Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 16x, což odpovídá cca 835-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ubožák. Znemožňuje se před smrtí. „Chvilkaři“ dali najevo, jak vidí Karla Gotta. Je to síla
Přání od prezidenta zpěváku Karlu Gottovi vzbudilo mimo jiné i menší rozruch v Milionu chvilek pro demokracii. Že hlava státu popřála legendě k narozeninám, za což Gott prohlásil „Ať žije pan prezident!“, osazenstvo tzv. chvilkové skupiny ocenilo přízvisky jako zaprodanec, ubožák či mrtvá po proudu plující ryba. A i ti shovívavější prohlašovali, že Gott je sice skvělý zpěvák, ale žádný velký myslitel. „Že z něj ‚národ‘ udělal modlu svědčí jen a jen o podprůměrnosti obou,“ tvrdil jeden z příznivců demonstrací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2019 v 18:35, prečteno: 16x

nejlepší články ze dne: 19. 07. 2019

Související články

Jste blbci, když oplakáváte Karla Gotta? Nejdrsnější slova o smrti Mistra. Babiš, Duka...
Lidé uctívají Karla Gotta proto, že jsou mediální negramotní. A hlavně proto, že jim to řekl Andrej Babiš, jinak též „úchylný oligarcha“. To si myslí divadelní kritik Vladimír Just. Poslední zbytky zdravého rozumu vidí v chování Tomáše Halíka nebo Karla Schwarzenberga, kteří si podle něj proti kýči a hysterii dokázali zachovat zdravý rozum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Jurečka (KDU-ČSL): Jako muzikant smekám před mistrovstvím Karla Gotta
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Sbírejte víčka na Gottův pohřeb, zní z kavárny. Kokoti, ozvalo se z druhé strany. Diskuse nad Mistrem přitvrzuje
Ze smrti Karla Gotta, a zejména z návrhů na jeho státní pohřeb se stalo politikum. A už se rozjela kritika Andreje Babiše, že se na smrti Karla Gotta snaží uhrát politické body. „Z pozice premiéra v tom vidím jen politický kalkul a hyenismus,“ napsal například spolupořadatel demonstrací Milionu chvilek. Novinář Ondřej Kundra si stěžoval, že místo kritické debaty je v práci médií „tuna emocí, adorace, zamlčování temných míst“. „Bureši, běž do prdele,“ odsoudila premiéra bývalá poslankyně ODS. A to nebylo jediné silné slovo, které v debatě zaznělo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
ČSSD: Hudba a odkaz Karla Gotta budou žít navěky
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Senátor Hilšer: Politici by měli Karla Gotta už konečně nechat na pokoji
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
,,Nechci být sprostý.” Jiří Holík o řečech po smrti Gotta: Na pražskou kavárnu já... Tak nás, co jsme nebyli disidenti, oddělejte!
ROZHOVOR Jak vzpomíná Jiří Holík na Karla Gotta? Zadal si s bývalým režimem? Byl by pro uspořádání státního pohřbu? Co mu vadí na současné politice? A jak se dívá na kauzu kolem památníku maršála Koněva?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek: Jak to bylo s přípravou pohřbu Karla Gotta
Komentář na facebookovém profilu k přípravám pohřbu Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Marek Černoch brání „strejdu“ Gotta: Rejžek je hloupý člověk. Proč Husákovi neplivl do ksichtu on?! Řeší si mindráky
ROZHOVOR „Pro mě odešel člověk, kterého jsem měl rád, odešlo kus dětství a když jsem se dozvěděl o jeho smrti, proletěly mi hlavou vzpomínky. A věta…Loučím se, „strejdo“.“ Těmito slovy doprovodil politik a syn zpěváka Karla Černocha Marek odchod Karla Gotta, se kterým se v pátek rozloučily desítky tisíc fanoušků na pražském Žofíně. Dnes je kvůli úmrtí pěvecké legendy vyhlášen den státního smutku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Sbohem, Slavíku! Slzy pro Karla Gotta v ruské televizi
Že na Karla Gotta vzpomínají i jinde než v Čechách, například v Ruské federaci, upozornil už Alexandr Mitrofanov. Nicméně, bývalá poslankyně ČSSD Anna Čurdová se tomu, jak na Gotta Rusové vzpomínají, věnovala podrobněji při sledování pořadu Pust govorjat, který Gottovi věnoval celou hodinu svého vysílání. „Je nutné říci, že byl připraven s velkým citem, pokorou a vkusem. Není se čemu divit, Karel Gott byl v Rusku velmi oblíben a uznáván a řadu Rusů zpráva o jeho smrti překvapila a zaskočila,“ píše. A dodává, že v Českém domě v Moskvě je kondolenční kniha, do které se jako jeden z prvních podepsal šéf Alexandrovců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Hudební kritik vzpomínal: Karla Gotta máme někde v národní DNA. V devadesátých letech chtěl skončit, ale lidi ho přesvědčili
V pořadu Štrunc na Infu diskutoval hudební publicista Honza Dědek. Tématem rozhovoru byl Karel Gott. „Já, když si vzpomínám na svůj život, tak tam jsou písničky Karla Gotta. Proto jsem řekl, že Karel Gott vytvořil soundtrack mého života. To nebyl Karel Kryl nebo Marta Kubišová, byl to Karel Gott, ať již dobrovolně, nebo nedobrovolně,“ řekl Dědek. „Vždycky říkám, že krásný paradox je, že většina z nás nemá desky Karla Gotta, neposlouchá desky Karla Gotta, ale všechny ty hity známe. To máme prostě někde v DNA, kde máme písničky Karla Gotta,“ vysvětlil. Bude film o Gottovi? Jak si k němu hledal vztah? Proč na rozdíl od jiných uspěl i po sametové revoluci?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist