Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Odvolejte Šarapatku z Rady ČT, vyzývá poslance advokát. Píše o trestných činech, které měl radní napáchat
Advokát Jiří Vyvadil zaslal ve čtvrtek poslancům žádost o odvolání Zdeňka Šarapatky z funkce člena Rady České televize. Důvodem je Šarapatkův text, v němž podle advokáta šíří poplašnou zprávu o tom, že prezident Miloš Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku. Za tento článek také na Šarapatku podává Vyvadil trestní oznámení. Text žádosti, zaslané poslancům, mají ParlamentníListy.cz k dispozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2019 v 21:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2019

Související články

Rozbitá hlava kladivem, zahrabané tělo v lese, bodnutí do zad... Jeden soud, tři vraždy, všechno imigranti
Německo je považováno za příkladnou multikulturní zemi, což s sebou ovšem čas od času přináší temnou stránku věci. Deník Bild píše o třech závažných trestných činech, které mají na svědomí právě migranti. V poslední době je řešil soud v Lipsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Fuck You! Fridrichová, Záruba a radní ČT byli plesat. A mysleli na Soukupa
Člen rady České televize Zdeněk Šarapatka, je znamý tím, že dlouhodbě kritizuje nejen Hrad, ale také známého podnikatele, majitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa, který se zase s oblibiou naváží do České televize, a nejednou si vzal na paškál i Šarapatku. A protože jejich spory neutichají, poslal mu nyní radní ČT zajímavý facebookový vzkaz. Toho se v následně diskusi chytla i novinářka a spisovatelka Alexandra Alvarová a bylo veselo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ODS: Výkonná rada vyzývá poslance všech stran, vyslovili vládě nedůvěru
Usnesení Výkonné rady ODS ze dne 22. listopadu 2018
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Petránek je nelidské hovado a kreatura! ParlamentníListy.cz jednou někoho zabijí, nadává Jan Čulík a bere si na pomoc...
Publicisté z Britských listů se opět pohoršují nad novinářem Janem Petránkem a ParlamentnímiListy.cz. Jan Čulík s Danielem Veselým pokračují ve snášení vulgarismů, hovoří o trestných činech a dokonce viní novináře s více než šedesátiletou praxí z podněcování k válečným zločinům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Pošlou Babiše před volbami do vazby? Ostřílený advokát má obavy, že to zkusí
Advokát Karol Hrádela se obsáhle vyjádřil k žádost o vydání poslance Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání. Hrozí Babišovi snad i vazba?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ale, ale: Faltýnkův známý advokát prý měl smlouvu s Huawei. A také s Prahou a ČD
Advokát Květoslav Hlína blízký Babišovu hnutí ANO pracoval pro Huawei. Jak píše server Aktuálně.cz, mohl tak být ve střetu zájmů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Výběr hostů na ČT: To myslíte vážně? Známý advokát udeřil
Komunisté a církevní restituce. Do těchto témat zabředl advokát a bývalý předseda kontrolní rady České advokátní komory Karol Hrádela. Šlo jednak o výběr hostů na ČT, kde proti profesionálům z řad církve stojí právník a bývalý úředník spolu s lékařem ze Záchranné služby. Hrádela pochybuje, že budou síly vyvážené. A své říká i ke komunistům, kteří se ústy poslance Valenty prohlašují za „jedinou vhodnou levicovou alternativu“. Hrádela upozorňuje, že podle výsledků eurovoleb se komunisté do EP příště už asi nedostanou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Kubalčík (KONS): Je třeba odmítnout Istanbulskou úmluvu
Konzervativní strana tímto vyzývá poslankyně a poslance, senátorky a senátory, aby odmítli ratifikovat Úmluvu Rady Evropy o prevenci proti násilí a domácímu násilí (aka Istanbulská úmluva).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek (TOP 09) Budeme hlasovat o důvěře vládě člověka, obviněného z trestných činů
Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny 10. ledna 2018 k návrhu přednostního projednání Žádosti o vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny k trestnímu stíhání poslance Andreje Babiše a poslance Jaroslava Faltýnka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zeman a Babiš prý chtějí ovládnout Českou televizi. Člen její Rady si vzal za příklad "Ovčáčkovu nehoráznost"
Poslední jednání Rady České televize se neomezilo jen na samotný výběr pěti finalistů pro volbu generálního ředitele ČT. Její úvod totiž provázelo ostré vystoupení člena televizní rady Zdeňka Šarapatky. Ten varoval ostatní radní před reálnou snahou Babišových médií a Hradu volbu ředitele veřejnoprávní televize ovlivnit. Píše o tom server Forum24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist