Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jsme bezpečná země. Ale to se může změnit. Veterán z Bosny varuje, jaké „časované bomby“ na nás číhají z východu i západu
ROZHOVOR Bezpečnostní rizika a problémy, kam se podíváte – Německo, Švédsko, Ukrajina, Balkán, Španělsko, Francie, Turecko... Je svět, a především Evropa, bezpečnější než před půl rokem? Rozhodně ne. O své zkušenosti se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz podělil bývalý voják Waldemar Janeček, jenž sloužil v Bosně. Přidává pikanterie od našich sousedů, kdy Frankfurt je opravdu nebezpečné město, nebo třeba v Norimberku byste přes „kebabárny“ klasickou německou hospodu s „wurstem“ stěží pohledali. Kdy se před tribunál v Haagu dostanou skutečná kosovská kápa? A co naše mládež? Fyzicky i mentálně nepřipravená bránit se... Lidí, kteří chtějí pracovat s dětmi, je pomálu, a vlastně jsou jednou nohou v kriminále.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 08. 2019

Související články

Jakub Petruška: Souboj o zlato? Ruský medvěd versus čínský drak
Na zlato lze pohlížet ze dvou úhlů – ze Západu a z Východu. Západní země sice navyšují své zlaté rezervy, ovšem ani zdaleka ne v takové míře, jako státy východní polokoule. A právě hlavní mocnosti Východu léta svádějí ostrý souboj v nakupování žlutého kovu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Filozof: Západ námi pohrdá a podrobil si nás, jsme podle nich barbaři a slovanští padouši z Východu, co ubližovali Němcům. Globalizátoři plánují katastrofu a imigrační krvavou lázeň
ROZHOVOR „Po roce 1989 se takzvaný Východ stal předmětem pohrdání a zároveň ekonomického i politického podrobení. Na tom se nic nedá změnit, svou ekonomickou situaci si podlézáním Západu nezlepšíme,“ mimo jiné říká kontrarevoluční reakční filozof Jiří Hejlek. Katastrofa je podle něj cílem globalizátorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Sledujme Dominika Feriho. Prý může změnit tvář naší země
Server Politico zvolil mladého českého poslance Dominika Feriho mezi 28 politiků z 28 zemí EU, které stojí za to v roce 2019 sledovat. Mohou prý v příštích letech změnit tvář své země nebo celé EU.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.12.2018 v 08:40, zobrazit podobné
ČVUT: Fakulta stavební propojila mladé výzkumníky ze Západu a Východu v oblasti jaderné bezpečnosti
Celkem čtyřicet studentů, mladých vědců jejich pedagogů a expertů ze zemí Visegrádské čtyřky, Běloruska a Ukrajiny, kteří se specializují na jadernou bezpečnost, poprvé v historii díky letní škole na Fakultě stavební ČVUT sdílejí svoje poznatky. Do budoucna by tak mohlo toto setkání vytvořit předpoklady pro vznik přímých kontaktů pro spolupráci vědců ze Západu a Východu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Svět se otočil, komunismus sem přichází ze Západu, obává se ekonom Pikora. Chceme zůstat na Západě, ale...
Otec a syn poslední dobou pravidelně opakují, že k nám totalitní manýr dnes míří ze západu a ne z východu, jak tomu bývalo kdysi. Ekonom Vladimír Pikora se na serveru Reflex.cz ke Klausům přidal. Také on má za to, že komunistické manýry dnes přicházejí ze západu. A jak na to přišel? Takto...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jsme průmyslová země, proto vyvážíme primárně průmyslové výrobky, uvedl šéf CzechTrade Radomil Doležal
Pozvání do pořadu Rozhovor s…, který vysílá Regionalnitelevize.cz, přijal generální ředitel vládní agentury CzechTrade Radomil Doležal. Minulý rok český export zaznamenal rekord. Radomil Doležal prozradil jaké obory táhly, které země jsou pro nás klíčové nebo jaké komplikace má pro nás čínský trh.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Předání zařízení pohraniční policii Bosny a Hercegoviny
Vláda České republiky v roce 2018 poskytla peněžní dar v hodnotě 25 mil. Kč, tj. cca 1 milion euro, Ministerstvu bezpečnosti Bosny a Hercegoviny na pomoc s řešením rostoucí migrační krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Pro Západ jsme rohožkou k čištění bot. Merkelová z nás může udělat ubytovnu pro uprchlíky. Jde do tuhého a musíme v národě najít společnou řeč. Historik varuje
STO LET REPUBLIKY „Vytrváme-li ve své existenci a neztratíme-li přitom svá srdce, nic není ztraceno. Všechno je možné změnit. Svět čeká v tomto století osudové přeskupení sil. Musíme si být vědomi rizik, která to s sebou ponese, ale musíme je vnímat také jako otevření nových možností. A dopadne to dobře. Protože my sami jsme v mnoha ohledech dobří. Opravdu dobří,“ říká historik Petr Bahník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Katastrofa. Nakažlivé nemoci a stav srovnatelný s rozvojovou Afrikou. Jaroslav Bašta varuje, jak přímou hrozbu pro nás znamená Ukrajina a masový příchod Ukrajinců k nám...
ROZHOVOR Bývalý velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta upozorňuje na „afrikanizaci“ Ukrajiny a faktický rozpad této země po všech stránkách, který může naši zemi ohrozit. Stejně tak říká, že i naše země se v některých věcech začíná podobat Ukrajině a varuje, abychom nedopadli stejně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
„Obama nám schválně škodil.“ Ben Kuras výbušně o exprezidentu USA a islámu
ROZHOVOR „Po sečtení všech faktů a událostí v islámském světě během Obamova prezidentství se určitě dojde k závěru, že jeho prezidentská politika vůči islámskému světu byla tím zásadním prvkem, který tuto část světa proměnil z totalitních – ale poměrně klidných a k Západu vstřícných režimů – v nekontrolovatelné peklo těch nejvražednějších bojůvek řídících se těmi nejvražednějšími verši, jaké se v Koránu dají najít. A že to nedělal z blbosti, nýbrž záměrně, ke škodě Západu,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz spisovatel a publicista Benjamin Kuras. Vyjadřuje se i k tomu, do jaké situace je „zamčen“ v Británii premiér Johnson, proč po pádu komunismu neměl nastat rozkol Západu s Ruskem, že Ukrajina nikdy nebude součástí Západu a kdo si myslí, že Rusko vrátí Krym, spadl z Měsíce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist