Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ruské demonstrace: Libor Dvořák, Mitrofanov a Ondřej Soukup předložili zásadní informace
Moskevské demonstrace přitahují pozornost komentátorů Libora Dvořáka (Český rozhlas Plus) a Alexandra Mitrofanova (Právo). Své napsal i Ondřej Soukup v Hospodářských novinách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 08. 2019

Související články

ERV Evropská pojišťovna: Libor Dvořák se Štěpánem Landíkem nově ve vedení
Libor Dvořák je od dubna novým předsedou představenstva a generálním ředitelem ERV Evropské pojišťovny, Štěpán Landík v představenstvu už od ledna zodpovídá za obchod a marketing.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Libor Dvořák: Trumpova nabídka na zrušení sankcí výměnou za snížení počtu jaderných zbraní? Na to Rusové nekývnou
O právě probíhající výroční tiskové konferenci ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova hovořil v dopoledním vysílání České televize komentátor Českého rozhlasu Plus a odborník na Rusko Libor Dvořák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Rusofobie antisemitismus 21. století? Pozvánka na debatu s českými experty na Rusko
POZVÁNKA Analytička a publicistka Veronika Sušová-Salminen, rusista a komentátor Českého rozhlasu Libor Dvořák, publicista a bezpečnostní analytik Jan Schneider a novinář a rusista Ondřej Soukup budou první listopadový čtvrtek účastníky debaty s názvem Rusofobie antisemitismus 21. století? Pořádá ji Zdeněk Kratochvíl a moderovat ji bude komentátor a vysokoškolský pedagog Petr Žantovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Putinův soupeř Navalnyj vyřazen z boje. Libor Dvořák: Šéf Kremlu potřebuje 90 procent hlasů, ohrožoval by ho
Ruský soud dnes shledal vinným ze zpronevěry ruského opozičního lídra Alexeje Navalného. Informovala o tom agentura Interfax. Komentář k celé záležitosti přinesl v odpoledním vysílání České televize komentátor Českého rozhlasu Plus a odborník na Rusko Libor Dvořák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Rusofobie antisemitismus 21. století? Pozvánka na debatu Asociace nezávislých médií s českými experty na Rusko
POZVÁNKA Analytička a publicistka Veronika Sušová-Salminen, rusista a komentátor Českého rozhlasu Libor Dvořák, publicista a bezpečnostní analytik Jan Schneider a novinář a rusista Ondřej Soukup budou první listopadový čtvrtek účastníky debaty s názvem Rusofobie antisemitismus 21. století? Pořádá ji Asociace nezávislých médií a moderovat ji bude komentátor a vysokoškolský pedagog Petr Žantovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
„Ten člověk skončí jako oběť palácového převratu!“ Člověk v tísni sezval konkrétní novináře a došlo na Ukrajinu, Rusko i Putina
REPORTÁŽ Putin bude obětí palácového převratu – už teď vypadá ve světě jako kretén. Na Donbase by se starší lidé nejradši vrátili k bývalému SSSR. O východní Ukrajině besedovali v rámci akce Člověka v tísni novináři Petra Procházková z Lidových novin, Ondřej Soukup z Hospodářských novin, redaktor Českého rozhlasu Libor Dvořák a Filip Horký z DVTV, který v oblasti v blízkosti fronty natočil několik reportáží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jakub kazišuk Janda. My jsme ta ulice, se kterou se nechtějí bavit. Libor Dvořák a Ondřej Soukup nedorazili do debaty o Rusku, ale i tak to stálo za to
REPORTÁŽ Dvojice novinářů odřekla účast na kontroverzní debatě o strachu z Ruska pořádané na Novotného lávce. Pořadatelé viní zástupce think tanku Evropské hodnoty z toho, že o akci šířil na internetu dezinformace a publicisty středního proudu tak od účasti na besedě odradil. Publicista a signatář Charty 77 Jan Schneider při té příležitosti překřtil Jakuba Jandu na „kazišuka“. Komentátor Petr Žantovský, oceněný Zemanem, zase mluvil o „ulici a lůze, se kterou se oni nechtějí bavit“. ParlamentníListy.cz byly u toho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Putina v KGB naučili lhát, tak to dělá. Libor Dvořák píše o výroční bilanci ruského prezidenta
Novinář, komentátor a překladatel Libor Dvořák, který se dlouhodobě zabývá Ruskem, se v pátečním vydání Lidových novin vrátil k letošnímu poselství ruského prezidenta Vladimira Putina, kdy podle očekávání nehovořil o stavu země jen k poslancům a senátorům, ale ke všemu lidu. Dvořákovi se ale nelíbí, že to bylo jen samé „musíme“ a „je třeba“, ale jak, to nezaznělo. „V KGB ho přece učili lhát,“ dodává komentátor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Pozor: VIDEO velvyslance Ruska sledovali také Mitrofanov, Šídlo a Schmarcz
Tiskovou konferenci z ruské ambasády v České republice sledoval i komentátor Práva Alexandr Mitrofanov. Velvyslanec Alexander Zmejevskij se na konferenci vyjádřil k aktuálním otázkám česko-ruských vztahů, jež zasáhly v posledních dnech některé sporné momenty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Novinář Soukup po zjištění, že „mrtvý“ ruský opozičník Babčenko není mrtvý: Tu smrt museli inscenovat, aby zjistili, jak ho Rusové chtějí zavraždit
Na pozadí údajné vraždy ruského novináře Arkadije Babčenka, který svou smrt nakonec jen předstíral, stojí operace ukrajinské tajné služby SBU. Podle jejího šéfa bezpečnostní služba měla informace o plánovaném útoku na novináře, který podle ní nařídily ruské tajné služby. Tato akce prý Babčenkovi zachránila život. „Tajná služba SBU tvrdí, že má desítky hodin odposlechů či záběrů ze skrytých kamer,“ říká redaktor Hospodářských novin Ondřej Soukup, který její vyjádření sledoval na dnešní tiskové konferenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist