Drastické video z Prahy: Skopal člověka do bezvědomí. Ve všední den v poledne. Máme záznam. Agresorovi hrozí 10 let kriminálu, soud ho do vazby neposlal
Hlídka pražských strážníků zadržela minulý týden agresora, který tvrdými kopy do hlavy ohrozil život napadeného muže. ParlamentníListy.cz s odstupem několik dnů zajímalo, jak se k agresivnímu člověku postavila justice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 16:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Vedení katalánského parlamentu může složit kauci. Nebude pak muset do vazby
Pokud složí vedení katalánského parlamentu kauci, nemusí do vazby. Takové rozhodnutí učinil španělský nejvyšší soud vůči bývalé předsedkyni katalánského parlamentu Carme Forcadellové a dalším sesazeným jedincům. Jak píše server iDnes.cz, politikům hrozí kvůli snahám o nezávislost španělské autonomní oblasti až 25 let vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Soud poslal do vazby bývalé členy katalánské vlády. Expremiér se do Španělska nevrátil
Agentura Reuters informuje o tom, že soud poslal do vazby osm bývalých členů katalánské vlády. Členové regionální vlády Katalánska čelí obvinění ze vzpoury a dalších trestných činů. Na katalánského expremiéra Carlese Puigdemonta byl údajně vydán evropský zatykač. Tuto informaci však zatím soud nepotvrdil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Pane Babiši, to myslíte vážně? Máme video, které usvědčuje vašeho politika, že spí v pracovní době. A vy s tím nejste schopni nic udělat
Ono to vypadá jako nevinné hašteření. Jako nenápadný souboj ParlamentníchListů.cz a zastupitele ANO Jaroslava Štěpánka. Jenomže tentokrát je vše jinak. Naše redakce získala exkluzivní záznam z jednání zastupitelstva Prahy 10, které jednoznačně ukazuje, že tento Babišův politik během rokování usíná. A to opakovaně, navíc přímo před kamerami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Roman Žižlavský: Dál a nic
Často jezdím mezi Brnem a Prahou. Na jižní Moravě rodičovský dům, u Prahy bydlím. Na Moravě velký sad, hezky v kopci, aby to člověka udržovalo v kondici. A podzim si s námi hraje, ze zimy se vrátil do babího léta a je to přes poledne na tričko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Savčenková propuštěna z vazby
V pondělí večer soud v Kyjevě rozhodl o propuštění Nadi Savčenkové z vazby. Rozhodnutí odůvodnil tím, že uplynula stanovená roční lhůta a o její prodloužení nebylo požádáno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Celý den vozí k soudu osoby ze čtvrtečního zatýkání. Jedna už skončila ve vazbě
Přinejmenším jednoho člověka už Městský soud v Brně poslal do vazby v souvislosti se zakázkami Brna-středu. Jde o muže s iniciálami P. K. Výsledek neveřejného vazebního zasedání sdělil novinářům jeho advokát Pavel Hála. Soud už rozhodl také o třech dalších obviněných, jejich advokáti sice výsledek nesdělili, z budovy ale odcházeli sami. Před 18:00 začalo poslední, páté vazební zasedání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Krymský soud uvalil vazbu na dvanáct ze čtyřiadvaceti zadržených námořníků
Krymský soud poslal do vazby první polovinu ze čtyřiadvaceti zadržených ukrajinských námořníků. Ukrajincům hrozí až šest let v ruském vězení. Na palubě zajatých ukrajinských plavidel byli i příslušníci vojenské kontrarozvědky ukrajinské tajné služby SBU. Kvůli nedělnímu incidentu v Kerčském průlivu jsou obvinění z nezákonného překročení ruských hranic ve spiknutí a s hrozbou použití zbraní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Soud řeší možný podvod s pozemkem. Bývalému členovi TOP 09 hrozí až osm let
Městský soud v Brně dnes začal projednávat případ možného podvodu s pozemkem v brněnských Pisárkách. Obžalovaným je bývalý zastupitel městské části Brno-střed Tomáš Jan Otradovec (dříve TOP 09), který vinu popřel. Hrozí mu až osm let vězení. Soud bude pokračovat výslechem svědků na konci listopadu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ty ku*ndo, ty pí*o, kup si zrcátka. A vohol si ji! Vysokou političku Pirátů slovně napadl motorkář. Máme neskutečný policejní záznam incidentu
Eva Horáková (*1980) je předsedkyně výboru pro sociální politiku na pražském magistrátu a současně s tím také zastupitelka hlavního města Prahy a Prahy 5. Kromě toho působí i jako místopředsedkyně zastupitelského klubu Pirátů v české metropoli a uvádí o sobě, že je aktivní dobrovolník. Jak se nám podařilo zjistit z policejního protokolu, ráda jezdí na kole.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Opl (Rozumní): Tragická městská policie a korupční vazby na magistrátu
Chci radikálně změnit Městskou policii hl.m. Prahy a rozprášit korupční vazby na Pražském magistrátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist