Okamura s Konečnou si dali vzájemně pár facek
Myslíte si, že je správné, že když ukradnete někomu milion, musí mu zloděj vrátit jen 700.000 Kč a zbytek si nechat? Já ne. Ale možná by vás mohlo zajímat, že Kateřina Konečná a Tomio Okamura souhlasí s opakem.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.7.2019 v 09:40, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 18. 07. 2019

Související články

A to jako musíme poklonkovat EU? Rozhořčený Okamura dnes sdělil, čím ho naštvali při jednání o postech
Po jednání s ODS předstoupil před novináře předseda SPD Tomio Okamura a pořádně se rozčílil kvůli obsazování zahraničního výboru Sněmovny. Ani trochu se mu nelíbí představa, že by tento výbor vedl člověk, který poklonkuje Bruselu. Voliči podle jeho názoru dali jasně najevo, že preferují euroskeptický politický pohled.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Opilý výtržník sprejoval na Národní divadlo, na policejní služebně se pak pozvracel a dostal od policisty pár facek. Jak to dopadlo před soudem?
Dva tehdejší zaměstnanci brněnského Národního divadla si loni v únoru krátili dlouhou chvíli sprejováním po domě v centru Brna. Oba dva skončili po krátké honičce v rukou policistů, jeden z notně opilých sprejerů měl pak na služebně dostat od policisty Jakuba Zejdy pár facek. Policista, kterému nyní hrozí u brněnského městského soudu až pět let vězení, i jeho kolegové se dušují, že k žádnému násilí nedošlo. O případu píše server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pár facek Babišovi. 85 % zlodějů z privatizace byli komunisté! naštval se František Laudát
ROZHOVOR Výrok o genetické předurčenosti našeho národa nemůže podle bývalého poslance TOP 09 Františka Laudáta říci člověk, který je normální. „To je na pár facek. V kultivované společnosti by ten člověk okamžitě letěl,“ řekl o výrocích premiéra Andreje Babiše, které pronesl na nedělním sněmu hnutí ANO. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Laudát prohlásil, že jsme se měli s komunisty rázně vypořádat, protože právě oni jsou ta zlodějská část společnosti. Proto nechápe, že dodnes nebyl zveřejněn seznam všech předlistopadových komunistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Kalousek (TOP 09): Václav Havel agentem Moskvy? To je na pár facek
Komentáž na Facebooku k nahrávce, zveřejněné na internetu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Fiala se chlubí: ODS přivedla ČR do NATO a EU a jsem na to hrdý
Politici zhodnotili 15 let našeho členství v EU. Zatímco předseda ODS Petr Fiala nebo předseda TOP 09 Jiří Pospíšil vyzdvihovali především pozitiva našeho členství, předseda vlády Andrej Babiš (ANO) ve shodě s komunistkou Kateřinou Konečnou konstatoval, že se EU musí změnit. A pak se k našemu členství vyjádřil předseda SPD Tomio Okamura. Raději se podívejte sami, co všechno napsal...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
České aerolinie a Ukraine International Airlines si budou vzájemně sdílet lety mezi Prahou a Kyjevem
České aerolinie a Ukraine International Airlines se domluvily na vzájemné obchodní spolupráci a od 6. listopadu 2017 si budou vzájemně sdílet všechny pravidelné lety, které obě letecké společnosti provozují mezi Prahou a Kyjevem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
ČSSD vydírá. Tuneláři, lichváři a korupčníci, vzkazuje Tomio Okamura. A speciální vzkaz má pro neúspěšného sprosťáka jménem Jiří Dienstbier
ROZHOVOR „Přestože ČSSD propadla ve volbách a voliči jí dali najevo, co si o její politice myslí, nyní se jala vydírat několik dalších stran svými požadavky,“ řekl ke snaze sociální demokracie odstranit poslance SPD z čela Sněmovny předseda hnutí Tomio Okamura. Ten ČSSD vyčetl notorické neplnění slibů, neustávající snahu o politická koryta a nulový přínos České republice. Současně upozornil, že pokud by hnutí ANO takové podmínky přijalo, přestane být pro SPD důvěryhodným partnerem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 06:34, zobrazit podobné
Martin Komárek: Nebezpečný poslanecký retard
V Komárkových novinách citujeme jen výjimečně. Tentokrát však přebíráme zprávu listu „Fór, rum, facek čtyři“, se kterou se zcela ztotožňujeme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Rozdělují lidi na dvě kategorie. Odmítají uznat volby. Myslí, že jsou elity a my ostatní hloupí... Tomio Okamura se rozjel, když došla řeč na referendum
ROZHOVOR „Náš návrh o referendu by měli pustit do druhého čtení, kde můžeme měsíce diskutovat a ladit vzájemné kompromisy,“ řekl ParlamentnímListům.cz předseda SPD Tomio Okamura. Kritizuje jiné politické strany, že zavedení referend už dříve měly v programu a navíc podceňují úroveň voličů. Ti jim byli dobří pro vstup do Evropské unie a nyní nejsou dost dobří pro to, aby hlasovali o setrvání. Označování jeho osoby za loutku Východu považuje za lži a nesmysly. „Nikdy jsem nepodpořil politika z Číny ani Ruska,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist