Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Andrej Babiš jako příští prezident? Už se na to uzavírají sázky
Komentátorka serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová se rozhovořila v pořadu Insider o tom, že premiér Andrej Babiš (ANO) v budoucnosti neusedne na Hradě. Dokonce se o to vsadila... Řeč byla také o vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové a o šéfovi odborů Josefu Středulovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 08. 2019

Související články

Koho by měl prezident vyznamenat příští rok?
Navrhujeme tedy prezidentu Miloši Zemanovi, aby příští rok vyznamenal následující osobnosti: Andrej Babiš premiér- Za vytrvalý a nekončící boj proti korupci a nechutným účelovkám a za zkrocení netvora Kalouska.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.10.2018 v 13:40, zobrazit podobné
Babiš s Hamáčkem před mikrofony: Dusno se dalo krájet. Prezident trvá na svém
Na zámku v Lánech začali ve čtvrtek v poledne jednat prezident Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš (ANO) a šéf ČSSD Jan Hamáček. Předseda vlády Andrej Babiš věřil, že Zemana přesvědčí, že jako prezident musí plnit své povinnosti a tedy odvolat ministra kultury Antonína Staňka, po čemž volá sociální demokracie. A jak to dopadlo?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Za vytetovanou koblihu telefon. Přijeď si na Hrzán, pozval Babiš vítěze do sídla vlády
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) hledá další způsoby, jak získat voliče. Přes aplikaci „Pojď do mě“, kde dává občanům prostor k položení otázky premiérovi, svolil k uzavření jedné zvláštní sázky. Babiš se v ní projevil „jako pravý koblihář“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš si to vyřídil s Mirkem Topolánkem. A také začal kolovat obrázek
Pravděpodobný příští premiér Andrej Babiš (ANO) poskytl rozhovor serveru Seznam Zprávy.cz. Zdůraznil v něm, že si nepřipadá jako kohout, kolem něhož by obíhaly slepice. Těmito slovy ohodnotil povolební situaci v Česku prezident republiky Miloš Zeman. Poté Babiš tvrdě zaútočil na expremiéra Mirka Topolánka. Tento expremiér je podle Babiše symbolem korupce v Česku a raději by vůbec neměl chodit lidem na oči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nekompromisní Babiš: Návrh rozpočtu EU na příští období je pro ČR nepřijatelný
Návrh rozpočtu Evropské unie na příští programové období je pro českou vládu nepřijatelný, řekl dnes premiér Andrej Babiš (ANO) novinářům v Pardubicích. „Je nedokonalý stejně jako ten na současné období,“ prohlásil. Evropa podle něj Česku nadiktovala na léta 2014 až 2020 programy, kde je velká část peněz vyčleněna na sociální oblast, ale ty se nedaří vyčerpat. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vedení armády projedná plány na příští rok. Dorazí i Zeman
Vedení armády dnes na každoročním velitelském shromáždění probere hlavní úkoly a plány na příští rok. Na setkání armádních špiček promluví prezident Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš (ANO), ministr obrany Lubomír Metnar (ANO) nebo náčelník generálního štábu Aleš Opata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Dvě půlmilionové sázky na Zemana během chvíle. Jak si stojí kandidáti u sázkovek?
Majitelé sázkových kanceláří se radují. Přímá volba prezidenta přiměla lidi utrácet a sázet na svého favorita. Jeden z bookmakerů serveru Aktuálně.cz oznámil, že během chvíle přijal dvě půlmilionové sázky na vítězství Miloše Zemana. S Mirkem Topolánkem je to prý jako s máslem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Starostové a lidovci uzávírají registrované partnerství
Starostové jsou nepoučitelní a věří lidovcům. Ohrožena je účast ČSSD v příští vládě. Před každými volbami se malé, středové, liberální, atd... strany snaží o dohodu na společném postupu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.2.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Andrej Babiš: Čau lidi, dodržujte v tom vedru pitný režim
Andrej Babiš opět na svém facebookovém profilu ve svém „týdenním hlášení“ vyjmenoval činnosti, kterými se v proběhlém týdnu zabýval. Nejenže se zúčastnil výjezdu na Vysočinu, kde dominantními tématy byly voda, půda, energie z Dukovan, ale také informoval o radikálním zvyšování platů. „To nechci slyšet ten řev, až budeme hlasovat o rozpočtu na příští rok,“ předpovídá Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ztrácím trpělivost! Babiš se naštval. A zesměšnil poslance a novináře
Premiér Andrej Babiš (ANO) jako každý týden v neděli psal o tom, co se mu povedlo v minulém týdnu. Mimo jiné se na sociální síti Facebook rozhovořil o rozpočtu na příští rok, ale i oslavách 20. výročí vstupu do NATO. Zároveň také zdůraznil, že ztrácí trpělivost. A to kvůli cenám mobilních dat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist