Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Loutka Čaputová? V EU s ní mají další plány, tuší vědec a spisovatel Gustáv Murín
Globalizační klika vsadila na poslušnou loutku s jedním, ale přesto pochybným příběhem ekologické aktivistky. Slovensko bylo vybrané jako slabé místo Visegrádské čtyřky, jejíž síla a soudržnost zaskočily bruselské manipulátory, a ti mají s loutkou Zuzkou jistě další plány. Je o tom přesvědčen slovenský vědec a spisovatel Gustáv Murín. Ještě teď žasne nad tím, že před inaugurací Zuzany Čaputové byly slovenské děti ‚obdarované‘ pohádkou o ‚statečné Zuzaně‘. Nejčtenější deník zase vyhlásil čtenářskou soutěž o oslavnou báseň na prezidentku. Velebení nové hlavy státu podle Gustáva Murína předčí i stalinské praktiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 18:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

Sorosovy děti u nás oprašují univerzální scénář barevných revolucí, říká spisovatel a vědec Gustav Murín. Nesmyslná propaganda o klimatu a zelení zoufalci
ROZHOVOR Na Slovensku se podařilo se zahraniční pomocí nasadit do prezidentského paláce hned dvě loutky po sobě. A když se spisovatel a přírodovědec Gustáv Murín podívá, pod jakou palbou médií jsou jakž takž nezávislí politici Miloš Zeman a Andrej Babiš, má pochyby, jak dlouho si své postoje v takto toxickém prostředí mohou udržet. Z pozice vědeckého pracovníka v ochraně životního prostředí se velice ostře pouští do fatálně nevzdělaných evropských politiků, kteří skočí na každou ubohou atrakci, a to například v podobě zázračného děvčátka ze Švédska, které zachrání svět. Mladí, co chodí protestovat za záchranu klimatu, podle něj ani netuší, že do přírody nejde zasahovat jednostranně bez toho, aby se to neprojevilo jinde jako čirá katastrofa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Češi se volbou Zemana a Babiše vzepřeli globální klice, která chce válku. Havel lhal a papouškoval. Kalousek je kůň v manéži, který jen chodí dokola a dokola
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI Češi se tím, že volili Miloše Zemana a Andreje Babiše, vzepřeli globalizační klice, která už několik let pracuje na nové studené válce, protože potřebuje vydělávat na novém zbrojení. Tvrdí to vědecký pracovník Univerzity Komenského v Bratislavě a spisovatel Gustáv Murín, jemuž vadí, že se vrátil komunismus, jen převlečený za liberalismus. Nedávnou kauzu novičok považuje za britskou pomoc americké zbrojařské lobby, která potřebuje Rusko jako nepřítele. Při té příležitosti připomněl Václava Havla, který jako loutka opakoval staré mantry bez náznaku schopnosti samostatné úvahy kromě instrukcí od poradců z ambasády Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 21:34, zobrazit podobné
USA ovlivňovaly volby v desítkách zemí. Puče, převraty. Potřebují velkého nepřítele, tak provokují Rusko. Válka s terorismem je totiž malý kšeft. Gustáv Murín promluvil
STO LET REPUBLIKY Český prezident Miloš Zeman je oblíbeným terčem domácí kritiky, ale jeho věcný a pozitivní postoj k Rusku, ale i k Číně, je opravdu státnický čin, kterým by se měly řídit i další státy střední a východní Evropy. Slovenský přírodovědec, spisovatel a publicista Gustáv Murín v té souvislosti říká, že si snad ještě pamatujeme mnichovskou zradu, ale i volání Českého rozhlasu, aby Rudá armáda přišla na pomoc Praze. Proto je podle něj dobré mít to stále na paměti a nenechat se ohlupovat momentálními propagandistickými kampaněmi financovanými globalizační klikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Spisovatel: Tlustý smrad? Nechápu, co to bylo mezi Trumpem a Kimem. USA jsou nebezpečím pro celý svět
Slovenský přírodovědec, spisovatel, publicista a scenárista Gustáv Murín se na svém blogu na serveru Pravda.sk rozepsal o dnešním setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského lídra Kim Čong-una.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USA
ROZHOVOR Slovenský přírodovědec a spisovatel Gustáv Murín se podivuje nad tím, co je to za morálku nechat se osvobodit a potom poplivat pomníky osvoboditelů. Reaguje tak na kauzu pomníku maršála Koněva, ale nebere ji jako počátek přepisování dějin. To dirigované zpoza oceánu začalo už dřív, protože jak jinak by mohli výročí vylodění v Normandii oslavovat západní spojenci bez Ruska, ale zato s Angelou Merkelovou, představitelkou německých okupantů. V souvislosti s nedávnými výroky prezidenta Miloše Zemana na adresu Kosova říká, že i jeho obyvatelé si uvědomují, že jsou uměle vytvořeným státem, aby měla kde v Evropě vyrůst největší americká vojenská základna, když jinde už mají americké arogance plné zuby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Ján Kuciak – šanca pre statočných
Nie som investigatívny novinár. Som spisovateľ a píšem kroniku organizovaného zločinu u nás v 90. rokoch. Ale už vo svojej prvej knihe na túto tému som písal aj o zahraničných mafiách (talianskej, americkej, ruskej a bulharskej), a tak analógiou z históriou spoznávam vo vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice mafiánsku „vizitku“. Ich logika a taktika sú prosté a, žiaľ, aj účinné. Zobrali si vzor od krvavého dobyvateľa menom Timur. Ten nechal v prvom meste na začiatku ťaženia vyvraždiť všetkých jeho obyvateľov, pretože sa pokúšali brániť. A potom z ich hláv nechal urobiť pyramídu. To iným na výstrahu, aby sa nebránili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Gustav Murín, Mirko Raduševič: Velmocenská ignorace malých zemí
V rámci velmocenské ignorace dobře víme, jak jsou na tom malé národy… I u nás bohužel chápeme bohorovnost velmocí vůči menším národům. Projevuje se průběžně a nejhorší je, když se to projeví v situaci, jako byl Mnichov 1938.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Ján Kuciak – mafiánska poprava novinára?
Šok a hrôza – takéto niečo sa tu nestalo ani v divokých 90. rokoch. Áno, zmizol vtedy Palo Rýpal, ktorý rýpal do žhavých mafiánskych tém. A práve preto občas zabrúsil aj do polosveta. Tam možno v jednej chvíli už nebolo cesty späť. Nevieme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Gustav Murín: Slováci by volili Zemana! Keby...
Nie je veľa vecí, v ktorých sme ako Slováci napred pred bratmi Čechmi, ale celkom iste k nim patrí priama voľba prezidenta. Otázka je, či na základe týchto skúseností môžeme skôr prehliadnuť kto je vhodnejším kandidátom na českého prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Murín se nechce vyjadřovat, dokud výbor nedokončí jednání o GIBS
Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Michal Murín se nechce vyjadřovat k otázkám, které se ve čtvrtek projednávaly na uzavřeném jednání sněmovního výboru pro bezpečnost. Výbor bude o situaci znovu jednat příští týden, kdy by měl před poslanci vystoupit premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který Murína kritizuje. Do ukončení těchto jednání nebude Murín veřejně vystupovat ani komentovat další služební záležitosti, informoval dnes mluvčí inspekce Ivo Mitáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist