Petříček se vyznamenal – dostal 13%!
Tomáš Petříček chtěl pro své ministerstvo v rámci akce „20 miliard“ částku 1,5 miliardy korun. Po jednání s ministryní financí dostal asi 300 milionů, tj. 13%. Úžasné!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.8.2019 v 13:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 09. 08. 2019

Související články

Zeman se dobře baví na učet snobské pražské kavárny, napsala známá kritička Spáčilová
Kulturní kritička Mirka Spáčilová se v textu pro server iDnes.cz vrátila k oslavě státního svátku na Hradě. Uvažovala, co všechno chtěl asi Zeman veřejnosti vzkázat, když vyznamenal toho, koho vyznamenal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Umělecký kritik dal průchod zhnusení ze Zemanem oceněných umělců. A sepsal, kdo si medaili skutečně zasloužil
Novinář Josef Chuchma uveřejnil na webu České televize komentář, v něž se vyjádřil k některým ženám a mužům, které u příležitosti stého výročí republiky vyznamenal prezident Miloš Zeman. Fakt, že Zeman vyznamenal např. herce Jiřího Krampola, považuje publicista za velmi smutný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman ocenil ParlamentníListy.cz, řádí u Jana Čulíka
Daniel Veselý se na Britských listech šéfredaktora Jana Čulíka rozohnil nad tím, že prezident Miloš Zeman vyznamenal mimo jiné také občany, kteří se vyjadřují i pro server ParlamentníListy.cz. Prezident tak prý nepřímo vyznamenal i server ParlamentníListy.cz, což je podle Veselého nepřijatelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Bláznivý Petříček
Ministra zahraničí Tomáše Petříčka vnímají super těžké politické váhy Andrej Babiš a Miloš Zeman jako osinu v zadku. Aby ne, mladičký Petříček se chová na svou sotva pérovou váhu nepatřičně sebevědomě. Je to bláznivý Petříček.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.11.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Glorifikujeme teroristickou chátru, spřaženou s Hitlerem. Petříček prahne po pochvale za každou všivárnu. Komunista Skála dostal od čtenáře dotaz na banderovce a velmi se rozpálil
Z PROFILŮ Na Ukrajině je Stěpan Bandera vnímán jako hrdina, protože usiloval o ukrajinskou nezávislost. V boji za ni se však vezl na nacistickém tygrovi. Za oběť mu padli i Poláci a volyňští Češi. Komunista Josef Skála proto Banderu za hrdinu rozhodně nepovažuje. A je mu velmi „proti srsti“, že stejně nekompromisní není ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Biskup Malý po svátečním projevu prezidenta: Nic státnického, jen sebestředná prezentace. A ti lidé, co vyznamenal...
Prezident Miloš Zeman 28. října vyznamenal takřka čtyři desítky osobností. V projevu proneseném ve Vladislavském sále už dopředu počítal s tím, že si vyslouží kritiku, a poznamenal, že budou protestovat především lidé, kteří budou vyznamenaným závidět. Možná tím chtěl část kritiků předem odradit. Biskup Václav Malý se však odradit nenechal a prezidenta zkritizoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Pithart dostal medaili na Slovensku, to už víte. Ale on také mluvil, to musíte číst. A kolem se děly i jiné věci
Jak již ParlamentníListy.cz informovaly, český politik Petr Pithart byl oceněn slovenskou hlavou státu Andrejem Kiskou. Získal Řád Bílého dvojkříže II. třídy. Udělení řádu vnímá Pithart jako paradox. Pithart byl totiž před 25 lety proti rozdělení Československa na dvě samostatné republiky. A právě v den výročí rozdělení jej Kiska vyznamenal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jeden Petříček, jednotka blbosti. Po ministrových pozdravech z Ukrajiny se právník už neudržel
Tomáš Petříček při cestě na Ukrajinu poskytl rozhovor časopisu Ukrinform.ua. V něm pochválil Východní partnerství, informoval, kolik peněz Ukrajině poskytla ČR, a opřel se do Ruska. Ale za svou návštěvu to schytal od Jiřího Vyvadila: „Jednotkou české blbosti je 1 Petříček,“ říká advokát a všímá si toho, čeho si prý nevšiml ministr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Petříček v říjnu pojede na návštěvu Latinské Ameriky
Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) pojede v říjnu na pracovní návštěvu Latinské Ameriky. Dnes to oznámil na Twitteru. Petříček už loni po svém nástupu do ministerské funkce v rozhovoru s ČTK řekl, že by cesta mohla pomoci českým firmám prosadit se na latinskoamerických trzích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Poslanec Ondráček letěl do Doněcku. Kalousek vykřikl něco o vlastizradě, Petříček zase o ostudě
Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) se zostra vymezil proti cestě komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do Doněcku. Doněcká lidová republika je totiž neuznaná. Ondráčkovi tam přitom zahráli i českou státní hymnu. Píše o tom server Novinky.cz. Petříček však nebyl sám, kdo se proti Ondráčkovi ozval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist