Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pozor na hubu! To se říkat nesmí. Němci mají strach říkat, co si myslí, zde jsou čísla
V Německu sice stále existuje svoboda slova, je dokonce zakotvena v ústavě, ale skutečnost je taková, že stále více Němců zvažuje, co kde říká. Ukázal to průzkum organizace Institut für Demoskopie Allensbach, na který upozornil deník Frankfurter Allgemeine Zeitung. Podle tohoto průzkumu se celé dvě třetiny Němců domnívají, že si musí dávat pozor na ústa. Na sociálních sítích tato informace vzbudila značný rozruch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 05. 08. 2019

Související články

Strach obchází německou veřejností. Bojí se zmínit o uprchlících, islámu či vlastenectví. Zde je to černé na bílém
Judith Bergmanová na stránkách konzervativního Gatestone Institute upozorňuje na průzkum, který ukazuje, že Němci už se ve své zemi zdráhají svobodně říkat, co si myslí. Jen 18 procent se domnívá, že se stále mohou spolehnout na svobodu projevu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Nesmí se říkat pravda! Jde o „určitá etnika“, promlouvá známá advokátka. Prý míříme do pekel
O svobodě slova si Martina Kociánová z webu Kupředu do minulosti povídala s Janou Zwyrtek Hamplovou, advokátkou se specializací na veřejnou zprávu. „Ve vztahu k určitým etnikům, ve vztahu k migraci a podobně se nesmí říkat pravda,“ varuje advokátka a dodává, že nechce, aby se znovu opakovala situace, kdy se dětem klade na srdce: „Ve škole to neříkej.“ Dnešní atmosféra útoků je prý cesta do pekel: „Můžu si o Miloši Zemanovi myslet cokoliv, ale například útoky takového typu jako na jeho zdraví, jeho chůzi, na projevy stáří mě hluboce urážejí, ať už si o něm můžu myslet, co chci.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Štěpánek: Zavřeme vám hubu, pane Voltaire!
Pokud si snad myslíte, že pod praporem vítězné liberální demokracie stále platí okřídlené Voltairovo: „Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat,“ hluboce se mýlíte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ještě, že máme tu Prahu! To si musí říkat koalice STAN a TOP 09, zde jsou čísla
Jak by vypadaly současné volby, pokud by Praha nevolila? Nebyly by stejné, nicméně s výsledky by pražští nevoliči zase tak nezamávali. Libovat by si mohl premiér Babiš, který by si připsal k výsledku další procento. Naopak Starostové a nezávislí v koalici s TOP 09 by si pohoršili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Přátelé si mají říkat i nepříjemné věci
Projev prezidenta republiky na Česko-vietnamském obchodním fóru:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Budu říkat nepříjemné věci, pohrozil před sjezdem ČSSD Michal Hašek
I když v posledních krajských volbách neuspěl a post jihomoravského hejtmana neobhájil, chce být slyšet. „Možná budu říkat nepříjemné věci,“ vzkázal Hašek před sjezdem ČSSD prostřednictvím serveru Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Němci dostali strach z nejistého světa a semkli se kolem matky národa. Zde jsou čísla, která to dokládají
Popularita německý kancléřky Angely Merkelové opět stoupá. Jak informoval web rozhlasu Deutsche Welle, podle série průzkumů dosáhla začátkem tohoto měsíce více než 53procentní podpory. Naopak Martin Schulz podporu voličů prý ztrácí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Žádní „protestující“, to byl krystalický fašismus, zuří novinář Moláček po sobotním divadle. Kristus je jim ukradený, chtějí jen zastrašit oponenty, aby drželi hubu
Novinář Jan Moláček se na svém facebookovém profilu vyjádřil proti legitimizaci projevu krystalického fašismu tím, že mu budeme říkat protest či nesouhlas. „Protest a nesouhlas – i na hraně zákona – jsou v demokracii svaté, divadelní akce spolku s bizarním názvem ‚Slušní lidé‘ ale ničím takovým nebyla,“ reaguje tak na včerejší událost v Brně, kdy aktivisté protestovali proti kontroverznímu divadelnímu představení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Syřiště (Soukromníci): Pozor, krysař
Politici našli novou taktiku svého znovuzvolení. Stačí odezírat nálady naštvaných lidí a podle local targetingu, který si zjistí podle facebooku, budou lidem říkat to, co přesně v té nebo oné lokalitě budou chtít slyšet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Nesmí na Ukrajinu, teď se vrátil z Krymu: Okamurův poslanec pobíhal, všechno si točil, všichni s ním mluvili. A jak to tam vypadá?
ROZHOVOR Ukrajinský prezident Petro Porošenko dnes může říkat, že blokáda Donbasu nikam nevede a dobrovolníci, kteří ji organizují, jsou zločinci. Ale zítra se podle situace a politické žárlivosti k úspěchu fašistů postaví do čela hnutí „Ať žije blokáda!“. Rusínský předák a podnikatel Alexandr Gegalčij se právě vrátil z Krymu a pro ParlamentníListy.cz líčí, jak to tam vypadá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist