Halino? ČT jde do boje s dezinformacemi. Za vaše peníze. Neuvěříte, jak
Letní prázdniny se školákům přehouply do druhé poloviny, ale léto je stále v plném proudu. Česká televize však už teď informuje o tom, co chystá na podzim. Na obrazovkách se objeví také pořad o dezinformacích. Generální ředitel ČT Petr Dvořák o tomto pořadu prozradil pár detailů. A komentátor Tomáš Vyoral hned zareagoval...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2019 v 17:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 01. 08. 2019

Související články

A pozor. Věra Jourová vyráží do boje s ruskými dezinformacemi, ovlivňujícími eurovolby
Česká eurokomisařka Věra Jourová už před časem varovala občany České republiky, že se Ruská federace pokusí ovlivnit volby do Evropského parlamentu prostřednictvím šíření dezinformací. Brusel proti nim hodlá vytáhnout do boje. Žádá o pomoc Facebook, Twitter i Google. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Americké velvyslanectví vypisuje granty na boj s dezinformacemi. Přednost mají ti, kteří už dříve bojovali
Velvyslanectví Spojených států amerických v České republice vypisuje granty na boj s dezinformacemi. Účelem je najít a podpořit projekty, které dokáží s dezinformacemi skutečně bojovat a omezit jejich negativní vliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nápad za všechny prachy. Vaše prachy. Ekonomka Šichtařová se zděsila, když si přečetla, co chystá ČSSD
ČSSD bývala jednou z nejsilnějších stran na české politické scéně. V posledních letech se však z obra přeměnila na trpaslíka. Býti trpaslíkem se však bývalým obrům zpravidla nelíbí a snaží se vrátit mezi politické titány. Ekonomka Markéta Šichtařová k tomu poznamenává, že sociální demokraté tolik stojí o návrat mezi ty velké, že jsou ochotni tomu obětovat všechny peníze. I ty vaše peníze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Vaše tělo je majetek státu
Že vaše tělo je vaše – a tedy že by mělo být vaším právem rozhodovat o tom, jak s ním nakládat, je něco pro spoustu lidí samozřejmé. Proč by vám […]
zdroj: devian.cz, přidáno 16.2.2019 v 21:39, zobrazit podobné
Vaše tělo je majetek státu
Že vaše tělo je vaše – a tedy že by mělo být vaším právem rozhodovat o tom, jak s ním nakládat, je něco pro spoustu lidí samozřejmé. Proč by vám […]
zdroj: devian.cz, přidáno 6.11.2018 v 18:39, zobrazit podobné
„Hrušínskému se rekonstruovalo divadlo za 80 milionů. Divadlo je v zisku, jeho rodina se tím chlubí. On se ale každoročně uchází o dotace...“ Neuvěříte, kdo tato slova před sedmi lety pronesl. Neuvěříte
ParlamentníListy.cz se poslední dny důsledně věnují podnikání herce Jana Hrušínského. Informovali jsme už o letošní dotaci 1,5 milionu z magistrátu hlavního města, stejně tak o podpoře 300 tisíc korun z Prahy 4. A právě při pátrání v této městské části jsme objevili skutečnou perličku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 09:34, zobrazit podobné
Volný (JAP): Absurdistán EU aneb Pro co také hlasovali čeští europoslanci
Víte o tom, že Brusel neboli EU Vás, Vaše předky i Vaše děti hodlá kolektivně trestat za něco, čeho jste se nikdy nedopustili a za co nenesete ani Vy, ani Vaše děti, vůbec žádnou zodpovědnost?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Europropaganda jak za bolševika. A za vaše peníze!
Komentář na facebookovém profilu k propagandě EU, kterou mají šířit univerzity, placené z veřejných financí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Ruml zklamaně o Chartě 77 a dnešku. A překvapivě o centru pro boj s dezinformacemi
Úřad ministerstva vnitra pro boj s dezinformacemi je nesmysl. Stát vůbec nemá dezinformacím čelit, to musí dělat lidé, na které dezinformace cílí. Jakékoliv usměrňování informací vede pouze k tomu, že lidé státu přestávají věřit. Takto v České televizi promluvil bývalý ministr vnitra Jan Ruml. Ten by zřízení čehokoliv podobného „Chovancovu centru“ nikdy nepřipustil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Odkud bere Paroubek peníze na kampaň? Novináři zjistili nepěkné věci
Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek se po letech pokoušel vrátit do strany, neúspěšně. Pak chtěl vstoupit s podporou strany do Senátu. Od sociálních demokratů však oficiální podporu nezískal. Na Ostravsku však Paroubka ČSSD přece jen podpořila a sehnala pro něj podpisy, které mu umožnily vstoupit do boje o Senát jako nezávislý kandidát. A zatímco měl problém se sháněním politické podpory, peníze mu, zdá se, nescházejí. Sobotní MF Dnes se podívala, odkud Paroubek bere peníze. A narazila dokonce na mafiána a na gang.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
TOPlist