Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.982x, což odpovídá cca 207.775-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Chacha! Ovčáček a Zahradil se radují, jiným praskla cévka. „Brexitový Boris“ v čele Británie budí vášně
Novým premiérem Velké Británie bude Boris Johnson, oznámili konzervativci. Ve středu převezme funkci od Mayové, které se dosud nepodařilo vyvést zemi z EU. Na zvolení Johnsona se již objevily i první reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2019 v 15:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 23. 07. 2019

Související články

Nezhyba (Piráti): Nová spalovna nebezpečných odpadů v Ostravě budí emoce
Avizovaný a momentálně schvalovaný záměr společnosti SUEZ na novou spalovnu nebezpečných odpadů v Ostravě jitří vášně a budí obavy. Každý nový zdroj znečištění, který má v Ostravě vzniknout, přivádí lidi skoro k šílenství. Každý, kdo alespoň rámcově sleduje situaci na Ostravsko-Karvinsku, musí toto znepokojení chápat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
To, co se skutečně děje kolem EU a Británie, málokdo řekne nahlas. Nastupuje Jan Zahradil
ROZHOVOR „Když někdo jede v nejrychlejším pruhu, často nabourá. Když chce někdo za každou cenu sedět u společného stolu, může se mu stát, že se na onom stole jednou ocitne v podobě jednoho z chodů. A když se někomu nelíbí periferie, je dobré si uvědomit, že na periferii leckdy bývá klidněji a bezpečněji, než v centru,“ říká k dění v Evropské unii europoslanec Jan Zahradil (DOS). Zároveň upozornil, že k odchodu Velké Británie Unie sice nastražila pasti, ale Británie zároveň musí jasně navrhnout alternativní řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zahradil: Sobotku zahubí parta v čele s mimozemšťanem Špidlou. Ať ho navrhne na prezidenta, tím dorazí ČSSD
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se na svém facebookovém profilu strefil nejen do předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky, ale i do TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Je to idiot! Ovčáček dostal nařezáno s účastí Jindřicha Šídla, Tomáše Cikrta a dalších
Minulý týden se kolem prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka strhla bouře. Podřízený prezidenta Zemana se totiž zvláštním způsobem vyjadřoval o útoku Spojených států, Velké Británie a Francie proti Sýrii. Spekuloval totiž o tom, zda se čeští novináři vydají bojovat do první linie v Sýrii, a obviňoval média v čele s Českou televizí, že si přejí válku. Jenže tím to neskončilo. Na počínání prezidentova spolupracovníka si posvítil Newsroom ČT24. Prostor dostal i samotný Ovčáček a bezezbytku ho využil. Raději se podívejte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zahradil se v ČT rozčiloval nad Šojdrovou a „sirotky“: Skutečně bych rád věděl, jak k té myšlence došla
S blížícím se termínem odchodu Velké Británie z EU se zároveň krátí čas potřebný k uzavření dohody o odchodu. Evropští státníci během setkání prohlásili, že budou příští měsíc usilovat o uzavření dohody s Velkou Británií. Jan Zahradil, europoslanec za ODS, připustil, že vždy je lepší se rozejít v klidu, míru a s nějakou dohodou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
"Rozstřílejte Merkelovou na cucky". Polský aktivista se naštval na kancléřku
Německá kancléřka Angela Merkelová a její přistěhovalecká politika „otevřených dveří“ budí nezvladatelné vášně. Její odpůrci by ji nejraději viděli mimo politiku, a někteří dokonce mimo tento svět. To je konkrétně případ polského přistěhovalce Mariana Lukasika. Na video upozornil levicový list Guardian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Ráno po vypálení Notre Dame
Nemá smysl si cokoliv nalhávat. Muslimové se radují, a radují se oprávněně. Pařížská katedrála Notre Dame, nejznámější symbol křesťanského západu, byla vypálena. Na jejím místě téměř jistě vyroste mešita – že bude v první fázi označována jako „multikulturní centrum“, to je jen malou útěchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jan Zahradil promluvil o konci Merkelové a o změně v politice EU, která může být klíčová
Europoslanec za ODS Jan Zahradil se v rozhovoru pro Reflex.cz rozhovořil o Evropské unii. Zároveň také uvedl, že je národovec, jenž se za to nestydí. „Migranty nám přidělovat nesmí, máme právo nebýt solidární,“ sdělil Zahradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Tomáš Halík: Už toho mám dost! Lidé mi píšou, ať se smažím v pekle
Kontroverzní divadelní hra Naše násilí a vaše násilí, kde představitel Ježíše znásilní muslimku, stále budí vášně. Internetová televize DVTV proto učinila jeden pokus. Posadila proti sobě ředitele Knihovny Václava Havla Michaela Žantovského, který hru odsoudil, a teologa Tomáše Halíka, který se divadelníků zastal. Takhle to dopadlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Babišovi praskla žilka
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) minulý týden zrušil cestu na bezpečnostní konferenci v Mnichově kvůli tomu, že svou účast odvolal bavorský premiér Horst Seehofer a kvůli souběhu zdravotních problémů. Na svém facebookovém profilu dnes Babiš napsal, že kvůli vysokému pracovnímu nasazení měl problémy s vysokým tlakem, praskla mu žilka v oku a vinou stresu také mívá migrény.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist