Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.988x, což odpovídá cca 103.731-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Autor veřejnoprávní estrády o dezinformacích Biler dorazil do DVTV. Co tam zažil, to asi nečekal
Komentátorka webu Echo24 Lenka Zlámalová a publicista a spoluzakladatel hnutí Žít Brno Stanislav Biler z webu A2larm (v poslední době známý především jako tvůrce nové show České televize To se ví, která se má žertovnou formou zaobírat dezinformacemi) se do sebe pustili ve vysílání internetové televize DVTV přímo před zraky moderátora Martina Veselovského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 20:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 06. 08. 2019

Související články

Spisovatel: Zeman hledí smrti do chřtánu
Spisovatel Stanislav Biler napsal knížku. Jmenuje se ideální kandidát a je o ideálním reprezentantovi na post prezidenta republiky. V rozhovoru pro Info.cz Biler prozradil, že to není ani Václav Klaus, ani Miloš Zeman. Spíš naopak. Spisovatel má za to, že oba zmínění pánové Českou republiku spíše zdevastovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Co zažil Martin Koller na Slavnostech svobody? Dorazil německý velvyslanec a začal otevřeně oslavovat sudetské Němce
Martin Koller se vypravil na Slavnosti svobody, připomínající osvobození naší země od nacismu. Tamtéž ale dorazil médii oblíbený německý velvyslanec Christoph Israng, který začal vyjadřovat svou radost, že prý v ČR dochází k posunu ve vnímání sudetských Němců. Martin Koller si nenechal pro sebe svůj komentář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
„Zeman je vyhořelej, hledí smrti do chřtánu.“ ČT bude mít pořad o „pravdě a lži“. Tento muž napíše scénář
Už je známo, kdo pracuje na scénáři nové show ČT o dezinformacích. Je to mimo jiné sociolog Stanislav Biler, jeden ze spoluzakladatelů hnutí Žít Brno. Podle facebookových statusů a rozhovorů je jeho politická pozice celkem jasná. O prezidentu Zemanovi například řekl: „Zeman je naprosto vyhořelej, nemá už dávno co říct. Hledí smrti do chřtánu a do toho občas něco řekne.“ A stěžoval si, že Babiš nerespektuje názory mladých lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Redaktor Respektu mluvil o lživých zprávách na ParlamentníchListech.cz. A když se ho zeptali na konkrétní příklad...
O dezinformacích hovořil v rozhovoru pro DVTV.cz novinář Ondřej Kundra z týdeníku Respekt. „Přemýšlí se o tom, jak naložit s dezinformacemi, které ovlivňují naše svobodné rozhodování,“ řekl úvodem Kundra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Slavný muzikant podpořil romská paterčata. Dopadl zle
Když se houslista Pavel Šporcl rozhodl podporovat romská paterčata, rozhodně nečekal nenávistné reakce. Více prozradil Daniele Drtinové v DVtv.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jízda Jiřího Čunka na DVTV. Povyprávěl, co ve straně zažil s Kalouskem, a pak si to vyřídil s pseudozastánci lidských práv z Prahy
Velmi viditelný lidovecký hejtman a senátor Jiří Čunek poskytl rozhovor internetové televizi DVTV. Znovu ukázal, že na sebe opravdu umí upoutat pozornost. Prozradil mimo jiné, co by dnes udělal jinak než před 11 lety, kdy řešil ve Vsetíně problémy s nepřizpůsobivými občany. Vyhodil by prý tyto lidi na ulici a pak by „pseudozastánci lidských práv z Prahy“ viděli, kde jsou skutečné problémy. Na frak dostala od senátora také média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Když ČT mluví o dezinformacích, ukazuje obrázky Parlamentních listů. Za porušování jejího vlastního kodexu bude podáná stížnost
V pondělním vysílání ČT24 bylo večerním tématem pořadu 90’ ČT24 mimo jiné diskutování výroční zprávy BIS. Veřejnoprávní ČT uvodila tyto informace jako „Dezinformační weby pro šíření propagandy“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Poche se svěřil Drtinové: Nečekal jsem, že komunisté vládu podpoří. Já myslel, že jen odejdou ze sálu
Hostem pořadu DVTV.cz a moderátorky Daniely Drtinové je nominant na post ministra zahraničních věcí, europoslanec Miroslav Poche (ČSSD). Toho odmítá jmenovat prezident Miloš Zeman, šéfem diplomacie je tak prozatím Jan Hamáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Petrík (Svobodní): Kdo může vyjádřit svůj názor ve veřejnoprávní televizi ?
Kdo všechno má přístup do hlavní zpravodajské relace veřejnoprávní ČT, kdo vybírá nevolené lidi, aby nám prezentovali své názory? Neměla by veřejnoprávní televize striktně rozlišovat fakta a uvádět jen a pouze názory zvolených nebo kandidujících poli
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Syřan: Dělali jsme mírovou revoluci, ale Asad nás zplynoval. Vy nám skoro vůbec nepomáháte
Pan Kassem Eid je muž, který se stal jednou z obětí chemických zbraní použitých v Sýrii v roce 2013. Bojoval totiž na straně rebelů vzdorujících prezidentovi Bašáru Asadovi. To, co zažil, je příšerné. Teď tento bojovník poskytl rozhovor internetové televizi DVTV.cz a jasně v něm řekl, co si myslí o Asadovi, o OSN, o Spojených státech a Evropské unii. Mnoha lidem se to možná nebude líbit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist