,,Jste buzny?” ,,Praskne vám žilka.” Byli jsme u střetu s mládeží na Vlasteneckém setkání, letělo shnilé jablko
REPORTÁŽ Vlastenecké setkání, kterého se i přes deštivé počasí zúčastnilo na zahradě zámku v Příčovech u Sedlčan několik set lidí, narušila skupinka mladých teenagerů, věkově zhruba mezi 16 až 20 lety, kteří se s megafonem snažili překřičet vystoupení hostů. I když jim organizátoři nabízeli, že mohou s přítomnými diskutovat či říci svůj názor „na mikrofon“, omladina, z nichž se někteří hrdě hlásili k Pirátům, to odmítla. Pro nezasvěcené to mohl být vážný incident, protože demonstrující si stěžovali na házení jablek, strkání do svých členů a hlavně nebezpečí házení cihly. Skutečnost byla poněkud jiná. Odmyslíme-li si titěrná jablka – padanky, údajná cihla byla jen součástí původní nestabilní zídky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 20:35, prečteno: 16x

nejlepší články ze dne: 11. 08. 2019

Související články

Miroslav Macek: Shnilé jablko snad necháte mezi ostatními a označíte jej propiskou?
Páteční glosy Miroslava Macka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Kalouskův dlouhý pařát
Co je Kalousek za shnilé jablko si můžeme přečíst v kdejaké diskuzi. Z ní se dozvíme, že může za rozkrádání z 90. let, zadlužení naši vlasti, že schválně šije vadné padáky, navádí politiky proti Babišovi a zřejmě řídí i celou EU.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.12.2018 v 16:40, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Kde jste vy, dnes demonstrující, byli v letech 1990 až 2011?
Chápe tu někdo, že jsme součástí, statisty a "potravou děl" v nikoliv námi rozpoutané války o budoucnost našich DĚTÍ?! Dochází nám, že jsme ve strašlivém průseru?!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Babišovi praskla žilka
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) minulý týden zrušil cestu na bezpečnostní konferenci v Mnichově kvůli tomu, že svou účast odvolal bavorský premiér Horst Seehofer a kvůli souběhu zdravotních problémů. Na svém facebookovém profilu dnes Babiš napsal, že kvůli vysokému pracovnímu nasazení měl problémy s vysokým tlakem, praskla mu žilka v oku a vinou stresu také mívá migrény.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Vyhráli jste už tím, že tady jste
Projev prezidenta republiky při setkání s představiteli Olomouckého kraje a vybranými starosty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti: Kvůli podezření o střetu zájmů premiéra jsme se obrátili na eurokomisaře
Právě dnes vstoupilo v účinnost finanční nařízení Evropského parlamentu týkající se střetu zájmů. Jednotlivé osoby veřejné sféry mají povinnost svoje riziko střetu zájmů nahlásit a v případě jeho potvrzení, musí v této oblasti ukončit veškerou svoji činnost. Piráti jsou přesvědčeni, že ve střetu zájmů je nejenom premiér Andrej Babiš, ale například i ministr zemědělství Miroslav Toman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ostrá dohra světového truchlení nad Notre-Dame: Kde jste byli, když albánští teroristé v Kosovu vypálili desítky chrámů a klášterů?
Pondělní ničivý požár světoznámého pařížského chrámu Notre-Dame ukázal na jinou stinnou část nedávné historie a tragických událostí v Evropě. „Kde jste byli, když hořely středověké křesťanské chrámy v Kosovu?“ ptají se mnozí Srbové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Z toho mnohým praskne hlava: Donald Trump to prý má s Ruskem vymyšleno úplně jinak, než si píší novináři
Ačkoli je Donald Trump za své setkání s Vladimirem Putinem ze strany mediálního mainstreamu a politických oponentů kritizován, podle dalších zdrojů byl jeho krok naopak promyšlený a má svoji logiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Pohled zblízka: Tereza Boehmová: Nechcete Babišovce u moci? Tak začněte trénovat
Nedávno jsme se u skleničky sešli s několika spolužáky z vysoké. Kromě fotek dětí a našich malých proher a úspěchů jsme se pustili také do hodnocení politické situace. U našeho stolu neseděl ani jeden komunista, volič Zemana či babišovec. Dle reakcí v diskusi tam byli jen voliči ODS, TOP 09, STANu a Pirátů a zřejmě i jeden lidovec. Byli jsme takový podivný nereprezentativní vzorek republiky - a to i když mezi námi byli zčásti i mimopražští. Že nám…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 27.12.2018 v 13:41, zobrazit podobné
Ladislav Jakl: Bez systému práce s mládeží to nepůjde
Je načase se vážně zamyslet. Ano, je pravdou, že ti nejlepší Češi na nějaký ten úspěch přeci jen dosáhnou. Ale aby takové úspěchy nebyly jen náhodnými, bez propracovaného systému práce s mládeží to dál už nepůjde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist