Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
SSSR nám vydrancoval uran, v 90. letech tu byl „Klondajk“, teď Babišovi rostou dotace. Lithium? To je takto, říká poslanec Pirátů a jaderný inženýr Třešnák
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Velkou část našich občanů trápí exekuce, ve kterých jsou prakticky likvidovány celé rodiny. Rostoucí ceny bydlení, růst ceny energií. Čím blíže k Praze, tím lépe se lidé mají. Ale Česká republika není jen Praha, ale i například Karlovarský kraj nebo Ústecký kraj. Lidé mají pocit, že stát na ně zapomněl, a z toho pramení i ty rozdílné volební výsledky nebo pocit připomínající rčení ‚sytý hladovému nevěří‘,“ všímá si v rozhovoru pro ParamentníListy.cz poslanec Petr Třešňák (Piráti), bývalý starosta Mariánských Lázní, který pracoval sedm let v jaderné energetice. Vysvětluje, proč je Česko dle něj fosilní skanzen, či že výběr Ursuly von der Leyenové do čela Evropské komise ignoroval demokratické volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 13:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 06. 08. 2019

Související články

Třešňák (Piráti): Pojištěnce chápeme jako “akcionáře” dané pojišťovny
Poslanec Pirátů Petr Třešňák na tiskové konferenci představil pirátský návrh na zavedení způsobu volby pojištěnců do správních rad oborových zdravotních pojišťoven. Piráti chtějí prosadit přímou volbu zástupců pojištěnců do správních rad zaměstnaneckých pojišťoven.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
NKÚ: Dotace do živočišné výroby dlouhodobě rostou, cíle produkce vepřového a počtu zvířat se neplní
Nejvyšší kontrolní úřad prověřil dotace na podporu živočišné výroby rozdělované v letech 2014 až 2017. Prostředky na tyto dotace ze státního rozpočtu i z fondů EU rozděluje a spravuje Ministerstvo zemědělství (MZe) a Státní zemědělský a intervenční fond (SZIF).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Inspiruje se Tomášem Baťou a ve firmě zakázal brát dotace. Takto podniká majitel úspěšné firmy
Dotace jsou rakovina a ve firmě jsem je zakázal, říká majitel úspěšné chemičky Fosfa Ivan Baťka, který po letech poskytl rozhovor serveru iHNed.cz. Baťka je mimo jiné také hlavním propagátorem Tomáše Bati a jeho bratra Jana Antonína. Fosfu se snaží řídit podle jejich pravidel, píše server.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Londýnské obohacení aneb nemusíme mít všecko... Laskavě si ty lékaře a inženýry nechte
Ač nám soudruzi z EU a jejich pohůnci předhazují migranty na každém kroku, média nás proplachují jejich nekonečným utrpením a vděčností, vždy se jak na potvoru nějaký automobilový nebo jaderný inženýr či lékař utrhne ze řetězu...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.9.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Jakl? Jsem šokován, je to slušný člověk. Babišovy dotace jsou socialismus, říká poslanec ODS Skopeček
ROZHOVOR Dotace pro soukromé podnikání jsou zlo, domnívá se poslanec a ekonomický expert ODS Jan Skopeček. Premiér Andrej Babiš by si podle Skopečka měl vybrat, zda chce dál čerpat dotace, nebo mít politický vliv. Útok na Ladislava Jakla vnímá poslanec Skopeček jako ukázku šílenosti dnešní doby, růstu agresivity a netolerance odlišných názorů. „Jsem rád, že s ohledem na počet preferenčních hlasů zvítězili v osobách Jana Zahradila a Alexandra Vondry v rámci kandidátky ODS lidé, kteří se vůči EU vyjadřovali nejostřeji, resp. zastávali zdravý euroskepticismus a nepodlehli radám být více prounijní po vzoru TOP 09 a dalších,“ uvádí Skopeček k evropskému výsledku ODS, jejíž kandidátka byla namíchána z lidí s různorodým přístupem k další evropské integraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Takto se chovají eurofašisté. Poslanec SPD se rozepsal o tom, jak se dnes nakládá se suverénními státy
Z PROFILŮ Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie se vyjádřil k rozhodnutí europoslanců, kteří hlasovali pro zahájení řízení s Maďarskem. Podle Kotena to ukazuje, jak lze postupovat proti demokratickým rozhodnutím v jiné zemi. Takto se podle něj chovají „eurofašisté“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Pirát a ódéesák v rádiu plánovali budoucnost po Babišovi. Zeptám se předsedy Bartoše, jestli vás vezme do vlády, posmíval se Peksa
Na vlnách Českého rozhlasu se střetli předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura a místopředseda Pirátů Mikuláš Peksa. Shodli se na tom, že mnohatisícové demonstrace proti Andreji Babišovi (ANO) rozhodně mají smysl. Nedokázali se však shodnout na tom, co přijde po Babišovi. Peksa oznámil, že se bude muset zeptat předsedy Pirátů Ivana Bartoše, zda jako premiér přijme ODS do vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Něčeho se chytněte. Kůrovcová katastrofa. Čeká nás likvidace tří čtvrtin území lesů, varuje lesní inženýr
Lesní inženýr Jan Štrobl pohovořil na serveru KupředuDoMinulosti.cz o tom, že nás čeká likvidace většiny našich lesů a že česká krajina se změní na step.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Chcete obnovu Sovětského svazu. A obsadí nás někdy opět Rusko? Takto rázně komunista Ondráček smetl dotazy veřejnosti
Z PROFILŮ Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček zase jednou usedl k počítači a odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Vyjádřil se k otázce, zda je možné, že se obnoví Sovětský svaz. Není přitom bez zajímavosti, že ruský prezident Vladimir Putin označil rozpad SSSR za největší tragédii 20. století. Dvěma světovým válkám navzdory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
ČVUT: Můžete spustit jaderný reaktor
Během dne otevených dveří na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské můžete v centru Prahy spustit jaderný reaktor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist