Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tolik bílých lidí najednou? Kolem výroku se v Británii strhla mela. V klíčové roli brexitář Farage
Mnoho povyku pro nic. Ani reportér britského Channel 4, ani europoslanec Nigel Farage neporušili zásady vysílání ve Velké Británii. Reportér Jon Snow ve vysílání o brexitovém protestu poznamenal, že „tolik bílých lidí pohromadě ještě neviděl“. A Nigel Farage pro změnu řekl, že za tuto „nabubřelou předpojatost“ by na něj měli lidé útočit. Přišly stížnosti, ale podle britského regulátora nebyly opodstatněné. Ale vyzval, aby si příště ve vysílání dávali pozor na jazyk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 21:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

Ubožáci! Strhla se mela kolem Miloše Zemana a ODS
Plzeňský Deník informuje o zajímavé věci, která se odehrála na posledním jednání městské rady v Plzni. Tamní radní řešili prezidentovu pokutu za parkování. Výsledek? Zaplať! Rázem se strhla lavina reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Obsazení klíčových institucí EU by mělo být domluveno najednou
Lídři EU jednali o povolební situaci, podle premiéra Babiše by hlavní roli při obsazování postů měla hrát odbornost
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Proč taková nenávist kvůli kříži – symbolu evropské civilizace
Nechápu, proč se kolem nařízení bavorské vlády, strhla taková mela. U vchodů do zemských úřadů mají být umístěny kříže jako přiznání tamní identity. Na tom nevidím nic špatného a řev kolem toho nechápu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Respekt je zděšen z vývoje ve Velké Británii po Mayové. Johnson a Farage...
Britská premiérka Theresa Mayová odchází a koncem září už nebude v úřadu. Co vše to pro Brity znamená, kdo bude jejím nástupcem a jak bude teď vypadat brexitový vývoj? Redaktor z Respektu Jiří Sobota nabídl svůj pohled na stále přituhující situaci ve Velké Británii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Nigel Farage: Juncker je naprostý idiot. Idiot, jinak ho nelze nazvat
Dva velmi známí Britové, vlivná novinářka Katie Hopkins a někdejší šéf UKIP Nigel Farage, se pustili do předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Hopkins se vysmála Junckerovým výhrůžkám stran Brexitu a Farage jej rovnou nazval „naprostým idiotem“ za jeho slova adresovaná Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Británie chrání teroristy, kteří posloužili. To pak lidem nezbývá než být „semknutí a nezastrašení“. Tolik osamělých vlků? To nejhorší Evropu čeká
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Tolik „osamělých vlků“ najednou, komentuje editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová vlnu terorismu v Británii. „Vždy totiž útočí ‚osamělí vlci‘, protože přiznat, že v Evropě působí sítě džihádistů, je pro politiky silně ‚nevhodné‘, a tak nelze útok tří lidí popsat jinak než jako ‚tým osamělých vlků‘,“ sděluje Spencerová s tím, že ti nejhorší teoristé teprve čekají na povel. V rámci svého pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz se též usmívá nad tím, že Sobotka, který přivedl ČSSD cugrunt, jde teď pomáhat šéfovi EK Junckerovi. „Jako nepokrytá sabotáž to vůbec není špatný nápad. Že by to byl Putinův agent?“ říká v nadsázce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Svobodní: Nigel Farage v Praze podpoří Svobodné
21. září navštíví Prahu britský politik Nigel Farage. S veřejností se setká on i předseda Svobodných Petr Mach na podvečerní konferenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Kancelář londýnského starosty řeší zásadní věc: Na kolech po městě jezdí příliš mnoho bílých mužů. A proto...
Ve Velké Británii žijí lidé, kteří mají pocit, že po městech jezdí na kolech příliš mnoho bílých mužů náležejících ke střední třídě. Prý to není pro společnost zcela zdravé. Server britského deníku Independent přináší článek o tom, že podle zastánců této teorie je třeba na kola nahnat více žen, nejlépe černošek a asiatek, aby oku kolemjdoucího mohla lahodit cyklistická pestrost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ave Osude, morituri te salutant
Dnešní minisummit a následné jednání hlav států a předsedů vlád EU bude opravdu klíčové. Tak klíčové, že by napříště měla být neoficiální hymna EU, Beethovenova Óda na radost, změněna na jiné dílo géniovo: Osudová.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Volby do EU - vyhráli, prohráli, ale v něčem mě zaujaly!
Tím, že šestitýdenní existence politické Strany pro brexit v Británii zvítězila. Nejzajímavějším na tom ale je, že třeba dlouholetý poslanec v EU pan Nigel Farage a jeho straničtí kolegové, míní vlastně skončit a nečerpat výhody m
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.5.2019 v 13:40, zobrazit podobné
TOPlist