„Myslí si, že starší lidé neumí rozeznat, co je pravda a co ne?!“ Senátora zvedla ze židle slova Jourové o českých seniorech
POLOČAS HORKÉHO ROKU Fatální selhání Visegrádu při volbách vedení EU, na kterém má svůj podíl i Andrej Babiš. Komunisté by v případě stesků na privatizaci měli raději pomlčet. A proč Polsko tak tvrdě prosazuje reformu soudnictví? Protože se v ní uhnízdily pozůstatky komunistické justiční smetánky, což EU naprosto nepochopila. Pro ParlamentníListy.cz hovoří senátor za ODS a starosta plzeňského obvodu Lumír Aschenbrenner.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 08:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2019

Související články

Nacher (ANO): Mě skutečně zvedla ze židle slova typu nejistota, destabilizace...
Projev na 31. mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny 29. května 2019 ke kritické situaci ve financování sociálních služeb v roce 2019 a jejímu řešení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Okamura je prasák týdne, vypálil Jaroslav Kmenta
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura před pár dny vystartoval na redaktorku Respektu Ivanu Svobodovou. Ta se o svou zkušenost podělila. A Jaroslava Kmentu zvedla Okamurova slova ze židle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Alena Vitásková vypeskovala guvernéra kvůli důchodcům. Za příklad dala babičku žijící v Bakalově bytě
Někdejší šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková se pořádně rozčílila. Ze židle ji zvedla jak slova guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka o tom, že starobní důchod nebude ničím víc než jen minimální dávkou, která zaručí, že senioři nebudou žít v absolutní bídě. Stejně silně ji však rozlítila slova politiků, kteří se začali předhánět v ujišťování, že se o seniory postarají a udělají vše pro to, aby si mohli užívat důstojného stáří.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Světový den proti násilí na seniorech
Právě včera 15. června 2018 jsme si připomněli světový den proti násilí na seniorech, který byl vyhlášen mezinárodní Organizací spojených národů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Miloš Hakl: Prohlášení paní Jourové připomínají člověka s pokračující demencí...
Už je to zase tady. Blíží se volby, tak naše honorace zvedla hlavu od korýtek a předkládá národu jeden návrh budoucnosti za druhým, aniž by je myslela vážně a také aniž by návrhy měly nějaký smysl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Nacistická bába, padlo o Merkelové. Přitvrzuje i Hrad. Ivan Gabal nadává Čechům. Od Bakaly zní: Kecy Okamury neposlouchat
Německá kancléřka Angela Merkelová se vyjádřila k vysídlení řady německy mluvících obyvatel ze svých zemí. Oznámila světu, že ani hrůzy druhé světové války neospravedlňují vyhánění lidí z jejich domovů. Tato slova zvedla ze židle prezidenta Miloše Zemana, premiéra Andreje Babiše (ANO), sociálního demokrata Jaroslava Foldynu a řadu dalších lidí. A ani několik hodin po slovech Merkelové není klid. Na hlavu jí prší další české reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Divadelní hra za veřejné peníze, ve které Ježíš znásilňuje muslimku, zvedla ze židle brněnského lidovce. A nejen jeho
Náměstek brněnského primátora Petr Hladík (KDU-ČSL) se ohradil proti hře nazvané Naše násilí a vaše násilí, v níž mimo jiné Ježíš znásilňuje muslimskou ženu. Hra má být součástí květnového festivalu Divadelní svět Brno. Hladík proto otevřeným dopisem požádal ředitele Národního divadla Brno Martina Glasera, zda by zvážil nahrazení díla něčím jiným. Vyjádření Glasera ČTK zjišťuje. Proti hře se už v minulosti ohradily spolek Brno nebo hnutí Slušní lidé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Michal Šebek: Zákony politici nastavují, aby lidé živořili. Čas likvidace chudých nadešel
V posledních letech se stále více skloňují slova o ghettech, sociálním vyloučení a lokalitách, v nichž se hromadí nepřizpůsobiví nebo „nemakačenka“. Jaká je skutečná pravda?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Pravda je tvrdá sama o sobě, není nutné volit hrubá slova
Miloš Zeman zrekapituloval historii Československa a kriticky se vyjádřil o nekomunistických ministrech první Gottwaldovy vlády, o jednání Alexandra Dubčeka a o Chartě 77. Je to pravda, ale i ta se nechá podat mnohem lépe.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.1.2018 v 16:40, zobrazit podobné
IPR: Pražské židle & stolky letos najdete téměř na 40 místech
I v této sezóně jsou Pražské židle & stolky k dispozici všem, kdo mají chuť se posadit, posvačit nebo si třeba chvíli číst na čerstvém vzduchu. Minulý rok stály Pražské židle v celkem 8 lokalitách, letos jich je již téměř 40. IPR Praha ve spolupráci s Magistrátem hl. města Prahy a Trade Centre Praha, a.s. přitom židle a stolky nerozmístil jen v centru města, ale i ve vzdálenějších čtvrtích - například v Čakovicích, na Zbraslavi nebo v Klánovicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist