Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klaus ml. četl o vraždícím migrantovi v Německu a nevydržel. Slova plná znechucení
V návaznosti na tragickou událost, která se stala v sousedním Německu na nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem, kde Eritrejec (40) shodil ženu s dítětem (†8) na koleje před přijíždějící vlak, poslance a šéfa nového hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího doslova děsí, jak se k teto zprávě staví česká média. Ve směs ji totiž ignorují. Na sociální sítí proto ujistil české občany, že jeho strana bude proti jakýmkoli ústupkům vůči EU ve věcech migrace. Jeho příznivci mu v komentařích neváhavali vyjadřit svou podporu a důvěru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2019 v 20:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 01. 08. 2019

Související články

Ve Francii byl kvůli migrantovi zadržen řidič kamionu z ČR
Francouzská policie v minulých dnech krátce zadržela českého řidiče kamionu, v jehož nákladovém prostoru nalezla migranta. Robert Řehák z tiskového odboru českého ministerstva zahraničí na dotaz ČTK sdělil, že policie vyhodnotila řidičovo tvrzení, že o migrantovi nevěděl, jako věrohodné, proto ho propustila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Má být na projevy odporu připraven jen prezident nebo i pražská kavárna?
Dnes jsem si přečetl článek jakéhosi pana Dostála, že prezident a předseda vláda by dle jeho názoru měli být připraveni na projevy znechucení a odporu. Ale co politici pražské kavárny? K nim se jako projevy znechucení nehodí?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.9.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Darebák a podvodník Fiala, soptil Klaus st. A pak přišel výsměch šéfovi ODS
Dnes je tomu 15 let, co se Česká republika oficiálně připojila k Evropské unii. Zřejmě právě proto si Seznam Zprávy včera pozvaly jednoho z nejvytrvalejších kritiků této organizace, Václava Klause staršího. Ale Klaus nehovořil jen o Evropské unii. Reagoval na slova Petra Fialy, že ho Klausové nebudou poučovat o tom, co je pravicové, a že už pravicoví nejsou. Na Fialovu adresu pršela slova jako hlupák, darebák a podvodník. A Klaus pohrozil, že jestli Fiala nepřestane, vstoupí znovu do politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jindřich Šídlo dal průchod znechucení z prezidenta. A Luboš „Newsroom ČT24“ Rosí zuří, kdo všechno šíří ParlamentníListy.cz
Prezident Miloš Zeman se způsobem sobě vlastním vyjádřil k nedávným rasistickým útokům v Česku. Učinil tak v rozhovoru pro server ParlamentníListy.cz. Některé hvězdy hlavního mediálního proudu okamžitě daly najevo znechucení. A jiné rovnou pobuřuje, že taková média dostávají prostor, aby se jejich obsah mohl šířit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Expert: Vystoupení Zemana a Sobotky posílí znechucení z politiky
Dnešní slovní přestřelka premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) a prezidenta Miloše Zemana kvůli vládní demisi může podle sociologa a politologa Daniela Kunštáta posílit znechucení české veřejnosti z politiky. Další politický vývoj se podle něj těžko odhaduje vzhledem k tomu, že Sobotkovy poslední kroky jsou nečekané. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Rusko! Tomáš Klvaňa ví, proč nechtít státní pohřeb Gotta
Úmrtí Karla Gotta a události s ním spojené začínají u některých vyvolávat znechucení a slova o „neonormalizaci“. To, že premiér Andrej Babiš začal usilovat o důstojné rozloučení s hudební legendou jim připomíná „propojení“, do kterého zamíchávají i prezidenta Zemana a komunisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Miloš Zeman má svobodu slova
Po zmínce o České televizi v inauguračním projevu prezidenta republiky Miloše Zemana se vyrojily názory, že šlo o útok na svobodu slova. Ale prezident má též svobodu slova. Svobodní ve svých projevech byli i prezidenti Václav Havel a Václav Klaus, byť se to mnohým nelíbilo. Svobodu slova mají novináři, ale svobodu slova mají i jiní, když hodnotí jejich práci. Vždyť jak lze hodnotit, když Václav Moravec v České televizi vypouští lež, že Kroměříž je ve…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.3.2018 v 08:41, zobrazit podobné
Tohle přijde do škol! Burcuje mladý Klaus
Komentátor Petr Honzejk zareagoval na svém facebookovém profilu na slova poslance za ODS Václava Klause mladšího, jenž se v posledním komentáři vyděsil, že se děti budou učit rozeznávat fake news. „Namísto toho, aby je učili o svobodě slova a toleranci jiných názorů,“ doplnil Honzejk Klausova slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Šok! Václav Klaus si dovolil kritizovat Evropskou komisi a v Německu ho okamžitě umlčeli
Německý spolkový sněm před časem schválil zákon, jehož cílem je zamezit šíření nenávisti na internetu. Jednou z prvních obětí tohoto zákona se pak stal druhý český prezident Václav Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Třeba přijedou ruské tanky a pan Klaus bude tleskat. A vy děláte z vlastního poslance idiota! Klaus ml. a Pekarová Adamová se u jednoho stolu drsně pohádali
Poslanec Václav Klaus mladší přišel před časem s návrhem trestat provozovatele sociálních sítí za mazání příspěvků. Napadlo ho to, když smazali příspěvek jemu samotnému. Cítí se být obětí cenzury. „Já se domnívám, že dochází k největšímu ohrožení svobody slova po roce 1989. EU je v hysterii před nadcházejícími evropskými volbami,“ pravil Klaus. První místopředsedkyně TOP 09 mu důrazně oponovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist