Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Skandál? ČSSD prý hledala špínu na Babiše. Exředitel promluvil
Do Interview Plus na Českém rozhlase Plus přišel povídat poslanec ODS Pavel Žáček, tématem bylo povídání o Ústavu pro studium totalitních režimů, který založil. „O svazky StB se zajímala jen ČSSD,“ řekl pak řekl to, co ještě nikdy veřejně nezaznělo! „Máte něco na Babiše?“ vyptávali se sociální demokraté; a co zaznělo dál? Zásadním způsobem to komentoval jiný ředitel ÚSTR a bývalý ministr kultury Daniel Herman!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 12:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 06. 08. 2019

Související články

Gabriel (BPP): Historie se opakuje – HPP11 v opozici a zase kydá špínu
Pomlouvat a kydat špínu na kohokoli, na cokoli. Toho jsme v posledních letech v politice svědky často. Pamatujme si to, protože ne vše musí být nutně tak, jak nás přesvědčují ti, co nejvíc křičí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Skandál pana Foldyny pro mne neexistuje
Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se setkal s ruskými motorkářskými cestovateli Noční vlci, kteří sem jeli uctít padlé vojáky z 2. světové války. A to má být jako skandál?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.5.2018 v 08:40, zobrazit podobné
To zásadní od opozice: Fiala litoval neúspěchu, Bělobrádek vyzýval veřejnost. Kalousek promluvil o svědomí
Vláda Andreje Babiše (ANO) se udržela u moci. Sněmovna nedokázala získat 101 poslanců pro vyslovení nedůvěry vládě. Stalo se tak mimo jiné i proto, že koaliční sociální demokraté nehlasovali ani pro, ani proti. Těsně po hlasování k novinářům promluvil předseda ČSSD Jan Hamáček. Řekl jasně, že vládu ANO Andreje Babiše a ČSSD považuje i nadále za smysluplnou. Předseda lidovců Pavel Bělobrádek nabídl zcela opačný pohled. A pak se o slovo přihlásili Piráti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Skandál kolem ruské ambasády v Praze. Ministr Petříček zřejmě řekl něco, co neměl
Hrozí česko-ruský diplomatický skandál? Diplomaté Ruské federace v prohlášení ostře odmítli slova ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) o tom, že je s ambasádou veden dialog.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Skandál v Německu. Přijímání běženců prý bylo zkorumpované, azyl mohl dostat téměř kdokoliv
Německými Brémami před pár dny otřásl skandál. Ukázalo se, že někteří pracovníci pobočky Spolkového úřadu pro migraci a uprchlíky (BAMF) poskytovali uprchlíkům azyl za úplatu, bez jejich patřičného prověření. Zpravodajství televize Prima tvrdí, že se skandál dál rozrůstá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Odposlechy Babiše a novináře Přibila? Ještě mnohem větší skandál. Získali jsme oficiální dokument. Podepsán: Ivo Ištvan?
Z kauzy nahrávek ministra financí a šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, které pořídil dnes už bývalý novinář Babišova deníku Mladé fronty Dnes Marek Přibil, roste ještě mnohem větší skandál, než by se zprvu čekalo. Podle dokumentů, které mají ParlamentníListy.cz k dispozici, usiloval s Přibilem spolupracující bývalý policista Stanislav Hájek v minulosti o to, aby měl dohled nad policií pořizovanými odposlechy. Na spojení Babiše nahrávajícího Přibila a expolicisty Hájka upozornil Český rozhlas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zabiju tebe i tátu. Staral jsem se o mladého Babiše jako o bratra, promluvil Protopopov
Byl obviněn Andrejem Babišem juniorem, že jej unesl do Ruska a na Ukrajinu. Petr Protopopov nyní promluvil pro deník Právo. Únos vyvrací, tvrdí, že se o Babiše juniora staral jako o bratra a nikdy mu neublížil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Odhalení největšího skandálu Andreje Babiše v historii se nekoná. Podívejte se proč
Na webových stránkách OdhaleniBabise.cz před týdnem odpočítáváním slibovali, že vytáhnou další skandál na ministra financí Andreje Babiše (ANO). Dokonce, že mu hrozí vězení. Nyní se však na stránce objevil prachobyčejný e-shop.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Na Babiše nejspíš chystají další skandál, hrozí mu vězením. Na internetu běží bombastické odpočítávání
Odhalenibabise.cz. Tak zní adresa internetové stránky, která má příští víkend přinést odhalení největšího skandálu v historii české vlády. Jak to tak vypadá, půjde o novou aféru kolem ministra financí a vicepremiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Profesor Piťha varoval před ovládnutím světa homosexuály. Skandál, tohle už pod koberec nezametou, křičí Tomáš Halík
V katedrále sv. Víta u příležitosti státního svátku promluvil 28. září promluvil kněz, bohemista, lingvista a pedagog Petr Piťha. Vyjádřil se k tzv. Istanbulské smlouvě. Varoval, že i kvůli této úmluvě se vládnoucí třídou v naší společnosti stanou homosexuálové. Mnoha lidem tímto kázáním zvedl tlak. Ozval se např. profesor Tomáš Halík, který Piťhovo kázání označil za „skutečně skandální“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist