Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.356x, což odpovídá cca 122.933-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Klima v ČT: Moře zatopí přístavy, hrozil šéf Zelených. Jiný host pobavil, co slyšel od „kolegů“ Grety
V Událostech, komentářích se nedávno taktéž řešilo populární téma klimatické změny. Hosty byli tentokrát klimatolog Jan Pretel, předseda Zelených a donedávna starosta Prahy 4 Petr Štěpánek a senátor ODS Miloš Vystrčil. Štěpánek varoval, že když stoupne hladina moří, budou zaplaveny přístavy a i Česko bude strádat. Klima nás má zajímat i z důvodů globální ohleduplnosti. A klimatolog se svěřil, jak mluvil s protestujícími studentkami. Prý ani neznají rozdíl mezi klimatem a počasím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 14:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2019

Související články

Evropa o nás nestojí a my nevíme proč, zuří migranti, kteří trčí na lodích u Malty
Plavidlo německé humanitární organizace Sea-Watch 3 vyzvedlo z libyjských vod 22 uprchlíků a migrantů. Mezi zachráněnými lidmi, kteří byli z moře vytaženi 22. prosince, jsou i tři děti a čtyři mladiství, kteří cestují bez doprovodu. Problém však je, že evropské státy odmítají těmto lidem otevřít své přístavy. Uprchlíci a migranti tak dlí u pobřeží Malty, čelí nástrahám zimního moře a zatímco jejich frustrace narůstá, zásoby potravin docházejí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kverulant: Povodí Vltavy pomáhá likvidovat české přístavy
Kauza české přístavy na první pohled připomíná vytunelování bytů OKD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Salvini hlásí: Plují k nám teroristé. Zavřít přístavy!
Italský ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že současný chaos v Libyi, způsobený útokem polního maršála Chalífy Haftara, zvýšil hrozbu přítomnosti možných teroristů na palubě lodí s migranty, které míří do Itálie. V reakci na to se rozhodl ponechat italské přístavy uzavřené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Španělská neziskovka se snaží udat tři sta vylovených migrantů. Salvini jim řekl ne, tak mu odpověděli po svém
Migranti a uprchlíci z Afriky neváhají pokoušet své štěstí ani těsně před Vánocemi. Španělská nezisková organizace Proactiva Open Arms vylovila ze Středozemního moře dalších 300 osob, které se pokoušely dostat do Itálie. Tamní ministr vnitra Matteo Salvini obratem oznámil, že této organizaci uzavírá italské přístavy. A dostal tvrdou odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ať jdou migranti pryč, takhle to dál nejde. V ČT s tím souhlasila i Langšádlová
Velkou vlnu vášní vyvolal postup Itálie, kdy nový italský ministr vnitra zakázal, aby italské přístavy přijímaly humanitární lodě s uprchlíky na palubě. Sklidil za to kritiku OSN i Evropská komise. Své přístavy zatím nabídlo Španělsko. O dalším postupu v Událostech komentářích diskutovali zástupci tří stran, Roman Váňa (ČSSD), Lubomír Volný (SPD) a Helena Langšádlová (TOP 09).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 08:34, zobrazit podobné
„Posedlí mesiáši, chiliasmus jak vyšitý, propaganda!“ Dolejš se už neudržel po posledním hlásání aktivistky Grety
Klimatická aktivistka, Švédka Greta Thunbergová na pátečním shromáždění v Berlíně ocenila mladé, že obětují vzdělání boji za klima, je to podle jejích slov „otázka života a smrti“. „Posedlí mesiáši, chiliasmus jak vyšitý, propaganda,“ chytají se nevěřícně za hlavu poslanci Jiří Dolejš (KSČM) a Jan Skopeček (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Starosta Vídně ke slovům, za která se Zeman omluvil: Byl jsem zklamán. Ale od českých prezidentů už jsem slyšel horší věci
Starosta Vídně Michael Häupl byl prý velmi zklamán tím, co slyšel z úst Miloše Zemana při návštěvě Rakouska. Häupla se prý dotklo, když Zeman neříkal pravdu, ale už od českých prezidentů slyšel i horší věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kalousek věří, že co lidovci pomáhali prosadit, pomohou i zrušit. Delegáty sjezdu také rozesmál
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek věří, že lidovci jsou pragmatičtí a pokud se to bude hodit, pomohou v budoucnu zrušit opatření, která jako členové vládní koalice pomáhali prosadit. Kalousek to uvedl ve svém projevu na celostátním sjezdu KDU-ČSL, kde vystoupil jako host. Delegáty sjezdu Kalousek pobavil, když s ironií připomněl své dlouholeté působení v partaji, z níž odešel kvůli vnitrostranickým neshodám. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nejsme součást Německa! říká Tereza Spencerová „kolegům“ Grety. A kreslí smutný obraz USA
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Zatím ještě nejsme oficiální součástí Německa, a tak o tom nijak moc nepřemýšlím,“ odpovídá analytička Tereza Spencerová na dotaz, „jak přispějete k záchraně klimatu“, který nyní zaznívá v německých médiích. Vyjadřuje se i k faktu, že s „kolegy“ Grety Thunbergové se vyfotil ministr Petříček. Rozkrývá reálné mocenské poměry v Íránu, věnuje se demonstracím v Rusku a bez stranění Trumpovi, či jeho odpůrcům popisuje náladu v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Přivítali jsme na naší půdě velkého syna vlasti a prezident v ten den jel ke komunistům, hrozil se Moravec
Václav Moravec si v Žižkovské věži vyslechl, jaké požadavky položili před premiéra Andreje Babiše (ANO) komunisté. Dozvěděl se také, jak si komunisté představují svou státotvorně-opoziční roli. Zákulisí z jednání o vládě poodhalili první místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a bývalý místopředseda KSČM Jiří Dolejš. Když jejich slova slyšel předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, zděsil se. A spustil kanonádu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist