Loutka Čaputová? V EU s ní mají další plány, tuší vědec a spisovatel Gustáv Murín
Globalizační klika vsadila na poslušnou loutku s jedním, ale přesto pochybným příběhem ekologické aktivistky. Slovensko bylo vybrané jako slabé místo Visegrádské čtyřky, jejíž síla a soudržnost zaskočily bruselské manipulátory, a ti mají s loutkou Zuzkou jistě další plány. Je o tom přesvědčen slovenský vědec a spisovatel Gustáv Murín. Ještě teď žasne nad tím, že před inaugurací Zuzany Čaputové byly slovenské děti ‚obdarované‘ pohádkou o ‚statečné Zuzaně‘. Nejčtenější deník zase vyhlásil čtenářskou soutěž o oslavnou báseň na prezidentku. Velebení nové hlavy státu podle Gustáva Murína předčí i stalinské praktiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 18:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

Gustáv Murín: Češi se volbou Zemana a Babiše vzepřeli globální klice, která chce válku. Havel lhal a papouškoval. Kalousek je kůň v manéži, který jen chodí dokola a dokola
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI Češi se tím, že volili Miloše Zemana a Andreje Babiše, vzepřeli globalizační klice, která už několik let pracuje na nové studené válce, protože potřebuje vydělávat na novém zbrojení. Tvrdí to vědecký pracovník Univerzity Komenského v Bratislavě a spisovatel Gustáv Murín, jemuž vadí, že se vrátil komunismus, jen převlečený za liberalismus. Nedávnou kauzu novičok považuje za britskou pomoc americké zbrojařské lobby, která potřebuje Rusko jako nepřítele. Při té příležitosti připomněl Václava Havla, který jako loutka opakoval staré mantry bez náznaku schopnosti samostatné úvahy kromě instrukcí od poradců z ambasády Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 21:34, zobrazit podobné
USA ovlivňovaly volby v desítkách zemí. Puče, převraty. Potřebují velkého nepřítele, tak provokují Rusko. Válka s terorismem je totiž malý kšeft. Gustáv Murín promluvil
STO LET REPUBLIKY Český prezident Miloš Zeman je oblíbeným terčem domácí kritiky, ale jeho věcný a pozitivní postoj k Rusku, ale i k Číně, je opravdu státnický čin, kterým by se měly řídit i další státy střední a východní Evropy. Slovenský přírodovědec, spisovatel a publicista Gustáv Murín v té souvislosti říká, že si snad ještě pamatujeme mnichovskou zradu, ale i volání Českého rozhlasu, aby Rudá armáda přišla na pomoc Praze. Proto je podle něj dobré mít to stále na paměti a nenechat se ohlupovat momentálními propagandistickými kampaněmi financovanými globalizační klikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Spisovatel: Tlustý smrad? Nechápu, co to bylo mezi Trumpem a Kimem. USA jsou nebezpečím pro celý svět
Slovenský přírodovědec, spisovatel, publicista a scenárista Gustáv Murín se na svém blogu na serveru Pravda.sk rozepsal o dnešním setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského lídra Kim Čong-una.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Ján Kuciak – šanca pre statočných
Nie som investigatívny novinár. Som spisovateľ a píšem kroniku organizovaného zločinu u nás v 90. rokoch. Ale už vo svojej prvej knihe na túto tému som písal aj o zahraničných mafiách (talianskej, americkej, ruskej a bulharskej), a tak analógiou z históriou spoznávam vo vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice mafiánsku „vizitku“. Ich logika a taktika sú prosté a, žiaľ, aj účinné. Zobrali si vzor od krvavého dobyvateľa menom Timur. Ten nechal v prvom meste na začiatku ťaženia vyvraždiť všetkých jeho obyvateľov, pretože sa pokúšali brániť. A potom z ich hláv nechal urobiť pyramídu. To iným na výstrahu, aby sa nebránili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Gustav Murín, Mirko Raduševič: Velmocenská ignorace malých zemí
V rámci velmocenské ignorace dobře víme, jak jsou na tom malé národy… I u nás bohužel chápeme bohorovnost velmocí vůči menším národům. Projevuje se průběžně a nejhorší je, když se to projeví v situaci, jako byl Mnichov 1938.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Ján Kuciak – mafiánska poprava novinára?
Šok a hrôza – takéto niečo sa tu nestalo ani v divokých 90. rokoch. Áno, zmizol vtedy Palo Rýpal, ktorý rýpal do žhavých mafiánskych tém. A práve preto občas zabrúsil aj do polosveta. Tam možno v jednej chvíli už nebolo cesty späť. Nevieme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Gustav Murín: Slováci by volili Zemana! Keby...
Nie je veľa vecí, v ktorých sme ako Slováci napred pred bratmi Čechmi, ale celkom iste k nim patrí priama voľba prezidenta. Otázka je, či na základe týchto skúseností môžeme skôr prehliadnuť kto je vhodnejším kandidátom na českého prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Murín se nechce vyjadřovat, dokud výbor nedokončí jednání o GIBS
Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Michal Murín se nechce vyjadřovat k otázkám, které se ve čtvrtek projednávaly na uzavřeném jednání sněmovního výboru pro bezpečnost. Výbor bude o situaci znovu jednat příští týden, kdy by měl před poslanci vystoupit premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který Murína kritizuje. Do ukončení těchto jednání nebude Murín veřejně vystupovat ani komentovat další služební záležitosti, informoval dnes mluvčí inspekce Ivo Mitáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Typológia slniečkára
Pokúsme sa spolu pochopiť, čo sa to stalo, že sa z donedávna pokojného a prosperujúceho spoločenstva našich známych, susedov a kolegov odrazu vyčlenila taká až extrémne netolerantná, agresívne jednostranne zameraná skupina obyvateľov, ktorí nepripúšťajú pochybnosti o „jedinej pravde“, hoci je takou pozoruhodnou zbierkou lží, a ktorú ktosi nazval – slniečkári?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Šéf GIBS Murín nejspíš skutečně odejde z funkce. Má zdravotní problémy, skončil v nemocnici
Šéf Generální inspekce bezpečnostních sborů Michal Murín nedávno oznámil, že na něj premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) tlačil, aby odešel z funkce. Murín odmítl a nastala menší politická bouře, ve které se začal Babiš ostřelovat s opozičními politiky, kteří varovali, že se možná Babiš pokouší touto cestou ovlivňovat svou kauzu Čapí hnízdo. Ten to důrazně odmítal. Teď se však zdá, že Murín přece jen odejde. Jenže za to nebude moci nátlak Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist