Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Čínský velvyslanec pro PL: Hongkong je čínským Hongkongem. Tamní záležitosti jsou vnitřními záležitostmi Číny. Není možné dovolit žádné cizí zemi, aby...
ParlamentníListy.cz získaly jako jediné médium text velvyslance Čínské lidové republiky Zhanga Jianmina, ve kterém hovoří o aktuální situaci v Hongkongu. Svůj text nazval „Zítřek bude v Hongkongu lepší“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 18:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 11. 08. 2019

Související články

Premiér Babiš mírnil slova o nebezpečných čínských mobilech. Vaše firmy tu vítáme, ujistil velvyslance
Premiér Andrej Babiš se 23. prosince setkal s čínským velvyslancem Čang Ťien-minem. Dle čínské ambasády s velvyslancem řešili varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, o kterém měl Babiš prohlásit, že není stanoviskem české vlády. Čínský velvyslanec doufá, že česká strana přijme účinná opatření, aby zabránila opakování podobných událostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Zeman zakončí návštěvu Číny setkáním s čínským prezidentem
Setkáním s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem či návštěvou světové zahradnické výstavy Expo 2019 dnes prezident Miloš Zeman zakončí svou cestu do Číny. Vládním speciálem se vrátí zpět do Prahy v pondělí, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Hospodářská komora formuje podnikatelskou delegaci, která doprovodí premiéra Babiše do Chorvatska
Ještě než se koncem dubna uskuteční cesta prezidenta České republiky Miloše Zemana do Číny, setká se premiér Andrej Babiš se svým čínským protějškem na každoročním setkání předsedů vlád zemí střední a východní Evropy a čínského předsedy vlády v rámci tzv. modelu 16 1, tedy 16 zemí střední a východní Evropy a Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
V Dubrovníku začíná summit zemí střední a východní Evropy a Číny
Slavnostní večeří dnes v chorvatském Dubrovníku začne dvoudenní setkání vedoucích představitelů zemí střední a východní Evropy a Číny. Českou republiku bude zastupovat premiér Andrej Babiš, který bude ještě před večeří jednat se svým čínským protějškem Li Kche-čchiangem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Karel Dyba: Střízlivě o čínských přímých investicích v zemích EU
Loni proběhlo v Budapešti setkání šestnácti středoevropských a východoevropských zemí s čínským ministerským předsedou. Na tomto setkání nazývaném ve zkratce 16 plus 1 slíbil čínský ministerský předseda investice ve výši tří miliard eur zejména do infrastruktury středoevropských zemí EU. To okamžitě vyvolalo diskuse zejména v Německu, ale i u nás, co Čína takovou investicí sleduje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Čína má zatím ze vzájemného byznysu více než my, kritizoval Babiš. Chtěl by tam udělat kšeft jako Macron
Premiér Babiš po jednání s čínským premiérem Li Kche-čchiangem apeluje, aby se bezpočetné návštěvy a kontakty promítly i do byznysu. Vzájemný obchod totiž zatím vyznívá mnohem lépe pro Čínu než pro nás, uvedl Babiš podle webu Aktuálně.cz. Premiér se svým čínským protějškem jednal na okraj dvoudenního summitu zemí střední, jihovýchodní a východní Evropy a Číny ve formátu 16 1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Jan Campbell: Shenzhen v Praze
Nikde na Planetě probíhala urbanizace země, co se týče měřítka a rychlosti, podobně jako u ústí Perlové řeky do Jihočínského moře, těsně hraničícího s Hongkongem v blízkosti bývalého hraničního přechodu železniční tratě Hongkong – Kanton. Devět měst – Guangzhou, Foshan, Zhaoqing, Shenzhen, Dongguan, Huizhou, Jiangmen, Zhongshan and Zhuhai vytvoří k roku 2030 ultra – megapoli. Přibližně 110 kilometrů jihovýchodně od Kantonu, hlavního města jihočínské provincie Guangdong, se rozkládá město Shenzhen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Saúdskoarabský velvyslanec: Modernizace není v rozporu s islámem
Nový velvyslanec Saúdské Arábie v České republice, Najíf Abúd, protikorupční tažení ve své zemi očekával a uvolňování zákonů týkajících se žen v Saúdské Arábii vnímá jako modernizaci, která není v rozporu s islámem. Řekl to v rozhovoru s ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hongkong, dalajláma, Ujgurové, lidské orgány, Aj Wej-wej. Tohle se moc líbit nebude, ale máme hlas z Číny. Hovoří přímo tamní expert na lidská práva
ROZHOVOR Dalajláma je vůdcem svých otroků. Když se podíváte na jeho identitu, nemůžete jej pokládat za lidskoprávního bojovníka. To například sdělil ParlamentnímListům.cz ředitel Centra pro studium lidských práv na Nankchajské univerzitě a profesor Čchang Ťien. Západní společnost má podle něj mnoho svých problémů jako rasismus, propast mezi chudými a bohatými, ale i ovládání voleb a politických elit finančními skupinami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ministryně má problém: Velvyslanec Tchaj-wanu vadil Číňanům, musel za dveře. Petr Kolář se stydí
Na středečním setkání zahraničních diplomatů se zástupci českého průmyslu vyzval čínský velvyslanec ministryni Novákovou k tomu, aby sál opustil zástupce Tchaj-wanu. Po této výzvě musel tchajwanský velvyslanec Chung-I Wang skutečně odejít. O incidentu informoval server HlídacíPes.org.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist