Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zvratky, bída a prase z Budějc. V ČSSD to bublá kvůli analýze „Dostali jsme na prdel“
Text Michala Šmardy o tom, jak se ČSSD stala závislou na funkcích a ideově se vyprázdnila, nasbíral za krátkou dobu mnoho reakcí, jak pochvalných, tak odsuzujících. „ČSSD má štěstí, že má typ člověka, jako jste Vy,“ tvrdí Šmardův podporovatel z Nového Města na Moravě. Ale přišli výtky, že text nemění nic na tom, že Šmarda neví nic o kultuře. Šmardu někteří srovnávali s ministrem Petříčkem, a rozhodně ne lichotivě. A kandidát na ministra schytal i těžší kalibr: „Vyzvracel se na internetu. Typický představitel bídy současné ČSSD.“ Hovořilo se i o „praseti z Budějc“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2019 v 10:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 23. 07. 2019

Související články

Ahoj, prase. Neuvěřitelné VIDEO s Miroslavem Kalouskem
„Ahoj prase,“ tak pozdravil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek divoké prase na biofarmě Košík. Tu navštívil v minulých dnech, aby se například podíval i na to, jak se vyrábějí ovčí sýry. A zjistil, proč farmářka nedostává dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Emma Smetana přiznala, jak se chová k hostům, kteří se jí nelíbí
Na rádiu Wave proběhl rozhovor s novinářkou a hudebnicí Emmou Smetanou. Hovořilo se v něm o její úloze moderátorky, kterou teď zastává na DVTV, a také o jejím působení na Nově, které ji proslavilo. „Dostali jsme se do fáze, kdy můj šéf, když mě uviděl, tak dělal, že mu zvoní telefon nebo že musí odběhnout na záchod,“ popsala Smetana, proč nakonec dostala od TV Nova výpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Fiedler: Penízků lesk a bída spravedlnosti české justice
Tak pan Janoušek prý nemůže nastoupit do vězení? Protože by tam mohl i zemřít kvůli špatnému zdravotnímu stavu, jak jsem se právě na síti dočetl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
„Je to prase první kategorie, lidská svině!“ Tajná nahrávka z nejvyšších pater ČSSD. Zimola reaguje na brutální útok. Padají jména a spojitosti
ROZHOVOR „Jirka Zimola je prase první kategorie, je to lidská svině, člověk, jemuž jde zejména o vlastní prospěch. A je to taky člověk, který nikdy nic neudělal, žvaní, mele totální nesmysly,“ řekl na tajně pořízené nahrávce činovník ČSSD Michal Kucián na adresu někdejšího hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly. Ten se rozhodl reagovat. Jeho odpověď je rázná a ukazuje do kruhů kolem Miroslava Pocheho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
„Jsem lůza, hnědý nebo rudý prase, nevzdělanec, idiot a já nevím co všechno z venkova.“ Slavný zemanovec účtuje
ROZHOVOR „Protože se nestydím říkat, že jsem volil Zemana, dozvěděl jsem se, že jsem lůza, hnědý nebo rudý prase, nevzdělanec, idiot a já nevím co všechno z venkova. Tohle je podle těch, co si přáli něco jiného, demokracie,“ říká v rozhovoru pro PL.cz bývalý známý železniční odborář Jaromír Dušek. Myslí si, že jsme odpadiště a otroci Západu. „Maso se sní ve Francii, Německu, Belgii, nám sem přivezou kosti, kůže, chrupavky. Do toho nasypou trošku mouky a spoustu chemikálií. Přes banky, nadnárodní společnosti jsme tady zotročovaní a vytěžovaní jako největší póvl. Nakupujeme jejich smetí za ceny vyšší, než platí oni za kvalitní zboží. Je mi z toho na zvracení, kam jsme to dopracovali,“ prozrazuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Kde berou tu drzost. Nakopat je do… Zjišťovali jsme, zda Okamuru a poslance SPD vyhodí kvůli ČSSD z funkcí v parlamentu
ANKETA Novinky.cz informovaly, že ČSSD bude v rámci jednání o koalici s ANO požadovat přerozdělení funkcí v Poslanecké sněmovně s tím, že by to bylo na úkor SPD. Zjišťovali jsme, jakou šanci to má na úspěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Doložte, co váš otec před 19 lety pro ČSSD udělal, píše soud Altnerovým...
Když v roce 2000 usilovala ČSSD o Lidový dům, pomohl jim v jeho znovunabytí Zdeněk Altner. Byla podepsaná smlouva a když se to podařilo, strana se začala chovat jako prase. Vlastně hůř, neb z čuníka je užitek a ČSSD je k pláči.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.8.2019 v 17:40, zobrazit podobné
V pražském ANO bublá problém. Arogance, miliony a napětí. Rozpovídali jsme lidi, kteří ještě nikdy neměli prostor mluvit
EXKLUZIVNĚ Na Praze 4 se dějí věci. Kromě toho, že zelený starosta Petr Štěpánek domlouvá jeden developerský projekt za druhým, vše zpovzdálí a bez větších problémů pozoruje také hnutí ANO. To ovšem v této významné městské části volby vyhrálo a mohlo se pyšnit hned dvanácti zastupiteli. Proč nakonec žádný "babišovec" není starostou? A proč se na nás část zastupitelů obrátila s prosbou o pomoc? Více v následujícím materiálu, jehož podklady jsme sbírali téměř tři týdny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Národní zemědělské muzeum: Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu
V sobotu 26. ledna se koná již dvanáctý ročník oblíbené akce Národního zemědělského muzea Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu. Návštěvníky čekají ochutnávky gastronomických specialit, ukázky postupů zpracování masa, workshopy i divadýlko pro děti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Národní zemědělské muzeum: Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu
V sobotu 27. ledna od 10 do 17 hodin můžete v rámci akce Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu zažít atmosféru staročeské zabijačky a ochutnat zabijačkové speciality. Připraveny jsou také divadlo a dílničky pro děti i kuchařské workshopy pro dospělé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist