Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 17x, což odpovídá cca 887-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
My si tu demokracii zničíme sami, běduje Lída Rakušanová
Hlas zkušené novinářky Lídy Rakušanové mohli za komunistů lidé slyšet na vlnách Svobodné Evropy. V roce 1968 emigrovala jako mladá vysokoškolačka do Německa a dvacet let tam zůstala. Po sametové revoluci se vrátila do Prahy a dodnes píše texty tzv. na volné noze. Na rozhlasových vlnách zavzpomínala na své setkání s Václavem Havlem v 60. letech 20. století, na své pocity z emigrace. Nakonec vyslovila jedno pochmurné varování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Posselt je největší český patriot. Zrušme Benešovy dekrety, píše Lída Rakušanová
„Zrušení Benešových dekretů je v zájmu státu,“ uvádí dlouholetá hvězda Svobodné Evropy a komentátorka Lída Rakušanová ve svém komentáři, který odvysílal Český rozhlas Plus a který v textové podobě visí na webu stanice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš jde s Orbánem. Tak dostaneme z EU míň, říká Lída Rakušanová. Premiér jasně promluvil o von der Leyenové
Komentátorka Českého rozhlasu Lída Rakušanová se ve svém komentáři vyjádřila ke změnám myšlení premiéra Andreje Babiše (ANO), a to co se týče Evropské unie. Právě k ní se Babiš také vyjádřil ve svém komentáři na Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Volila jsem Merkelovou. Češi vůbec nechápou, co se v Německu děje. Tamní lidé se za AfD stydí, vysvětlovala expertka z ČT den po volbách
Novinářka Lída Rakušanová odešla kvůli sovětským vojskům z Československa a začala pracovat pro Svobodnou Evropu sídlící v Mnichově. Jak hodnotí nedělní volby, ve kterých sice jasně zvítězila současná kancléřka Angela Merkelová, ale mnoho voličů ztratila. Asi milion Němců raději volil protiuprchlickou a protiunijní Alternativu pro Německo. Jak to teď bude v Německu dál? Na to se Lídy Rakušanové zeptala v Interview ČT24 moderátorka Světlana Witowská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Po slovech Lídy Rakušanové přišla sprška slov o Benešových dekretech. Jsou to vážné věty
ANKETA Nemůžeme měnit historii. Tak o Benešových dekretech svorně mluví čeští zákonodárci napříč politickým spektrem, ale také odborníci. Diskusi k dokumentům vydaným Edvardem Benešem po druhé světové válce znovu otevřel 69. sudetoněmecký sjezd v Augsburgu. Spisovatelka, komentátorka Českého rozhlasu a dlouholetá bývalá hvězda Rádia Svobodná Evropa Lída Rakušanová Benešovy dekrety označila za nebezpečný troud schopný způsobit v rukou populistických nacionalistů požár.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Muslimů, komunistů ani Ondráčka či Babiše není třeba se bát. Zničíme se sami.
Kdykoli se podívám na internet, vyskočí na mě nějaká hrozba, která zničí naši společnost. Vietnamci, americký styl života, muslimové, marťani, EU, případně návrat komunistů nebo pesticidy a slimáci. Nikoli. Bude to naše tolerance.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.3.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Štěpán Kotrba rozdmýchal aktuální témata: Zničení ČT i EU. Spratek Šafr. I lidé s IQ 80 mají volební právo a ani Procházková, ani Vášáryová jim ho nebudou brát!
ROZHOVOR Debata o exitu je vydíráním bruselských byrokratů stejně, jako debata o neplacení koncesionářských poplatků je vydíráním novinářů v České televizi, že svou práci mají dělat lépe a jinak, uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz analytik Štěpán Kotrba. Ten v souvislosti s tím také varuje, že pokud zatvrzelost jedněch i druhých bude trvat dlouho, zničíme Českou televizi a zničíme nakonec i Evropskou unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: V pátek bude konec světa
Až se v pátek prožene kolem Země asteroid Florence, jen o málo menší než ten, který vyhubil dinosaury, snad si konečně uvědomíme, že konec světa je možný. Avšak dřív, než se nějaký kus skály trefí do naší planety, zničíme ji sami. Půjdeme na to přes klima a přes vodu. Den v týdnu možná bude jiný, ale vývoj zatím odpovídá tomu nejhoršímu myslitelnému scénáři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ministr Brabec: Nahrávka Babiše, Sobotkův chybný krok, zatýkání na ministerstvu školství v okolí Březiny. Vše ve stejný den. Žádný důkaz nemám, ale...
ROZHOVOR „Měli jsme mnoho signálů, že je dlouhodobě cílem Babiše zničit. Skutečně ho zadupat do země.“ Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poukazuje nejen na strategii – když zničíme Babiše, zničíme ANO – ale vypočítává i souhry podezřelých náhod. A že prý působí „jako kloni“ a pějí ódy na předsedu? Podle Brabce jsou lidé v ANO hlavně naštvaní, protože úspěšná vláda nemůže dokončit volební období. Brabec pokládá i tyto otázky: „My se tu pinožíme a řešíme nějaké anonymní nahrávky, které někdo vytáhl, klidně je mohl manipulovat, vytrhnout z kontextu, sestříhat. A my to budeme hrát jako největší problém této země? Ve chvíli, kdy se tu v minulosti odklonily desítky nebo stovky miliard korun?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Je to vážné: My vám ty rakety prostě zničíme, pohrozily USA Rusku
Mezi Ruskem a Spojenými státy se schyluje k dalšímu konfliktu. Vše začalo komentářem velvyslankyně při NATO Kay Bailey Hutchisonové, který se týkal raket středního doletu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist