Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Za co padají hlavy u Okamury? Server to zjišťoval u vyloučených členů
O konci v SPD Tomio Okamury promluvil s Deníkem N podnikatel Pavel Hornát. Hnutí jej nejprve oslovilo a dokonce stál u zrodu buňky SPD v pražských Čakovicích, když se však začal ptát na financování kampaně, narazil a byl vyhozen. Není jediný...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Ministr Pelikán: Potřebujeme řešit dostupné bydlení
Ministr Pelikán pokračuje v návštěvě vyloučených lokalit Moravskoslezského kraje. Hlavními tématy je jsou život ve vyloučených lokalitách, byznys se sociálním bydlením, nezaměstnanost, zadlužení, problémy se vzděláváním a kriminalita.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Bouda sudetských Němců. Slibovali, že už žádné majetkové nároky nebudou, ale je to jinak
Poslanec Úsvitu Milan Šarapatka se domnívá, že na nás sudetští Němci ušili boudu. Uvedl to pro server ParlamentníListy.cz v reakci na to, že Sudetoněmecký landsmanšaft se sice formálně zřekl nároků na majetek svých členů v Čechách, ale část jeho členů si na rozhodnutí stěžovala u soudu. Tuto informaci přinesl tento týden jako první rovněž server ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Sněmovna se mimořádně sejde kvůli odvolání Okamury
Poslanci se příští týden ve středu sejdou na mimořádné schůzi k odvolání Tomia Okamury (SPD) z postu místopředsedy Sněmovny. Na tiskové konferenci to dnes oznámil předseda poslaneckého klubu lidovců Jan Bartošek. Bartošek mezi poslanci nasbíral podpisy potřebné k podání žádosti o mimořádnou schůzi, kterou přijal předseda Sněmovny. Odvolání Okamury má být reakcí na výroky členů jeho hnutí o internačním táboře v Letech v době protektorátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Umělci! Sledujte, kdo stojí za akcemi Drahoše či Topolánka
Prezidentská kampaň vrcholí, volby budou již za necelý měsíc. Server Aktuálně.cz zjišťoval, kdo pomáhá adeptům na Pražský hrad. Jiří Drahoš například spoléhá na pomoc režiséra Tomáše Mašína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Server znovu pitvá Zemanova čínského poradce. Lživě se prý chlubil, že má dědečka generála
O poradci prezidenta Miloše Zemana a šéfovi společnosti CEFC Jie Ťien-mingovi píše server Neovlivní.cz. Ten byl v únoru zatčen, mimo jiné v souvislosti s ním padají i spojení ohledně rodinné přízně s komunistickými generály, čínské rozvědky či tajného emisara čínského prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: V lesích padají větve i stromy poškozené vichřicí, nevstupujte tam
Větve i nalomené stromy padají od nedělní vichřice v lesích. Na nebezpečí důrazně upozorňujeme a doporučujeme všem, aby dnes ani v následujících dnech nevstupovali do lesních porostů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Piráti: Miliardy na podporu bydlení nepomohly, počet sociálně vyloučených lokalit se za 10 let zdvojnásobil
Piráti varují před nárůstem sociálně vyloučených lokalit a volají po novém nastavení systému státní podpory bydlení. Poslední zjištění Nejvyššího kontrolního úřadu potvrdila, že státem vynaložené peníze na podporu bydlení stále rostou, ale nevedou ke skutečnému řešení problému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Sdružení místních samospráv jednalo s ministryní o problematice sociálního bydlení a vyloučených lokalit
Zástupci SMS ČR se dnes sešli s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou, aby s ní jednali o nejpalčivějších problémech obcí, které spadají do gesce jejího rezortu. Jde především o zneužívání sociálních dávek určených na bydlení, obecně problematiku sociálního bydlení a s tím související fenomén vyloučených lokalit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Primátor Přerova: Je ideální čas mít v čele vlády razantní osobnost
Myslím, že Přerov v následujících pěti až deseti letech čeká rozvoj a prosperita, konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Vladimír Puchalský (Společně pro Přerov). Rozvoj města ale nebylo jediné téma, o němž byla řeč. Povídali jsme si také o situaci ve vyloučených lokalitách v Přerově, odtajnil nám svou představu budoucí hlavy státu i to, co čeká od blížících se sněmovních voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist