ředitel pošty zatím příliš nepředvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Tulpa (SLK): Obědy pro děti z rodin v hmotné nouzi míří do škol již počtvrté
Od září Liberecký kraj spustí projekt „Potravinová pomoc dětem v Libereckém kraji“. Již počtvrté tak kraj umožní na 62 školách zajistit stravování dětem ze sociálně a ekonomicky slabých rodin. Finanční prostředky poskytuje z Operačního programu Potravinová a materiální pomoc ministerstvo práce a sociálních věcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Moravské divadlo se raduje z vyšší návštěvnosti a tržeb, úspěšná sezona přinesla i Cenu Thálie
Tucet premiérových titulů nabídla právě skončená sezona v Moravském divadle Olomouc. Sezona velmi úspěšná, nutno dodat, neboť většina nových inscenací se okamžitě zařadila mezi divácké hity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Vždy pomáháme tam, kde je potřeba, a proto do Íránu posíláme humanitární pomoc, uvedl Hamáček
Na konci března zasáhly Írán ničivé povodně, ten proto začátkem března požádal prostřednictvím Evropského koordinačního centra pro mimořádné události o humanitární pomoc státy Evropské unie. Írán nejvíce potřeboval hlavně materiál pro postižené obyvatelstvo a techniku pro likvidaci následků povodní. Česká republika vyhověla a Íránu pomoc posílá. To ocenil i ministr vnitra Jan Hamáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist