Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Německo by nám mělo být vzorem, vyzývá dáma, usilující o smíření. Měli bychom se vrátit ke křesťanským hodnotám, které nás spojují
POLOČAS HORKÉHO ROKU Před lety získala ocenění stejné jako dalajláma a Havel. „Bezbřehá demokracie není k ničemu dobrá,“ vysvětluje 30 let po revoluci Brigita Janovská z „rudého severu“, kde to jako dítě ze smíšeného manželství neměla lehké. Když už i životní optimistka po 75 letech politických a poválečných turbulencí řekne: „Společnost je dnes rozvrácená!“, je to na pováženou. Jejím největším přáním je mít důstojnou hlavu státu, čímž ve všech směrech popírá, že Zemana volí staří venkované bez vzdělání. Co překvapivého si dáma, jejímž posláním se stalo usmiřování, myslí o EU, o vyhnaných Němcích a co už nechává jen na historicích a soudcích?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 06. 08. 2019

Související články

Poche z ministerstva zahraničí vyzývá: Měli bychom pomoci Itálii
Europoslanec sociální demokracie a politický tajemník na Ministerstvu zahraničí Miroslav Poche poskytl rozhovor deníku Právo. Zdůraznil v něm mimo jiné, že bychom Itálii měli pomoct s řešením migrační krize. Italové několikrát volali o pomoc kvůli stále novým lodím s uprchlíky, které připlouvají ke břehům Apeninského poloostrova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vypukne v roce 2017 kontrarevoluce jako revanš za revoluci 1917?
Nad tím se zamýšleli panelisté 20. HOVORŮ NA PRAVICI pořádaných pravicovým think-tankem Akce D.O.S.T.A nejen nad tím, pokoušeli se nalézt odpověď, zda bude možnost návratu naší společnosti k původním křesťanským hodnotám. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.1.2017 v 17:40, zobrazit podobné
Německo, náš vzor? Feministky, které popotahují Bernarda za reklamu, mají soudružky: Zákaz líčení žen jako „slabých, hysterických, hloupých a naivních“
Příslušníci starší generace mají patrně ještě v paměti komunistické heslo „Sovětský svaz, náš vzor“. České feministky v posledních dnech ukazují, že jejich vzorem je zase Německo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Mohli bychom přijmout válečné sirotky ze Sýrie, doporučila z ČT první dáma TOP 09
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v úterním Interview ČT24 přivítala první místopředsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. Dáma varovala, že se Česko v EU může dostat do izolace, pokud nebude více spolupracovat na řešení migrační krize. Dobrou vůli bychom prý mohli ukázat tím, že do Česka přijmeme prověřené syrské válečné sirotky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Hutka a Rakušanová v Plzni: Míchání kultur je strašně pozitivní. Německo integraci zvládá, měli bychom si z něj vzít příklad
REPORTÁŽ Fanatičtí islámští duchovní jsou jak domovní důvěrníci za komunismu. Německo integraci zvládá a my bychom si měli vzít příklad. Rozhodně se tedy snažit o větší prolínání různých kultur. No-go zóny jsou téměř pohodička, kde jako vlasáč bez strachu v pohodě přežijete. Jen občas tam prudí policisté. Na besedě s Lídou Rakušanovou a Jaroslavem Hutkou, kterou za účasti několika desítek přítomných zorganizovala metodistická církev evangelická v Plzni, bylo plno zajímavých pohledů. Třeba i ten, že se možná blíží čas, kdy lidé budou opět prchat z České republiky. A muslimizace světa? Nesmysl! Jen body pro fašistu Okamuru…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jsme cílem kyberválky a propagandy, varoval na veřejnoprávních vlnách Bělobrádek. Šíří se tu prý dezinformační weby a podvrhy
V Českém rozhlase před volbami promluvil také předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Je přesvědčen, že do pěti až šesti let bychom měli přijmout euro a že bychom v EU měli být aktivnější. Kromě toho bychom také měli dbát o svou kybernetickou bezpečnost a bojovat proti hackerům i proti šíření lží po internetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Milan Šmíd: Jak se Německo rozdělilo? (seriál Německo a my)
Odpověď na tuto otázku lidé většinou znají. U počátků rozdělení Německa byla studená válka, soupeření dvou jaderných velmocí, někdejších spojenců a vítězů nad nacistickým Německem, kteří měli rozdílné a neslučitelné názory na to, jak by mělo poválečné Německo vypadat, a kteří si dobytou zemi rozdělili do vlastních sfér vlivu. Rozpory mezi spojenci ve věci uspořádání poměrů v Německu se začaly projevovat už v roce 1945.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 10.6.2018 v 11:41, zobrazit podobné
Ministryně Dostálová: Přeshraniční spolupráce na česko-německé hranici je vzorem pro ostatní programy
Další projekty byly schváleny v přeshraničních programech se Spolkovou republikou Německo. Dotací se tak dočká například město Domažlice, ale také Muzeum Českého lesa v Tachově. Přeshraniční programy se Svobodným státem Sasko a se Svobodným státem Bavorsko jsou vzorem pro ostatní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Petr Mrázek: Co všechno bychom měli v oblasti ochrany osobních dat dělat
Četl jsem kdesi skvělý článek paní magistry Škorničkové o IT bezpečnosti. Ten článek bychom měli číst všichni. Říká nám, co všechno bychom měli v oblasti ochrany osobních dat (a věřte, že nejde jen o datum narození) dělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
"Proč bychom se měli starat o Syřany?" Babiš odmítá přijmout 50 sirotků
"Proč bychom je přijímali? Máme sirotky i u nás, které musíme připravit na vstup do života," řekl Babiš.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 15.9.2018 v 12:36, zobrazit podobné
TOPlist