Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.353x, což odpovídá cca 122.776-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Petříček vyhlašuje na ministerstvu klimatickou nouzi: Budou se chovat čmeláci, úředníci budou místo práce debatovat
Ministerstvo zahraničních věcí se v září připojí ke klimatické stávce – jeho zaměstnanci se místo práce zúčastní celopodnikové debaty s přizvanými odborníky a s vedením ministerstva, aby řešili, jak se s důsledky klimatických změn vyrovnávají okolní státy a co konkrétního v tomto směru dělají jejich centrály zahraniční politiky. Šéf diplomacie Tomáš Petříček (ČSSD) se v kontextu s tím rozhodl, že na přilehlé zahradě bude „pět čmelínů“, informuje server Respekt.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 10:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 10. 08. 2019

Související články

Poslance zaměstná na nadcházející schůzi maření spravedlnosti, paušály i volební normy
Poslanci budou na nadcházející schůzi schvalovat například zavedení sporného trestného činu maření spravedlnosti, zvýšení výdajových paušálů pro živnostníky a širší technickou novelu volebních zákonů. Hlasovat budou také třeba o změnách ve vyplácení části příspěvku v hmotné nouzi poukázkami místo peněz. Schůze začne v úterý odpoledne. Návrh jejího programu čítá celkem 185 bodů, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ve Sněmovně bude opět živo. Poslanci budou debatovat o odvolání Okamury
Sněmovna se v úterý odpoledne sejde na své další řádné letošní schůzi. Poslanci by měli debatovat například o návrhu ústavního zákona o referendu nebo o návrhu na zdanění náhrad církvím, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ve Sněmovně bude opět živo. Poslanci budou debatovat o odvolání Okamury z vedení Sněmovny
Sněmovna se v úterý odpoledne sejde na své další řádné letošní schůzi. Poslanci by měli debatovat například o návrhu ústavního zákona o referendu nebo o návrhu na zdanění náhrad církvím, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Část příspěvku na živobytí se od prosince bude dávat v poukázkách
Lidé, kteří pobírají příspěvek na živobytí přes půl roku, budou od prosince dostávat část dávky v poukázkách. V nich jim mohou úřady práce vydat zhruba třetinu až dvě třetiny částky. ČTK to dnes sdělil mluvčí ministerstva práce Petr Habáň. Změnu do novely o hmotné nouzi prosadili poslanci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Petříček v Praze zahájí konferenci 29 zemí o využívání Antarktidy
V Praze dnes začíná hlavní část jednání 29 zemí, které mají pravomoc spolurozhodovat o dění v Antarktidě. V Česku, které získalo právo podílet se na rozhodování o Antarktidě v roce 2014, se takzvané konzultativní shromáždění koná poprvé. Odborníci budou debatovat mimo jiné o vědecké spolupráci či ochraně životního prostředí. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Na Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR došlo k personální změně
Novou náměstkyní ministryně práce a sociálních věcí se stala bývalá generální ředitelka úřadu práce Marie Bílková. Na svém webu o tom dnes informovalo ministerstvo. Jméno Bílkové zveřejnilo v přehledu organizační struktury mezi politickými náměstky. Dva dosavadní političtí náměstci – Gabriela Nekolová (ČSSD) a Tomáš Petříček – podle informací z internetových stránek úřad opouštějí. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Dobré postřehy z reality
Úředníci na ministerstvu prohlásili, že kdyby oni neplatili daně, tak nemají živnostníci z čeho žít. Úředníci sice daně platí, ale je to zbytečné předstírání, neboť se z jejich platu pouze vrací část do státního rozpočtu, odkud celý plat přichází.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Barta (OČR): Neumíš počítat? Nevadí, na Ministerstvu práce a sociálních věcí tě rádi vemou
Doby, kdy museli ministerští úředníci ovládat i počty jsou pryč. Na MPSV nezvládají základní početní úkony a dokonce sčítají i „hrušky s jabkama“. Za co platí úředníky daňoví poplatníci? Kdo ví ???
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Konference v Praze bude řešit reakci na dezinformační kampaně
Odborníci z Evropské unie a ze Spojených států budou dnes v Praze debatovat o způsobu reakce na dezinformační kampaně vedené proti Západu. Na konferenci Stratcom Summit budou hodnotit současné nástroje využívané proti dezinformacím a hledat způsoby, jak tyto nástroje zdokonalit, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Maláčová chce být ve vedení ČSSD kvůli podpoře z okresů i Hamáčka
Četné nominace od okresních organizací ČSSD či podpora předsedy strany Jana Hamáčka přesvědčily ministryni práce Janu Maláčovou, aby se ucházela o funkci místopředsedkyně strany. Sociální demokraté budou nové vedení volit začátkem března na sjezdu v Hradci Králové. Maláčová ČTK řekla, že doufá, že se budou o místo ve vedení strany ucházet i další ženy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist