Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Havlův Špaček: Dejte Člověku v tísni. Jsme bohatá země, máme všechno
Odborník na etiketu a bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla Ladislav Špaček podpořil neziskovou organizaci Člověk v tísni. Podle jeho slov žijeme v bohaté zemi, kdy máme prakticky všechno, co nám život, osud a dějiny mohly dopřát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 07:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

Havlův mluvčí vytáhl doklad: Dejte peníze Člověku v tísni! I já jsem dal
Bývalý mluvčí českého prezidenta Václava Havla a expert na etiketu Ladislav Špaček natočil video pro neziskovou organizaci Člověk v tísni. Zdůraznil v něm, že Česká republika je nádhernou a bohatou zemí. Máme kde bydlet, jezdíme na dovolené. Jedním dechem dodal, že o své bohatství bychom se měli umět i podělit. Sám prý poslal tři tisíce korun na stavbu školy „na druhém konci světa“, jak sám řekl, a své spoluobčany vyzval k témuž kroku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Neziskovkářka vynadala v ČT národu kvůli uprchlíkům: Vždyť my máme všechno, co oni potřebují!
Vyšla výroční zpráva organizace Amnesty International. Do ČT24 byla k tomuto tématu pozvána mluvčí této organizace Martina Pařízková. V souvislosti s Maďarskem a Polskem zmínila fenomén „zužujícího se prostoru pro občanskou společnost“. A kritizuje Česko za vztah k migraci: „Máme přijímací i pobytová zařízení prázdná, máme lidi, kteří to umí, jsou na to vyškoleni, máme know-how, máme možnosti, jsme řekněme bohatá země, a potom se tady bavíme, neřkuli handrkujeme několik měsíců o tom, jestli solidárně pomůžeme nějakým syrským sirotkům, nebo ne.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Dobrá volba 2016: Prosím, dejte nám sílu, dejte nám hlas
Zájem Čechů o politiku klesá. Příčinou je především chování některých politiků. Mnozí se oddálili od lidí, a zajímají se jen o sebe a o své zájmy. I proto jsme se rozhodli kandidovat v podzimních parlamentních volbách. Jsme Dobrá volba 2016 a máme co nabídnout!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Šmída (Piráti): Prý jsme na tom s chudobou tak dobře jako severské země. Čísla neříkají všechno
Takže prý se máme skvěle, jsme na tom tak dobře jako severské země, lepší než my už je jenom Island. Taky vám takové titulky přijdou podezřelé? Tak se jim podíváme na zoubek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Oldřich Fischer: Tři králové útočí
Vymahači peněz od obyčejných lidí na konto církve stále nemají dost a stále v televizi slyšíme: Dejte nám, dejte nám víc! Zase jsme byli masírováni slávou „tří králů“. Jednak tam není padesát procent žen. Jsou dva bílí a vzadu jeden černý. To všechno je diskriminace. Co na to hatefrate?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Klaus ml. jako vrah? Skvělý humor! tleská Člověk v tísni svému zaměstnanci
Již jsme psali o tom, jak ředitel festivalu Jeden svět na školách, Karel Strachota karikoval osobu Václava Klause mladšího. Obrázku si všimlo více lidí, mezi nimi Jan Palička z webu Info.cz. Když obrázek se svým komentářem k němu umístil na Twitter, dočkal se reakce od organizace Člověk v tísni. Obrázek je prý soukromá aktivita Karla Strachoty, která na jeho činnost v Člověku v tísni nebude mít žádný vliv. A samotná karikatura? Prý perfektně vystihující.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Deštník v Moskvě: Havlův znalec etikety Špaček se zastal Putina
Kritici ruského prezidenta Vladimira Putina by mohli pánovi Kremlu vyčíst, že při finálovém zápase mistrovství světa ve fotbale mezi Francií a Chorvatskem nepodal pomocnou ruku chorvatské prezidentce Kolindě Grabarové-Kitarovičové. Na první pohled kvůli tomu Putin může působit jako hulvát. Ale znalec etikety Ladislav Špaček, který stál dlouhá léta po boku prvního českého prezidenta Václava Havla, se Putina zastal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Káles (Svobodní): Jsme země plná šikovných lidí
Píše se rok 1924 a Československo je 10. nejbohatší zemí na světě. Patřili jsme mezi průmyslově nejvyspělejší země, byli jsme výkonnostně zemí srovnatelnou se Švédskem. Za námi bylo i Nizozemí nebo Německo. Když to šlo tehdy, tak proč ne teď. Máme na to vrátit se na světovou špičku!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán: Navrhujeme oddlužovací novelu insolvenčního zákona
Výtěžek z vánočního večírku Ministerstva spravedlnosti pomůže Člověku v tísni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Platil (SZ): Máme se skvěle. Máme se nejlépe, co jsme se kdy měli
Máme nejvíc lesů, nejčistší vzduch a na osobu jsme nejbohatší, co jsme kdy byli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist