Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.360x, což odpovídá cca 123.141-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Děti se učily, jak demonstrovat!“ Mladý místostarosta odhaluje šokující dění ze základní školy v jeho městě
ROZHOVOR Fenomén Greta je i v našich školách. Pomohli tomu aktivističtí pedagogové i někteří rodiče. Mnohdy se pozapomnělo, že by škola měla zůstat apolitická. Na začátku nového školního roku to jistě vypukne – bude se protestovat proti všem a proti každému. Protože když se stávkuje a demonstruje, tak se samozřejmě neučí, natož aby se zkoušelo! Švédské kandidátce na Nobelovu cenu míru se chtějí podobat i ti nejmenší – žáci prvního stupně, kteří by si měli spíše hrát a poznávat svět, než psát plakáty odsuzující prodej alkoholu, zbraně nebo třeba silnice. O novém fenoménu hovoří pro ParlamentníListy.cz jeden z nejmladších místostarostů Plzeňského kraje, ještě ani ne třicetiletý Jan Polívka. Má na starosti ve dvoutisícových Štěnovicích mimo jiné právě základní školu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 15:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 02. 08. 2019

Související články

Rozhodnuto. O titul Zlatý Ámos bude bojovat šest finalistů
Lucie Bakalová z gymnázia v Holešově, Lucie Čimerová ze Základní školy v Městci Králové, Tereza Fousová z pražského gymnázia Špitálská, Helena Lísková ze Základní školy Ladova v Litoměřicích, Jan Šindelář ze Základní školy v Říčanech a David Turek ze Základní školy v České Kamenici se na základě rozhodnutí poroty stali letošními finalisty ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Žádost o podporu zřizovatele školy v plánu na rozdělení školy ZŠ Filosofská
ádost o podporu zřizovatele školy v plánu na rozdělení Základní školy Filosofská na dva samostatné a na sobě nezávislé subjekty dle jejich umístění, tj. na Základní školu Filosofská a Základní školu Jitřní – Žádost o návrat ke statusu quo před rekonstrukcí objektu Jitřní v roce 2008
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ozaňák (ODS): Návrat Romů z Anglie aneb co čeká základní školy
Po vyhlášení Brexitu musí některé základní školy v sociálně vyloučených lokalitách čelit dost výraznému problému. Návratu Romů z Anglie a zařazení žáků do systému základního vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Petice za odvolání ředitele Základní školy Prapořiště a vypsání nového konkurzního řízení
My, níže podepsaní, žádáme zřizovatele Základní školy v Prapořišti, aby v souladu s §166, odst. 5), písm. a) Šk. Zák. odvolal ředitele ZŠ Prapořiště z vedoucího pracovního místa a vypsal na místo ředitele nový konkurz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
ČVUT: Mateřská škola a základní škola ČVUT Lvíčata mají novou ředitelku
Mgr. Ing. Jiřina Maříková převzala z rukou rektora ČVUT v Praze doc. Vojtěcha Petráčka jmenování do funkce ředitelky Univerzitní mateřské školy a základní školy ČVUT Lvíčata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Choďte k Romům domů a dohlédněte, aby se děti učily! Aktivisté spolupracující s vládou nabádají učitele. Ti pro ně mají jasnou odpověď
REPORTÁŽ „Nároky různých aktivistů, aby učitelé ještě navštěvovali rodiny a zajišťovali tam romským dětem i podmínky k přípravě na vyučování, jsou zcela nesmyslné. Pokud dítě nemá doma vhodné prostředí k tomu, aby se mohlo učit, zabývají se tím sociální pracovníci na městských úřadech či magistrátech,“ shodují se v názoru pedagogové z Moravskoslezského kraje. „Na školách fungují asistenti a výchovní poradci, kteří organizují různé formy doučování, a existuje také řada pedagogických programů, jež tyto záležitosti řeší. Umožnit dětem vhodnou přípravu do školy ale musí v prvé řadě rodiče,“ doplňuje vyjádření školských pracovníků například ředitelka Základní školy Dětská v Ostravě-Porubě Zuzana Škapová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Martin Roman, podíl v Unipetrolu, J&T... Erik Best odhaluje zajímavé dění kolem CEFC Europe
Americký novinář žijící v Česku Erik Best ve svém pravidelném bulletinu The Fleet Sheet mluví o podivném dění ve společnosti CEFC Europe. Proč k celému dění okolo nepřátelského převzetí nevydala mateřská společnost Shanghai Huaxin Group ani hlásku? A proč je odchod J&T zahalen nejasnostmi?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Petice za podporu vzniku alternativní základní školy Comenia
Podpora vzniku alternativní základní školy Comenia
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Mladý Stropnický věří, že se jeho Zelení vrátí do Sněmovny
Šéf Strany zelených Matěj Stropnický očekává, že jeho strana překročí pětiprocentní hranici a vrátí se do Poslanecké sněmovny. Novinářům to řekl dnes poté, co v základní škole na pražském Žižkově odevzdal svůj hlas, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
MŽP: Dětem svědčí pobyt v přírodě. Školy dostanou na venkovní výuku 50 milionů
Pořídit si na školní pozemek bylinkovou zahrádku, broukoviště, tee-pee nebo včelí úl už nemusí být pro školy jen sen. Mateřské a lesní školky, základní školy i ekocentra se nově mohou ucházet až o půl milionu korun na úpravu venkovních areálů v přírodním stylu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist