Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.851x, což odpovídá cca 96.583-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Greta vyhodila novináře? Expert: Maskote, pozor. Vždyť nakonec...
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov se vyjádřil ke švýcarskému summitu, z něhož mladá šestnáctiletá aktivistka Greta Thunbergová vykázala novináře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 07:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Promlouvá bývalý agent FBI a srovnal vraždu saúdského novináře s útokem na Skripala
Bývalý agent FBI a expert na Blízký východ Ali Soufan hovořil s německým magazínem Spiegel o vraždě saúdského novináře. Zavražděný Chašákdží podle Soufana představoval pro Saúdy hrozbu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Další stopa ze Slovenska: Svědectví o schůzce. Nejde o mafii z Itálie, pozor. Vražda je vzkaz pro novináře, že hra skončila
Vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky možná mění směr. Po vážných zjištěních deníku MF Dnes je zde další verze: Za vraždou dvou lidí nemusela stát mafie italská, jak se dosud spekulovalo. Mohla to být také mafie justiční. A vraždám novinářů údajně ještě nemusí být konec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zvoní mu hrana, bude hůř. Marketingový expert z Kataru píše, co čeká Babiše
Marketingový expert Martin Jaroš má za to, že Andreji Babišovi (ANO) začala zvonit politická hrana a příštím premiérem už nebude. Cítí to prý i sám Babiš, který nedávné volby do Evropského parlamentu sice vyhrál, ale hned na vítězné tiskové konferenci se choval jako poražený muž. Jaroš také tuší, co nakonec přivodí Babišův pád.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Špionáž, kradení dat? Nejen Čína. Dělá to v podstatě každá vláda, odhalil v rádiu expert na kybernetickou bezpečnost
Hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu byl expert na kybernetickou bezpečnost Aleš Špidla. Moderátorce Marii Bastlové prozradil, zda by se Česká republika měla mít na pozoru před čínským gigantem Huawei. Prý by měla. Ale měla by se mít na pozoru i před USA. Vždyť Edward Snowden prozradil, že americká vláda sleduje své občany i spojence. Do jisté míry prý dělá něco podobného v podstatě každá vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Vůdce českých studentských klimastávek strašil přes kameru mrtvou planetou. A Greta žádné novináře nevykázala
Mladí lidé dál stávkují a bojují proti globálnímu oteplování. Zakladatel stávkového hnutí Fridays for Future v Česku 17letý Petr Doubravský společně s členem hnutí Markem Jankovským v pořadu Rozstřel na serveru iDNES.cz varují, že pokud lidé nezačnou do 12 let zásadním způsobem omezovat emise skleníkových plynů, bude to mít katastrofické a nevratné následky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ukrajinská prasečina. Jan Schneider se zamýšlí nad podivnými okolnostmi fingované vraždy novináře Babčenka
K chycení a usvědčení najatého vraha i organizátora chystané vraždy ruského opozičního novináře Arkadije Babčenka opravdu nebylo nutno celý případ „v reálném čase“ zveřejňovat, obzvláště není-li ještě kompletně došetřen, což zveřejněné dílčí výstupy jasně naznačují, domnívá se bývalý zpravodajec BIS, bezpečnostní expert a také spolupracovník LN Jan Schneider. A důvod ke zveřejnění nahraného zločinu také nachází.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Někteří politici si dokazují svou velikost tím, že v zahraničí plivou na svou zemi. Expert na EU odhaluje, co další integraci pohřbí
ROZHOVOR Rok 2018 vidí pro Evropskou unii jako rok nenaplněných očekávání. Navíc prý lze s nadsázkou říci, že v bitvě na migračním poli jsme zvítězili, ale válka pokračuje. Expert na Evropskou unii Jiří Malý v závěrečném bilancování zároveň upozornil, abychom se nenechali zmást zdáním, že euro je čistě ekonomická záležitost. „Ve skutečnosti se mělo stát prvním stavebním kamenem budoucí evropské federace. Dlouhodobá udržitelnost a funkčnost jednotné měny totiž vyžaduje, aby nakonec došlo k zavedení společného rozpočtu a společné fiskální politiky eurozóny, k vytvoření společného evropského ministerstva financí a tak dále,“ řekl v rozhovoru Malý. Nakonec prý bude euro spíše hrobařem této myšlenky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Migrant ve Vídni rozbíjel auto, plakal a vrhal nožem. Ale pozor...
Rakouský deník Kronen Zeitung píše o brutálním útoku na vídeňskou policii. Dvacetiletý migrant napadl muže zákona pěstmi a nakonec na ně hodil také nůž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kechlibar: Úplné zničení našeho průmyslu! Budeme pak tancovat Číňanům v kostýmu Krtečka?
SOUVISLOSTI MARIANA KECHLIBARA Mládež každý pátek stávkuje za klima a šestnáctiletá švédská školačka Greta Thunbergová se stala celebritou, kterou celý svět přijímá naprosto nekriticky. Vědec a spisovatel Marian Kechlibar také ironicky okomentoval představy liberálních intelektuálů, že devastace životního prostředí je vinou arogantních mužů středního a vyššího věku. Rozebírá též utopické sny Zelených, že jejich ekologické sny nakonec budou výhodné i ekonomicky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Dezinformace z ČT? po včerejšku padají velmi silná slova
K zinscenované vraždě ukrajinského novináře Arkadije Babčenka se na svých facebookových profilech vyjádřili zbrojní analytik Jaroslav Štefec i marketingový expert Jakub Horák. A své napsal i tajemník kardinála Dominika Duky Milan Badal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist