Klub starých mužů, kteří dostali na zadek od šestnáctileté Grety... Na Deníku Referendum vyprávějí vtip se Zemanem, Kuberou a Klausem
Prosťáčci se zdeformovaným myšlením. Těmito slovy popsal aktivista Greenpeace Jan Kubala prezidenta Miloše Zemana, předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS), poslance Václava Klause mladšího (Trikolóra) a zákonodárce Jiřího Dolejše (KSČM). Jen skutečností, že jde o postarší jednoduše uvažující muže, kteří se nechali příliš ovlivnit 90. lety 20. století, lze prý vysvětlit fakt, že pánové svorně oponují šestnáctileté aktivistce bojující za záchranu klimatu Gretě Thunbergové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 04. 08. 2019

Související články

Vatikán sehrál při nastolení fašistického režimu zásadní roli, stojí ve výbušné knize Papež a Mussolini
Rozsáhlá kniha vypráví strhující příběh dvou mužů, kteří se dostali k moci v roce 1922 a společně změnili běh dějin 20. století. V mnoha ohledech nemohli být rozdílnější. První byl učený, řádný a zbožný, většinu dospělého života trávil pročítáním starých rukopisů. Toužil po středověkých časech, kdy o církevních pravdách nikdo nepochyboval. Druhý byl násilnický surovec a ze své podstaty antiklerikální štváč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš s Okamurou dostali ocenění jako králové nesmyslů. Není to vtip
Český klub skeptiků Sisyfos již tradičně udílel cenu Bludný Balvan za šíření největších vědeckých nesmyslů. Mezi držiteli ceny za rok 2018 najdeme předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) a předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Prezidentka Čaputová přijede do Česka. Setká se s Vondráčkem, Kuberou a Zemanem
Nová slovenská prezidenta Zuzana Čaputová dnes navštíví Česko. Při své první zahraniční návštěvě od sobotní inaugurace se setká s prezidentem Milošem Zemanem i předsedy Poslanecké sněmovny a Senátu, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: ČSSD balancuje nad propastí
Referendum, které sociální demokracie spouští, aby její členové rozhodli o tom, zda má strana jít do koaliční vlády s hnutím ANO Andreje Babiše, má nemalý potenciál ČSSD fatálně rozštěpit. Dá-li referendum vládní spolupráci s ANO zelenou, je téměř jisté, že ve straně bude dál proti spolupráci s ANO vystupovat skupina vlivných politiků, kteří tvoří senátorský klub ČSSD, jakož i někteří poslanci. Nejviditelnějším představitelem strany, který…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.5.2018 v 08:41, zobrazit podobné
Ředitel Deníku Referendum: S lidmi jako je Jakl se nediskutuje, není hoden oponentury
Někdejší spolupracovník exprezidenta Václava Klause Ladislav Jakl se rozhodl kandidovat do Senátu. Publicista a ředitel Vydavatelství Referendum Radovan Bartošek se zamýšlí nad tím, proč Jakl kandiduje za SPD Tomia Okamury. V textu pro Deník Referendum dospěl k zajímavému zdůvodnění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Exšéf Rozhlasu vzpomínal, jak se před 20 lety chtěli zbavit Zemana s Klausem. A pokud nemáte rádi ČT, nepotěší vás
Hostem Osobnosti Plus Českého rozhlasu byl bývalý ředitel Českého rozhlasu, exšéf Národní knihovny v Praze a nynější šéf Obecního domu Vlastimil Ježek. Co považuje za svou největší prohru? Možná vás překvapí, že to souvisí s exprezidentem Václavem Klausem a prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Kancelář londýnského starosty řeší zásadní věc: Na kolech po městě jezdí příliš mnoho bílých mužů. A proto...
Ve Velké Británii žijí lidé, kteří mají pocit, že po městech jezdí na kolech příliš mnoho bílých mužů náležejících ke střední třídě. Prý to není pro společnost zcela zdravé. Server britského deníku Independent přináší článek o tom, že podle zastánců této teorie je třeba na kola nahnat více žen, nejlépe černošek a asiatek, aby oku kolemjdoucího mohla lahodit cyklistická pestrost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jakub Patočka s redaktory se hájí po odhalení průšvihu s dojením veřejných peněz: Po celém světě je to normální
Redakce internetového serveru Deník Referendum se vyjádřila k článku časopisu Respekt ohledně financování serveru či k odchodům redaktorů Deníku Referendum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pirát Bartoš: Prezident oceňuje jen klub svých podporovatelů. A pak se smál Takáčovi, že mluví jako Ovčáček
Česko oslavilo sté výročí vzniku společného státu se Slováky. Připomněla si Česká republika výročí důstojně, nebo v něm například Pirátům něco chybělo? Podle předsedy Ivana Bartoše totiž prezident Miloš Zeman tradičně udělil státní vyznamenání i řadě kontroverzních osobností. „Vyznamenáni byli i ti, kteří se dají označit za klub podporovatelů prezidenta, ti dostali ocenění za zásluhy k prezidentovi,“ uvedl předseda Pirátů v pondělním Interview na ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Rozverný brněnský komunální politik napsal o slimácích, kteří sem přilezou a zničí vše, co jsme budovali. Na Deníku Referendum píší o opakování hrůz nacismu
Místostarosta Brna-Bohunic Milan Hrdlička (ČSSD) zveřejnil v radničním zpravodaji článek, v němž varuje před slimáky, kteří se nezastaví před ničím a zničí vše, co zde budujeme. Deník Referendum kvůli tomu bije na poplach, neboť je podle něj zřejmé, že komunální politik pojal devastující plže jako metaforu muslimů. Podobně jako dnes Hrdlička se podle jeho komentátora před druhou světovou válkou chovali nacisté, když se snažili Židy zbavit lidské důstojnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist