Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 17x, což odpovídá cca 887-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hynek Kmoníček pro PL: Trump měl být prezident, který měl všechno zkazit, ani to nepochopit a politicky umřít. A místo toho...
ROZHOVOR Jak se mění USA pod vedením Donalda Trumpa? ParlamentnímListům.cz nejen na tuto otázku odpovídá český velvyslanec ve Washingtonu Hynek Kmoníček. Trumpovo prezidentství se podle něho vyvíjí zcela jinak, než předpovídaly politologické příručky. Kmoníček v interview komentuje i vztahy s Ruskem či stav české společnosti 30 let po pádu komunistického režimu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Hynek Kmoníček prozradil, jak Trump vypekl Angelu Merkelovou a jak je to se Zemanem
Nový český velvyslanec v USA Hynek Kmoníček poskytl rozhovor Lidovým novinám. Konstatoval v něm mimo jiné, že lidé, kteří dnes kritizují 45. prezidenta USA Donalda Trumpa mnohdy netuší, jak dnešní Washington opravdu vypadá. Stranou velvyslancovy pozornosti nezůstalo ani dění v Sýrii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kolem Íránu se dějí velmi zajímavé věci. Macron i Merkelová marně přesvědčovali Trumpa, odhaluje velvyslanec Kmoníček v novinách
Velvyslanec v USA Hynek Kmoníček se v dnešním vydání MF Dnes rozhovořil o tom, jak se evropské mocnosti snaží zachránit dohodu s Íránem o jaderném programu, kterou prezident USA Donald Trump nechce. „Tato nebo podobná smlouva je však jediné řešení. Ostatní varianty jsou horší,“ sdělil Kmoníček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Za Trumpa funguje Washington trochu jinak. Nový velvyslanec Kmoníček prozradil více
Nový velvyslanec USA v Česku Hynek Kmoníček poskytl rozhovor Českému rozhlasu. Prozradil, jak v USA rezonuje kauza porna na počítači prezidenta Miloše Zemana, a naznačil, co se možná Trump naučil od mladého politika TOP 09 Dominika Feriho. Jelikož se Kmoníček nevnímá úplně jako klasický diplomat, který by měl rád klidné vody, ve Washingtonu Donalda Trumpa se mu líbí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Hynek Kmoníček odhaluje velký plán Donalda Trumpa: Zapíše se do dějin
Velvyslanec v USA Hynek Kmoníček se v dnešním vydání MF Dnes rozepsal o americkém obchodu obchodů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Kmoníček: Tam, kde to půjde, Trump dohodu s Ruskem najde, protože...
Nad rozdíly v pojetí demokracie mezi západními zeměmi a Ruskem se v dnešní Mladé frontě Dnes zamýšlí ředitel zahraničněpolitického odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Trump se se Zemanem sejde, má k naší zemi blízko, ujišťuje Kmoníček. Rumuni si prý setkání v podstatě koupili
Velvyslanec České republiky v USA Hynek Kmoníček si v pořadu Interview Plus povídal s Michaelem Rozsypalem. Prozradil mu, jak to doopravdy bude se setkáním prezidentů Miloše Zemana a Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hynek Kmoníček odhaduje další kroky Trumpa vůči Rusku a připomíná, co se stalo za Nixona
Obsáhlý rozhovor s ředitelem zahraničního odboru Hradu Hynkem Kmoníčkem přinášejí dnešní Lidové noviny. Kmoníček si myslí, že Donald Trump, aby svého snu dosáhl, bude spolupracovat s Moskvou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
USA chystají „arabské NATO“. To nedopadne dobře, varuje Hynek Kmoníček
„Americká administrativa přišla s myšlenkou vytvořit ‚arabské NATO‘, které by slučovalo sunnitské země okolo Saúdské Arábie proti Íránu. Už jednou k podobnému pokusu došlo, a dopadlo to bídně,“ popisuje ve svém komentáři pro MF Dnes Hynek Kmoníček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Mě tam nedotlačíte. Nula, nula, nula. Co by bylo, kdyby bylo... Hynek Kmoníček si „povodil“ redaktora rozhlasu, když hájil Zemana
Hostem Michaela Rozsypala v pořadu Interview Plus Českého rozhlasu byl velvyslanec Česka v USA Hynek Kmoníček. Mimo jiné hovořil o návštěvě předsedy Sněmovny reprezentantů Paula Ryana v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Hynek Kmoníček po odjezdu do USA prozradil tajemství o Američanech
Novým českým velvyslancem ve Spojených státech je od minulého týdne bývalý šéf zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček. Jak nyní říká v rozhovoru pro www.VIPosobnosti.cz, mentalita USA je mu natolik blízká, že je schopen pochopit, že jedna specifická americká mentalita vlastně není. „To, co za ni považujeme, je naše představa o Americe a ta je hodně vzdálená realitě,“ zmínil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist