Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klub starých mužů, kteří dostali na zadek od šestnáctileté Grety... Na Deníku Referendum vyprávějí vtip se Zemanem, Kuberou a Klausem
Prosťáčci se zdeformovaným myšlením. Těmito slovy popsal aktivista Greenpeace Jan Kubala prezidenta Miloše Zemana, předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS), poslance Václava Klause mladšího (Trikolóra) a zákonodárce Jiřího Dolejše (KSČM). Jen skutečností, že jde o postarší jednoduše uvažující muže, kteří se nechali příliš ovlivnit 90. lety 20. století, lze prý vysvětlit fakt, že pánové svorně oponují šestnáctileté aktivistce bojující za záchranu klimatu Gretě Thunbergové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 04. 08. 2019

Související články

Zasloužíte si neštěstí! Po projevu Grety padlo něco neuvěřitelného
Zasloužíme si armagedon? I nad tím přemýšlí po projevu šestnáctileté švédské aktivistky Grety Thunbergové brněnský expolitik Martin Freund.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Vatikán sehrál při nastolení fašistického režimu zásadní roli, stojí ve výbušné knize Papež a Mussolini
Rozsáhlá kniha vypráví strhující příběh dvou mužů, kteří se dostali k moci v roce 1922 a společně změnili běh dějin 20. století. V mnoha ohledech nemohli být rozdílnější. První byl učený, řádný a zbožný, většinu dospělého života trávil pročítáním starých rukopisů. Toužil po středověkých časech, kdy o církevních pravdách nikdo nepochyboval. Druhý byl násilnický surovec a ze své podstaty antiklerikální štváč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš s Okamurou dostali ocenění jako králové nesmyslů. Není to vtip
Český klub skeptiků Sisyfos již tradičně udílel cenu Bludný Balvan za šíření největších vědeckých nesmyslů. Mezi držiteli ceny za rok 2018 najdeme předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) a předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Prezidentka Čaputová přijede do Česka. Setká se s Vondráčkem, Kuberou a Zemanem
Nová slovenská prezidenta Zuzana Čaputová dnes navštíví Česko. Při své první zahraniční návštěvě od sobotní inaugurace se setká s prezidentem Milošem Zemanem i předsedy Poslanecké sněmovny a Senátu, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: ČSSD balancuje nad propastí
Referendum, které sociální demokracie spouští, aby její členové rozhodli o tom, zda má strana jít do koaliční vlády s hnutím ANO Andreje Babiše, má nemalý potenciál ČSSD fatálně rozštěpit. Dá-li referendum vládní spolupráci s ANO zelenou, je téměř jisté, že ve straně bude dál proti spolupráci s ANO vystupovat skupina vlivných politiků, kteří tvoří senátorský klub ČSSD, jakož i někteří poslanci. Nejviditelnějším představitelem strany, který…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.5.2018 v 08:41, zobrazit podobné
Ředitel Deníku Referendum: S lidmi jako je Jakl se nediskutuje, není hoden oponentury
Někdejší spolupracovník exprezidenta Václava Klause Ladislav Jakl se rozhodl kandidovat do Senátu. Publicista a ředitel Vydavatelství Referendum Radovan Bartošek se zamýšlí nad tím, proč Jakl kandiduje za SPD Tomia Okamury. V textu pro Deník Referendum dospěl k zajímavému zdůvodnění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ostuda, jsme největší ignoranti v Evropě, lamentuje nad odmítáním Grety Honzejk v Bakalově redakci. A může za to Klaus
Petr Honzejk ve svém komentáři na webu Hospodářských novin zveřejnil názor na český pohled ohledně změn klimatu. Prý jsme v sebedestruktivním pohledu na změny klimatu unikátní. Češi jsou totiž nejvíce klimaskeptickým národem v Evropě, a může za to Klaus! „Médii stokrát opakované klausovské konstrukty se bohužel staly pro mnoho lidí v Česku, zejména stárnoucích mužů, svatou pravdou,“ pustil se Honzejk do exprezidenta. A nakonec Honzejk napsal vtip, prý nás charakterizuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ostuda, jsme největší ignoranti v Evropě, lamentuje nad odmítáním Grety v Bakalově redakci Honzejk. A může za to Klaus
Petr Honzejk ve svém komentáři na webu Hospodářských novin zveřejnil názor na český pohled ohledně změn klimatu. Prý jsme v sebedestruktivním pohledu na změny klimatu unikátní. Češi jsou totiž nejvíce klimaskeptickým národem v Evropě, a může za to Klaus! „Médii stokrát opakované klausovské konstrukty se bohužel staly pro mnoho lidí v Česku, zejména stárnoucích mužů, svatou pravdou,“ pustil se Honzejk do exprezidenta. A nakonec Honzejk napsal vtip, prý nás charakterizuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Exšéf Rozhlasu vzpomínal, jak se před 20 lety chtěli zbavit Zemana s Klausem. A pokud nemáte rádi ČT, nepotěší vás
Hostem Osobnosti Plus Českého rozhlasu byl bývalý ředitel Českého rozhlasu, exšéf Národní knihovny v Praze a nynější šéf Obecního domu Vlastimil Ježek. Co považuje za svou největší prohru? Možná vás překvapí, že to souvisí s exprezidentem Václavem Klausem a prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Kancelář londýnského starosty řeší zásadní věc: Na kolech po městě jezdí příliš mnoho bílých mužů. A proto...
Ve Velké Británii žijí lidé, kteří mají pocit, že po městech jezdí na kolech příliš mnoho bílých mužů náležejících ke střední třídě. Prý to není pro společnost zcela zdravé. Server britského deníku Independent přináší článek o tom, že podle zastánců této teorie je třeba na kola nahnat více žen, nejlépe černošek a asiatek, aby oku kolemjdoucího mohla lahodit cyklistická pestrost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist