Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Vy na to kašlete!“ Další krize Babišovy vlády už bobtná
Do kritiky státního rozpočtu se pustila na svém facebookovém profilu ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Podle jejích slov je rozpočet nepromyšlený a nedokáže pokrýt základní funkce státu. Situace je dle jejích slov vážná. Po krizi kolem ministra kultury je tu tak další vládní problém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2019 v 09:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 01. 08. 2019

Související články

Kauza Staněk: Třesk Babišovy vlády? ČSSD smáznutá, Okamura na koni. Hrad se směje, píší noviny
Jak skončí krize kolem ministra kultury Antonína Staňka? Zeman ho neodvolá za žádných okolností a ČSSD vypadne z Babišovy vlády, naznačuje reportér MF Dnes Petr Kolář s tím, že to vůbec nemusí znamenat pád vlády jako takové. Deník Právo informuje, že sami umělci se významně diví nad tím, že by se novým ministrem kultury měl stát místopředseda ČSSD Michal Šmarda, který se nelíbí ani premiéru Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Mise už problém nejsou. Šéf komunistů Filip se zásadně vyjádřil k toleranci Babišovy vlády
Předseda KSČM Vojtěch Filip se vyjádřil k vojenským misím, jejichž další působení schválila včera Poslanecká sněmovna. Spor o ně považuje Filip za problém první Babišovy vlády bez důvěry. Při hlasování o vládě druhé pak podle Filipa však již mise problémem nebudou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: ČSSD utekla z Babišovy druhé vlády. Proč?
ČSSD utekla z Babišovy druhé vlády. Proč? – Budou existovat různé spekulace. Jedna z nich – ČSSD chce donutit Zemana, aby pověřil sestavením vlády někoho jiného než Babiše. Ale koho?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: KSČM a Babiš - jak dlouho?
Rozhodování o tom, zda podpořit vznik Babišovy vlády, nebo ne, nebylo jednoduché. V čem však Filipovo vedení KSČM selhalo totálně, byly podmínky, které vyjednalo . Po celou dobu se tvářilo, jako kdyby "zapomnělo" nebo spíše "nechtělo vidět" obrovské selhání první Babišovy vlády v kauze NOVIČOK a v kauze DÚMA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Tato vláda je zmetek. Nutno začít znovu
Pochybnosti o vzniku druhé Babišovy vlády jsem měl od počátku. Nikoli jen z Babišovy viny, ale v důsledku řady okolností příznačných pro hlavní aktéry současné politické scény, vznikala za podmínek velmi nepříznivých k tomu, aby se zrodilo něco životaschopného. Připomeňme si:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Hlemýždí tempo investic Babišovy vlády je neakceptovatelné
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům vlády Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Krize skončila – nezapomínejte!
Pražský hrad oznámil konec vládní krize: A. Babiš byl z vlády odvolán, nový ministr financí jmenován. Krizi, kterou začal B. Sobotka, t. č. předseda vlády, proto, že volební preference ČSSD se propadají, prezident ukončil. V prezidentských volbách mu to bude přičteno k dobru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Už je jasno, zda vůbec Babiš navrhl Pocheho na ministra. Miloš Zeman to odtajnil a nejmenovanému ministrovi navíc zasadil další ránu z televize. A došlo i na uprchlíky
Další díl diskusního pořadu Jaromíra Soukupa Týden s prezidentem se nesl v duchu diskuse nad jmenováním nové Babišovy vlády. Prezident podle svých slov věří, že vláda získá důvěru. Nejvíce je pak spokojen s výměnou ministra spravedlnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Komu zvoní hrana? Vám, paní Merkelová…
Debaty o konci Angely Merkelové začínají být stejně nudné jako komentáře o sestavování Babišovy vlády. Ale zatímco v případě Babišovy vlády o nic nejde, protože počty mandátů ve Sněmovně, tedy jen 55 echt opozičních hlasů jinou než Babišovu vládu neumožňují (a je jedno, zda bude tato nepovedená s ČSSD či možná lepší menšinová s podporou SPD a KSČM), konec kancléřky bude znamenat konec Evropy i světa, který – a naprosto chybně – budovala poslední roky, zejména těch posledních let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Reformujme EU, dle nášich představ!
Současná EU zažívá krizi Nic nového, EU je v krizi už téměř deset let. Nejprve to bylo krize realitní a bankovní, pak eurokrize, dluhová krize, migrační krize a teď krize získala úderný název - Brexit. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.3.2017 v 16:40, zobrazit podobné
TOPlist