Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
FOTO Petříček podpořil „soudruhy“ Grety Thunbergové. Dal jim slib
Stávkující studenti získali zřejmě dalšího spojence. V pátek se s nimi sešel ministr zahraničí za ČSSD Tomáš Petříček. Prý se ve většině témat shodli. „Budu rád, pokud budeme moci jejich požadavky tlumočit na zářijovém Valném shromáždění OSN,“ prohlásil ministr na sociálních médiích a ocenil i aktivitu studentů přes prázdniny. „Kdy se politickým náměstkem stane Grétin křeček?“ zazněla reakce na jeho slova. Spolu s obviněním, že podporuje záškoláctví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

Zasloužíte si neštěstí! Po projevu Grety padlo něco neuvěřitelného
Zasloužíme si armagedon? I nad tím přemýšlí po projevu šestnáctileté švédské aktivistky Grety Thunbergové brněnský expolitik Martin Freund.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Nejsme součást Německa! říká Tereza Spencerová „kolegům“ Grety. A kreslí smutný obraz USA
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Zatím ještě nejsme oficiální součástí Německa, a tak o tom nijak moc nepřemýšlím,“ odpovídá analytička Tereza Spencerová na dotaz, „jak přispějete k záchraně klimatu“, který nyní zaznívá v německých médiích. Vyjadřuje se i k faktu, že s „kolegy“ Grety Thunbergové se vyfotil ministr Petříček. Rozkrývá reálné mocenské poměry v Íránu, věnuje se demonstracím v Rusku a bez stranění Trumpovi, či jeho odpůrcům popisuje náladu v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kalousek vytáhl na pomoc Gretě. Se zvučným jménem v zádech
Poslanec TOP 09 Miroslav Kalousek na svém twitteru vytáhl jméno odborníka, který se zastává švédské aktivistky Grety Thunbergové. Je jím první porevoluční ministr životního prostředí, geochemik a ekolog Bedřich Moldan. „Mně je to sympatické, rozhodně to podporuji, a jestli to rozděluje společnost… co se dá dělat?“ píše k vystupování Grety Thunbergové Moldan. „Opravdu si někdo myslí, že jeho slova jsou ‚ideologií progresivního levičáka‘?“ ptal se pak Kalousek. Kladný pohled na mladou aktivistku však většina české politické scény nesdílí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Žil ve Skandinávii a má strach z Grety: Nechápu, jak lidé ve třicátých letech za Hitlera nemohli tušit, co se blíží. Teď to vidím na vlastní oči
Programátor Andrej Ruščák je znám především svými zasvěcenými komentáři života ve Skandinávii, kde několik let žil. Proto není divu, že právě on obsáhle komentoval dramatický výstup švédské školačky Grety Thunbergové na Klimatickém panelu OSN v New Yorku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš po show Grety: Nestrašme se, že vyhyneme. Překvapil mě ten tón
Jako zajímavý označil český premiér Andrej Babiš pondělní projev mladé švédské aktivistky Grety Thunbergové na klimatickém summitu v New Yorku, překvapil ho ale tón, který 16letá dívka na adresu státníků zvolila. Světové vůdce ve velmi emotivním proslovu zkritizovala za jejich nečinnost v boji proti změnám klimatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Teta Gréta káže vodu a pije víno
Komentář na facebookovém profilu k vystoupení Grety Thunbergové na klimatickém summitu v New Yorku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Fiala o Gretě Thunbergové: Překročila hranici
Do úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu zavítal předseda ODS Petr Fiala, který konstatoval, že prezidenta Miloše Zemana pravděpodobně nedokáže ovlivnit, pokud jde o kauzy předsedy vlády Andreje Babiše (ANO), ale i tak považoval za důležité, aby lidé věděli, že opozice bdí. Nikoli poprvé prohlásil, že přímá volba prezidenta do českého politického systému nepatří, a věnoval se také projevu mladé švédské aktivistky Grety Thunbergové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Topolánek: Greto a Babiši, jděte do hajzlu!
Slov ekologické aktivistky Grety Thunbergové si všímá expremiér Mirek Topolánek. Zároveň také poukazuje na premiéra Andreje Babiše (ANO) a říká, co by si přál on.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ten tón, agresivita a hysterie... Babiš ztrhal projev Grety. A také prozradil, proč se nehrnul na summitu k mikrofonu jako třeba Čaputová
Premiér Andrej Babiš (ANO) se zařadil mezi kritiky pondělního vystoupení švédské aktivistky Grety Thunbergové v newyorském sídle OSN na klimatickém summitu, která divákům v sále sdělila, že jsou zlí lidé. A pohrozila také, že je „bude sledovat“ a v případě, že selžou, mladá generace jim to nikdy neodpustí. Český předseda vlády se nyní obává, že kvůli jejímu hysterickému projevu se bude její kontroverzní vystoupení řešit více než klima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Greto, zasazovat stromky. Okamura varuje před svazáckými fanatiky
Lídr hnutí SPD Tomio Okamura se vyjádřil ve svém komentáři na facebookovém profilu k otázce ekologie a životního prostředí. A nechybělo ani jméno švédské aktivistky Grety Thunbergové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist