Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kauza Gott: „O hovně?“ Dohra slov Jindřicha Šídla. Přišlo to z Respektu a nečekali jsme to
Dá se s klidem říci, že nedělní jubileum zpěváka Karla Gotta rozbouřilo divoké vášně, při kterých mnozí cítili potřebu na zpěváka vyjevit svůj názor. Jedním z nich byl i Jindřich Šídlo, jež prohlásil, že Gottovy písničky byly "především o hovně". A Šídlův bývalý kolega pak organizoval své věrné, aby pro něj hlasovali v anketě ParlamentníchListů.cz, kterou označil za "psycho v Gottlandu".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 17. 07. 2019

Související články

Šídlo napadl Vítězslava Jandáka. Jde o porno
V dalším dílu satirického pořadu Jindřicha Šídla Šťastné pondělí na serveru Seznam.cz jsme se po prázdninách mohli doslechnout stručnou rekapitulaci vybraných momentů z uplynulých letních měsíců. Výrazné pozornosti neunikla především mediální kauza kolem pojednání o penisu v hlavní roli s Vítězslavem Jandákem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Co si to dovolujete vůči mistru Gottovi?
Karel Gott údajně zpíval o hovně a byl komunistický kolaborant! Takto mluví dnešní takzvaná elita naší kulturní scény!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Honila Slávka Jandáka. Slečno, ne, bránil se. VIDEO z ČT
Jak jsme již psali, na konci dubna na sebe upozornil herec a bývalý poslanec a ministr kultury Vítězslav Jandák. Na schůzi rozhlasové rady, jíž je členem, se velice nevybíravě ohradil vůči článku Jany Machalické z Lidových novin a pak pokračoval přes Jindřicha Šídla až k Jiřímu Černému, o kterém prohlásil, že za to, co o něm napsal mu „jednu flákne“. Včera se konalo zasedání Rady Českého rozhlasu a Newsroom ČT24 informoval, že na Jandáka Radě přišlo celkem 7 stížností. Reportérka Newsroomu se z Jandáka snažila dostat reakci. Jandák k ní příliš sdílný nebyl, ale za svými slovy si stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jindřich Šídlo politikům: Jestli vás to nebaví, tak nekandidujte. Ale nestěžujte si
Na vlnách Českého rozhlasu zpovídala Barbora Tachecí novinářského matadora Jindřicha Šídla, který jako novinář referuje už o osmých volbách. Na jedné straně prý politiky obdivuje, protože nasazení v předvolební kampani považuje za obrovské, a diví se jim, že to vydrží. Ale když jsou politici zvolení, neměli by si podle Šídla stěžovat, litovat se a tvrdit, že do politiky nechtěli. Tak neměli kandidovat, podotýká Šídlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Gott na hovno? „Hajzle, žumpo!“ Válka o mistra pokračuje
80. narozeniny Karla Gotta vybudily silné emoce a názory na jeho osobu rozhýbaly český internet. Bývalý redaktor hudebního časopisu Melodie Jan Burian se do Gotta opřel, že opět „neprojevil ani náznak pochybností a ty z nás, kterým ještě slouží paměť, utřel prohlášením, že mu zkrátka závidíme“. Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná se pustila do „eurosvazáka“ Jandy. A bývalé poslankyni Kateřině Dostálové se podařilo vyprovokovat Jindřicha Šídla k reakci slovy: „Jsi žumpa. Cos dokázal, Ty hajzle?“ „Neslavíme narozeniny Wintona, ale jednoho zpěváka pop music s barvitým CV,“ odvětil novinář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš ukázal, že je schopný naprosto všeho. Jindřich Šídlo radí, jak z toho udělat zpátky férovou hru
Nezvolení Petra Fialy místopředsedou byla podle novináře a politického komentátora Jindřicha Šídla velmi ponižující situace, ve které se prokázala demonstrace síly z Malé Strany. „Tak to prostě někdy v parlamentu při tajné volbě chodí, nezažili jsme to poprvé a zcela jistě ani naposledy,“ povzdechl si Šídlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jindřicha Šídla prošetřuje policie
Novinář serveru Seznam Zprávy Jindřich Šídlo před prvním kolem přímé volby prezidenta pronesl vtip na účet prezidenta Zemana. A právě kvůli tomuhle vtipu se teď o novináře zajímá policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tak proboha, to ne! To je konec! Zaorálek začal křičet na Andreje Babiše. A dal si další pivo
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek se poprvé utkali tváří v tvář v diskuzi na hudebním festivalu Benátská! Vše pod taktovkou Jindřicha Šídla a Zuzany Kubátové ze serveru SeznamZprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jindřich Šídlo promluví na půdě univerzity o médiích. Víte, kolik stojí vstupné?
Smutný příběh českých médií. Tak zní název přednášky komenátora Jindřicha Šídla, jež se uskuteční 21. ledna od 19 hodin ve velké aule Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Na přednášku je však nutné zaplatit vstupné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Gott je prospěchář a ikona normalizace. Nikam jsme se neposunuli, Češi mají rádi normalizaci! píše Šafrova Hovorková
Hlavní editorka Deníku Forum24 se zamyslela nad tím, proč je Karel Gott v české společnosti stále tak populární. A dospěla k závěru, že je to asi proto, že se mnoho Čechů, Moravanů a Slezanů nedokázalo myšlenkově vyprostit ze socialismu. Vzpomínají na doby, kdy byl pro ně svět jednodušší. Gott jim tento svět připomíná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist