„Bojí se. Papouškují. A něco se tím zakrývá.“ Advokátka vážně o školství, ale i EU
Na webu Kupředu do minulosti byla opět hostem advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. Tentokrát se řešilo školství. Podle zkušeností advokátky už učitelé praktikují autocenzuru a škodí jim také inkluze. O teoriích o třetím pohlaví prohlásila, že jejich autoři by měli vyhledat docenta Chocholouška. Připadá jí, že se jedná o zástupná témata, aby bylo možné schválit v tichosti něco jiného. A varuje, že pokud se stát neumoudří ve vztahu k místní samosprávě, tak mohou starostové vypovědět poslušnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 08:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

Paroubek: Co Babiš zakrývá?
Podle premiéra Sobotky zakrývá Babiš svými výroky o prodeji OKD, přenášených právě na adresu Sobotky, vlastní problémy. Ano, Babiš skutečně rád zakrývá své vlastní problémy tehdy, když jej dohánějí, s tím, že pak rád poukazuje na problémy jiných. V případě Sobotky bohužel ne tak úplně neprávem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Slušní lidé prokázali odvahu! Vy nejste umělci tohoto národa, vy v Brně. Čeká nás velký pád, oni chtějí zpět totalitu, varuje letitá advokátka
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Pro koho tvoří, když jim jejich národ nerozumí? Ba co víc, je tou tzv. tvorbou zhnusen?“ Do háje posílá umělce, kteří stojí za hrou „Naše násilí, vaše násilí“ advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. „Co to komu může přinést, mimo uměleckého ‚orgasmu‘ autora, který se škodolibě někde chechtá reakcím, nevím.“ Advokátka také konstatuje, že Evropa je kvůli migraci vážně ohrožena. „Vy tu hrozbu necítíte? Pak se projeďte po pobřežních státech. Hrůza a děs.“ A současná evropská elita? K pláči. Hamplová se zamýšlí i nad tím, v čí prospěch je společnost rozdělená. A také vzkazuje: „Sami to ‚poděláváme‘, a podělává to EU. Tím, že neumíme odlišit důležité od malicherného.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Čtu Respekt,“ začala advokátka. Ale Erik Tabery nakonec rád nebude
Pravidelná dávka progresivistických emocí a svět vykreslený o něco hezčí, než opravdu je. Tak se advokátka Monika Čírtková dívá na časopis Respekt a proto ho také čte. Ráda si dopřává čtivo, kde jsou zlí padouši jako prezident USA Donald Trump vykresleni opravdu hrozivě a ráda se dozví, kdo zase projede příští volby. Když totiž Respekt někoho chválí, je podle Čírtkové jisté, že u dalších voleb zmíněná osoba propadne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ani 10 tisíc migrantů? Něco je u nás špatně, říká neziskovkář
Do DVTV byl včera pozván Michal Kryl z Nové školy, neziskové organizace, která podporuje vzdělávání znevýhodněných dětí a dětí cizinců. Hovořil o českém školství, které podle něj stále není schopné s těmito dětmi pracovat. Prý chybí společenská objednávka, co vlastně má školství být. A došlo i na migraci: „Pokud nejsme schopni přijmout 10 tisíc lidí, tak je něco špatně,“ říká Michal Kryl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Nedopustíme krizi ve školství z důvodu proimigrační politiky!
Proimigrační politika v Německu se projevuje i v tamním školství, kde se začíná mluvit o nastupující krizi. Z toho je potřeba se poučit a nedopustit, aby se něco podobného stalo i u nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Babiš a mrtvoly
Novináři hledají, kdo kde a s kým. Většinou vědí o tom houby a tak spekulují. Papouškují, co řeknou politici a skočí na každý špek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pokud nezačnete přinášet revoluci směrem dolů, skončíte! Advokátka velmi dobře obeznámená s kauzou H-System varuje Babiše
ROZHOVOR „Zadotovat spravedlnost je dobrý výdaj.“ Když se do právních věcí musí vložit premiér, pak je něco špatně! „Takže se budu rouhat – je dobře, že je zde kauza H-System, protože konečně přinutí někoho něco dělat s tisícovkami zákonů, které, jak vidíme, nezaručují vůbec nic. Zejména ne spravedlnost,“ komentuje advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. A že nelze pomoct všem lidem, kteří přišli o peníze, kvůli aférám z 90. let? Tak alespoň jednou, když už na to stát kašlal v těch desítkách jiných kauz. Podle Hamplové se můžeme pobít o to, zda je dobře, že vláda je, zda takto měla vzniknout, či ne, „nicméně pokud tuto revoluci směrem dolů nezačne tato vláda přinášet, skončí dřív, než se naděje“, protože na to, aby se udržela sama, je velmi křehká. Udrží ji jen podpora lidí zdola.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
To bude poprask. Advokátka tuší, že po rozhodnutí Ústavního soudu o Rusech a Krymu se začnou dít věci
Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová kroutí hlavou nad tím, co předvedl Ústavní soud České republiky. Dáma má obavy, že soudci právě otevřeli cestu k volně aplikované diskriminaci v podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Mučedník Topolánek může vyhrát prezidentské volby? Advokátka a bývalá poslankyně předložila zajímavý scénář
ROZHOVOR „Stát by měl ale opět nejradši národní výbory, kterým by velel. Dnes tu má ale přes 6 tisíc obcí a měst, které si velet nenechají. A tak je dusí,“ uvádí v rozhovoru pro PL.cz advokátka a bývalá starostka a poslankyně Jana Zwyrtek Hamplová. Všímá si i neuvěřitelné praxe bezdůvodného stíhání zastupitelů. „Nejhorší je, že policie a státní zástupci se v samosprávě často totálně neorientují, dělají proto neuvěřitelné chyby a závěry. A ničí lidem a jejich rodinám životy v přímém přenosu kolik let. Je-li v samosprávě úspěšnost orgánů činných v trestním řízení tuším jen 18 % (!), a 82 končí osvobozením, asi je něco hodně špatně.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Advokátka Samková: Šestnáct a půl procenta voličů rozhoduje o všech? Tohle fakt nemá cenu, zrušte Senát
Advokátka Klára Samková se po dnešních senátních volbách vyjádřila k tomu, že by nejraději Senát zrušila. A důvod? Nízká volební účast.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist