Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zbořil: Greta Thunbergová je zneužívaná dívka. „Klimatická krize?“ Vypadá to jak Stalinův plán
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Za neštěstí odporně zneužívané dívky budou, podle mého názoru, jednou alespoň morálně odsouzeni ti, kteří se vydávají za vysoké náboženské a politické autority,“ předpokládá politolog Zdeněk Zbořil. Gretu Thunbergovou, „Jeanne d´Arc 21. století“, vymodelovali podle něj z ničemných důvodů, a vzpomíná na „Stalinský plán přetvoření přírody“. Politolog se věnuje i stávkování ministra zahraničí Tomáše Petříčka a jeho novým čmelínům. K debatám kolem Prague Pride a vyvěšování vlajek dodává: „Pan starosta alias primátor pražský snad mohl doporučit vyvěsit duhové prapory pražským divadlům, zejména těm, kde působí příslušníci LGBT, kteří a které se zřejmě cítí diskriminováni a zneuznáváni.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 09:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Greta vyhodila novináře? Expert: Maskote, pozor. Vždyť nakonec...
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov se vyjádřil ke švýcarskému summitu, z něhož mladá šestnáctiletá aktivistka Greta Thunbergová vykázala novináře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Greta má smůlu. Nobelovku dostal premiér z Etiopie za ukončení mnohaleté války
Greta Thunbergová zůstane bez Nobelovy cen za mír za rok 2019. Ačkoli byla favoritkou na získání ceny, nakonec ji dostal etiopský premiér Abiy Ahmed.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Václav Klaus: Greta Thunbergová je oběť a chudák. Klimatická krize? Jen propaganda
Žádná klimatická nouze není. Všechno je uměle vytvořená propaganda s cílem poplést lidi. ParlamentnímListům.cz to v rozhovoru řekl bývalý prezident Václav Klaus. Přinášíme ukázku z celého interview, které vyjde v pondělí ráno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Greta v OSN na pokraji slz: „Jste zlí lidé. Mladí už pochopili vaši zradu, neprojde vám to.“ A publikum tleskalo
Na klimatickém panelu v New Yorku, pořádaném OSN, vystoupila švédská aktivistka Greta Thunbergová. Za svůj projev si vysloužila aplaus, ačkoliv divákům v sále od začátku až do konce spílala, řekla jim, že jsou zlí lidé, a hrozila, že je „bude sledovat“. A pokud selžou, mladá generace jim to nikdy neodpustí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
První Havel, teď Greta. Podržte se
Švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová se dočkala stejné pocty jako třeba bývalý prezident Václav Havel. Na Univerzitě George Washingtona si převzala ocenění organizace Amnesty International. Za své aktivity na ochranu klimatu byla vyhlášena Velvyslankyní svědomí. Do USA, kde se bude účastnit klimatického summitu OSN, přicestovala středoškolačka „ekologickou cestou“ na solární jachtě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Greta svým útočným projevem na summitu OSN zvedla ze židle Macrona. A pak to dorazil Trump na síti
Mladá švédská aktivistka Greta Thunbergová pronesla na půdě OSN projev, v němž obviňovala světové lídry. Neměla přitom daleko k pláči. Většina politiků jí tleskala, ale ozvaly se i kritické hlasy. Francouzský prezident Emmanuel Macron dívce vyčetl, že rozděluje společnost. Prezident Spojených států Donald Trump také přidal pár slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
To je protiústavní. Oblíbenec médií právník Kysela zbořil Babišovi jeho plán
Předseda vlády Andrej Babiš přišel s nápadem, jak vyřešit situaci, ve které by Ministerstvo kultury bylo bez ministra. Ústavní právník Jan Kysela tento plán zbořil ještě dřív, než ho Babiš mohl zrealizovat. Označil Babišovy plány za protiústavní, protiprávní a v právu neřešené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
„Země je v hajzlu!“ Zaměstnanci nejbohatšího muže světa jdou stávkovat s Gretou
Šestnáctiletá středoškolská aktivistka Greta Thunbergová již v létě minulého roku stávkovala před švédským parlamentem a nabádala severské politiky, aby přijali co nejambicióznější plán v boji za záchranu planety Země. Mladá švédská studentka inspirovala tisíce mladých lidí po celém světě a ti také začali stávkovat ve jménu záchrany Země. Teď se ke studentům přidá i řada zaměstnanců nejbohatšího muže světa Jeffa Bezose.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Školačka Greta je obětí klimatické mafie. Vytočená Emma Smetana, tato debata se jí totálně vymkla
Moderátorka Emma Smetana si do internetové televize DVTV pozvala dva hosty: ekologa Bedřicha Moldana a klimatického skeptika Vítězslava Kremlíka. Toho se ptala, proč útočí na švédskou aktivistku Gretu Thunbergovou v osobní rovině. Kremlík odvětil, že se Greta Thunbergová vlastně stala obětí klimatické mafie, která se lidem snaží vnutit něco, co není pravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Smutek za Karla Gotta zkazí Greta! Velmi vážné informace
Hnutí Extinction Rebellion proslavila mimo jiné i aktivistka Greta Thunbergová. A má svou odnož i v Česku. Aktivisté chtějí upoznit na problémy s klimatem a vymíráním druhů. Jenže jejich akce časově koliduje se vzpomínkovou akcí na zpěváka Karla Gotta a také s ohlášeným státním smutkem. A to není vše. Aktivisté hodlají v pátek blokovat i dopravu. V den, kdy se podle Andreje Babiše hodlá s Karlem Gottem rozloučit až 300 000 lidí. „Doslova nechutné,“ zní už z Hradu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist