Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kdo používá zkratku „pražská kavárna“, ten přistupuje na hru Miloše Zemana, vzkazuje Martin Kupka z ODS. ČR se za třicet let zázračně změnila
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Bohužel se ukazuje, že jsme se v posledních letech obrátili vzad, místo abychom dál kráčeli dopředu. Jsme svědky bizarních scén nekonečného odvolávání a jmenování ministrů, jsme svědky neskutečného zakrývání obrovského střetu zájmů předsedy vlády a mnoha naprostých anomálií, za které by v jiných demokratických státech padaly hlavy, odcházeli by ministři i premiéři,“ myslí si místopředseda ODS Martin Kupka. Naše země se však podle něj za 30 let zázračně změnila. „Dalo by se hodiny argumentovat, jak se zlepšila kvalita vody v českých tocích, jak se zlepšilo ovzduší, jaké životní úrovni se dnes těšíme, jak se zlepšila zdravotní péče a prodloužil se očekávaný věk dožití občanů,“ upozorňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 04. 08. 2019

Související články

Miloš Zeman mit uns
Emoce gradují, „pražská kavárna“ smutní, příznivci Miloše Zemana slaví – jízda pokračuje............
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.1.2018 v 16:40, zobrazit podobné
Strana zelených přestala používat zkratku SZ
Strana zelených změnila své zkrácené označení. Přestává používat zkratku SZ a místo toho zavádí Zelení. Oznámil to na sjezdu strany v Hradci Králové její mluvčí Pavel Bartošek. Nový název má podle něj být srozumitelnější pro vnější komunikaci. Oznámil to Česká pirátská strana rovněž používá srozumitelnější zkratku Piráti, která je mezi lidmi známější a zavedenější, uvedl Bartošek. Hlavním bodem sjezdu Strany zelených je schvalování dlouhodobého politického programu strany. Zelení se chtějí zaměřit především na dopravu, boj proti suchu a klimatickým změnám a na nájemní a sociální bydlení.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:36, zobrazit podobné
Pro „strýčka“ Bradyho „Pražská kavárna“ vyžadovala medaili, Nohavica ji však musí odmítnou
Vzpomínáte si vážení čtenáři na obří cirkus ze strany "Pražské kavárny", když Miloš Zeman odmítl udělit vyznamenání „strýčkovi“ Bradymu? Proč ale Nohavicovi nařizuje, že z rukou Miloše Zemana musí vyznamenání odmítnout?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.9.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Jarošová (SPD): Míra nenávisti k osobě pana prezidenta Zemana dosahuje vrcholu
„Pražská kavárna“ cítí příležitost k nárůstu svého vlivu, který byl otřesen po posledních sněmovních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
John Bok: Já jsem taky „pražská kavárna“! A řeknu vám pravdu o protestech proti Zemanovi a červených kartách
Politický aktivista a signatář Charty 77 John Bok poskytl ParlamentnímListům.cz rozhovor na téma aktuální kauzy Andreje Babiše a údajného únosu jeho syna do Švýcarska. Kromě možného pozadí a reálných dopadů celé kauzy ale Bok začal hovořit i o stavu českých médií nebo o osobě Miloše Zemana, kterého tvrdošíjně tituluje „pan inženýr Zeman“. Pohled Johna Boka na českou mediální scénu vás rozhodně překvapí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Rýsuje se ve skutečnosti vláda Miloše Zemana a Andreje Babiše
Komentář místopředsedy ODS Martina Kupky k jednání prezidenta Miloše Zemana s Andrejem Babišem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Martin Kupka: Nad projevy řady komunistů zůstávám stát v němém údivu. Babiš je pouští k moci a jejich sebevědomí závratně roste
ROZHOVOR „Šlo mu o gesto a vyjádření jiného postoje – ukázat Rusku, že jejich pozici tady bereme vážně,“ říká k úkolu od prezidenta Miloše Zemana pro BIS o prověření skladování novičoku místopředseda ODS Martin Kupka. Za běžných okolností by se premiér musel hlasitě ohradit: „Jestli se nic takového nestalo, znamená to, že se dál posouváme mimo normální politiku,“ varuje. Nad projevy komunistů zůstává stát „v němém údivu“ a hovoří nejen o jejich neuvěřitelné demagogii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Kavárník Jindřich Šídlo. Čtou Respekt, bezmezně věří ČT a myslí si, že jsou morálně nadřazení, definoval Zahradil
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se na svém facebookovém profilu vyjádřil k termínu „pražská kavárna“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jelita, vy zvolíte Zemana, zaznělo z hodně překvapivých úst. Skládá pravice zbraně?
„Pražská kavárna znovu zvolí prezidentem Miloše Zemana,“ napsal na svém facebookovém profilu předseda pražské ODS Filip Humplík. Proč se tak domnívá, zdůvodnil ve svém obsáhlejším příspěvku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ivan Vyskočil pro PL: Pokud vyhraje Zeman, v což doufám, „pražská kavárna“ bude řvát jak postřelené prase a Kalousek bude zabalený v tibetské vlajce demonstrovat. A Svěrák a Holubová...
ROZHOVOR „Mohu si pozvat jen tolik hostů, kolik se mi jich ke stolu vejde, a jen tolik, pro kolik mám jídlo. A rozhodně mi žádný z hostů nebude diktovat, který obraz mám sundat ze zdi svého bytu, aby ho to neuráželo,“ říká ohledně přílivu migrantů do Evropy oblíbený herec Ivan Vyskočil a dodává, že Evropa prostě není nafukovací. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zhodnotil některé události roku 2017 a prozradil, proč volil Andreje Babiše a bude volit Miloše Zemana. Promluvil i o „pražské kavárně“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist