Vladimír Pelc: Do sudetské stoky lží přispěl velvyslanec ČR Tomáš Podivínský
Na sjezdech sudetů zaujme pompéznost a systematicky proklamované lži. Lživými tvrzeními ve svém vystoupení na Sudetoněmeckém sněmu v Řezně 9. 6. 2019 přispěl do sudetské stoky lží velvyslanec ČR ve Spolkové republice Německo Tomáš Podivínský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 22. 07. 2019

Související články

Vladimír Pelc: Paní Šustrová – lžete!
Petruška Šustrová publikovala na webu Neviditelný pes* hromadu nehorázných lží. Opakovala neonaci-sudetské lži o odsunu aktivních podporovatelů nacismu z našeho pohraničí po porážce nacismu v roce 1945.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Dusno kolem Petříčka: Máme společnou budoucnost, řekl sudetským Němcům velvyslanec Česka. A bude to mít dohru
Na sudetoněmeckém sjezdu vystoupil český velvyslanec v Německu Tomáš Jan Podivínský. Nechal se slyšet, že věří ve společnou evropskou budoucnost sudetských Němců a Čechů. Píšou o tom Novinky.cz. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat – své napsali europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM), analytik Štěpán Kotrba a novinářka Lucie Groene.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Ministr jak (sorry) z ho.na bič!
Parlamentní listy informovaly o zprávě, která pojednávala o tom, že srazu Sudetoněmeckého krajanského sdružení se zúčastnil také český velvyslanec v Německu Tomáš Jan Podivínský. Zatím co většinu pravicových „demokratických“ politiků to nechalo klidnými, k této skutečnosti se vyjádřila jak poslankyně KSČM Konečná a také Václav Klaus ml.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Letět by měl Petříček
Internetové sdělovací prostředky přinesly informaci, že ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) jmenoval Daniela Hermana členem Rady Česko-německého diskusního fóra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Co zažil Martin Koller na Slavnostech svobody? Dorazil německý velvyslanec a začal otevřeně oslavovat sudetské Němce
Martin Koller se vypravil na Slavnosti svobody, připomínající osvobození naší země od nacismu. Tamtéž ale dorazil médii oblíbený německý velvyslanec Christoph Israng, který začal vyjadřovat svou radost, že prý v ČR dochází k posunu ve vnímání sudetských Němců. Martin Koller si nenechal pro sebe svůj komentář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Žumpa
Babišovi voliči jsou jako hloupá zvířátka, u voleb by měla prokazovat svou gramotnost, sdělil národu v časopisu Reflex herec a režisér Vladimír Mertlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Politici makají…
Glosář k 27. týdnu '19
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Ombudsmanka škodí
Glosář k 20. týdnu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Skutečným programem soc. dem. jsou jen krmelce
Glosář k 28. týdnu '19
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Sudetští Němci: „To je hnus!“ Oficiální dokument i silná slova Klause ml.
V českém mediálním prostoru minulý měsíc proběhla zpráva o tom, že se srazu Sudetoněmeckého krajanského sdružení zúčastnil i český velvyslanec Tomáš Jan Podivínský a že by se některý příští ročník konal již v ČR. A rozhořel se spor o to, jaký by měl být postoj české vlády. Aktivitu v tomto směru vyvíjela zejména komunistická europoslankyně Kateřina Konečná. Včera zveřejnila odpověď ministra Petříčka. „Tak toto je silné kafe!“ říká. A sjezd landsmanšaftu si vzal na paškál i předseda Trikolóry Václav Klaus mladší. „Je to spolek, který by neměl mít žádná oficiální privilegia, a proto nechápu naše politiky, kteří jezdí poklonkovat potomkům sudetských Němců,“ citoval slova historika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist