Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Omračující proměna Německa od migrační krize: Nárůst četnosti vražd o stovky procent. A nejen to, varuje politik
Někdejší rakouský vicekancléř a bývalý dlouholetý předseda Svobodné strany Rakouska Heinz-Christian Strache se rozhodl lidem ukázat varovně vypadající čísla, která ukazují, že v Německu na federální úrovni zaznamenali v roce 2014 asi 122 vražd, zatímco v roce 2018 to bylo 430 vražd. První číslo pochází z časů před startem masivní migrační krize, druhé ukazuje stav pár let po vrcholu migrační krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2019 v 09:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 09. 08. 2019

Související články

Z Německa přišly velmi nepříjemné statistiky. Nárůst o stovky procent, který souvisí s uprchlíky
Nejenom při teroristickém útoku v Londýně použili islámští radikálové k vraždění nože. Jak uvádí americký think-tank Gatestone Institute, například v Německu od začátku migrační krize stoupl počet útoků nožem o několik set procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Hrozí migrační krize. Obrovská vlna. Jako 2015, píší noviny
V roce 2015 přes Řecko do EU mířily stovky tisíc žadatelů o azyl. Od té doby sice migrační krize notně zeslábla, jenže podle středeční MF Dnes teď hrozí, že se přes Řecko může opět vrátit v plné síle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Máte našetřeno? Krize už možná buší na dveře. Data z Německa řeknou mnohé
Slovo krize se čas od času skloňuje. Nyní na jednom z nejčtenějších ekonomických webů, serveru ZeroHedge. Situace Německa podle článku není vůbec růžová. Objem objednávek podle všeho klesá a názory expertů nehýří optimismem. „Problémy Německa ve skutečnosti nejsou o Německu. Jsou přenášeny od jeho největších obchodních partnerů,“ varuje pak autor článku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Richard Seemann: Mnoho povyku pro nic aneb Německá vládní krize
Německá vládní krize, která vznikla po sto dnech ustavení velké koalice křesťanských stran CDU/CSU a sociální demokracie se rozhořela po té co spolkový ministr vnitra, šéf bavorské CSU Horst Seehofer spojil svůj další politický osud se svým plánem hermeticky uzavřít německé hranice před nelegálními imigranty. Pokud se mu to nepodaří prohlásil 69letý politik je připraven složit vládní i stranickou funkci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Reformujme EU, dle nášich představ!
Současná EU zažívá krizi Nic nového, EU je v krizi už téměř deset let. Nejprve to bylo krize realitní a bankovní, pak eurokrize, dluhová krize, migrační krize a teď krize získala úderný název - Brexit. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.3.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Až 15 milionů nezaměstnaných Afričanů. Rakouské vojenské zpravodajství varuje před novou masivní migrační vlnou
„Migrační krize zdaleka neskončila,“ varuje rakouské vojenské zpravodajství. Domnívá se, že v příštích letech přijdou vlny ekonomických migrantů ze západní Afriky. Informoval o tom server MoneyMAG.cz na základě německého listu Bild.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Přišel k pultu s drahou bundou a oznámil, že za něj platí Mutti Merkel. Krajanka z Německa v utajení promluvila, jak se žije s imigranty
Komentátor Jiří X. Doležal přinesl na serveru Reflex.cz autentickou zpověď jedné ze čtenářek, která se mu svěřila se svými každodenními zkušenostmi s imigranty v Německu. A netýkaly se loupeží, vražd či znásilnění, ale spíše drobných starostí, problémů a třecích ploch, jež migrační vlna vyvolala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
CzechTrade připravil exportní konferenci Německo - váš obchodní partner
Do Německa směřuje téměř třetina českého exportu. Agentura CzechTrade vloni zaznamenala rekordní zájem o podporu českých firem při exportu do Německa a služeb německého zastoupení v Düsseldorfu využilo 259 českých exportérů především ze segmentu malých a středních podniků, což znamená meziroční nárůst o více než 50 procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Migrační krize i kauza Michalákových. Europoslanec Zdechovský odpovídal na dotazy
Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz rozhodl odpovědět na otázky čtenářů. Jedna z nich se týkala migrační krize, druhá bratrů Michalákových.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Spisovatel Vondruška: Druhé výročí migrační krize – ale co dál?
HISTORIE A SOUČASNOST OČIMA VLASTIMILA VONDRUŠKY Ve vztahu k migrantům nejde z naší strany jen o soucit či pocit sociální spravedlnosti, ale také o vztah k rodině a vlasti. Při zamyšlení nad dvěma roky od vypuknutí migrační krize upozorňuje spisovatel Vlastimil Vondruška, že její problém je věc ošidná a pro budoucnost velice nebezpečná. Nejen objektivně, čímž míní ztrátu bezpečnosti a hospodářskou recesi, ale je nebezpečná i subjektivně, protože nás rozděluje. Migranti strádají, ale trpí jen jejich tělo, jenže my strádáme jinak, ztrácíme svou duši.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist