Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 17x, což odpovídá cca 887-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zbláznili jste se? Poslanykně STANu čelila dotazu čtenáře. Šlo o vodu
Je každému jasné, jak je voda vzácná? Podle poslankyně Jany Krutákové ze STANu nikoliv. Právo na vodu má prý být zakotveno v Ústavě. „S vodou je nutné zacházet jako s cenností a začít uvědomovat si to musí velcí agropodnikatelé, typicky pan premiér,“ říká Krutáková. A došlo i na kůrovcovou kalamitu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

To bude křiku: Komunista Skála se po dotazu čtenáře vyjádřil k výuce dějepisu
Bývalý místopředseda KSČM Josef Skála odpověděl na dotaz čtenáře Parlamentních listů, jak hodnotí snahu současného režimu o změnu výkladu historie Česka na školách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Halíkovo „pokojné“ poselství - osobní útoky, nálepkování do neonacistů
Pokud jste prožívali velikonoční svátky v pokoji, pak jen za předpokladu, že jste si neotevřeli pondělní vydání LN věnované rozhovoru s profesorem Halíkem. Rozhovor musel zvednout ze židle i nejednoho nezaujatého čtenáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zbláznili se v Rozhlase? Tohle je právní stát? Soukup vystřelil ze židle kvůli Žantovského popravě Zemana
Moderátor Jaromír Soukup se na svém facebookovém příspěvku obul do Českého rozhlasu a rozhovoru s Michaelem Žantovským z Knihovny Václava Havla. Dokonce se zeptal, zda se ve veřejnoprávním médiu zbláznili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Amok Františka Laudáta u Jílkové: Jste prostě šílenci! Vy jste se regulérně zbláznili! Když tu byla rovnost, tak byli všichni chudí a vy to chcete znovu
Kolik na daních zaplatí českému státu každý Čech, Moravan a Slezan? A co za ně dostane? Tyto důležité otázky položila Michaela Jílková v pořadu Máte slovo České televize. Dočkala se velmi barvitých odpovědí. Kupříkladu IT odbornice z Ostravy prozradila, že při pohledu na daňové plány ČSSD zvažuje, že uteče z Česka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Podnikatel Lahoda promluvil pro PL: Lidi ze STANu neznám, v Kolíně jsem nebyl
ParlamentníListy.cz před několika dny informovaly o novém projektu kolínské radnice. Jednalo se o společnost Paynovatio, která se zaměřuje na distribuci platebních karet dětem. V té souvislosti jsme zmínili i vliv ostravského podnikatele Lahody, jemuž jsme v této souvislosti položili několik dotazů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pane Faltýnku, pane Babiši, náš čtenář se ptal vašeho poslance na OLAF. Nepříjemné
Hnutí ANO je jednotné. Ale názory se v některých ohledech různí. Co se OLAFu týká, i čtenáře ParlamentníchListů.cz zajímá, jak se celá situace vyvine. Jeden z takových dotazů směřoval rovněž na zástupce ANO v dolní komoře Parlamentu, na poslance Jana Řehounka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Další útoky z Turecka: Evropané, zbláznili jste se? Zahráváte si s ohněm!
Stejně jako ta západní, také turecká média žijí současnými napjatými vztahy mezi Tureckem a Evropou. Turečtí komentátoři ve většině případů hájí prezidenta Recepa Erdogana a plně podporují jeho neústupnou politiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ombudsmanka se zastala ženy, která čelila šikaně v práci po návratu z rodičovské dovolené
Na ombudsmanku se obrátila žena, která čelila po návratu z rodičovské dovolené v práci šikaně. Cílem šikany měl být její odchod ze zaměstnání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Albrightová přednášela v Praze. Tepala Putina, ztrhala Babišův „dar“ Trumpovi, vyzdvihla Havla a čelila dotazu PL. Šlo o vysoce citlivé téma
Do své rodné země zavítala bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová. Diplomacii Spojených států řídila v době, kdy Česko vstupovalo do NATO. Právě na tuto dobu Albrightová v Praze zavzpomínala. Obula se do maďarského prezidenta Viktora Orbána, popsala plán ruského prezidenta Vladimira Putina a vyjádřila se i k bombardování Kosova Severoatlantickou aliancí. Reagovala na dotaz redaktora serveru ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Česká pošta je letos opět partnerem Stanu proti melanomu
Letos se koná již 12. ročník Stanu proti melanomu, tentokrát s mottem „Černá tečka pod nehtem nemusí být jen modřina“. Svá znaménka si můžete nechat vyšetřit ve třech českých městech - v Praze, Brně a Ostravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist