Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 17x, což odpovídá cca 887-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Michael Kocáb vzpomíná: Kdyby Gorbačov přišel se svým programem dříve, byl by za Havla on
Michael Kocáb přišel do živého vysílání pořadu Rozstřel na iDnes.cz vzpomínat na revoluční období roku 1989 a na odsun sovětských vojsk, který pomohl provést. Kocáb připravuje knihu, kde shrne fakta, jak probíhala sametová revoluce, co jí předcházelo, co se vše dělo, a shrnuje tam i odsun vojsk Sovětského svazu z Československa. „Až odchodem ruských vojsk v roce 1991 sametová revoluce končí. A nyní za vládnutí Putina je asi všem jasné, že by byl ruský prezident velmi rád, kdyby tady měl svá vojska. A i když je tady nemá, tak je i tak schopen rozvrátit naši víru k setrvání v Evropské unii,“ řekl v rozhovoru Kocáb. A nejen to...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 17:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

To bylo skandální! Michael Kocáb spustil kanonádu na Zemana a připomněl Havla
Hudebník a bývalý poradce Václava Havla Michael Kocáb se rozhovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v pořadu Xtv.cz. Mluvilo se například o multikulturní společnosti, ale i o milosti pro odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hudebník a politik Michael Kocáb oslaví pětašedesátiny
Michael Kocáb patří už od 80. let minulého století k nepřehlédnutelným postavám české hudební scény, výraznou stopu ale zanechal také v politice. Rodák z Prahy, který přišel na svět 28. července 1954 v rodině evangelického faráře, se proslavil jako lídr kapely Pražský výběr, začátkem 90. let se pak ve funkci federálního poslance zapsal do dějin jako muž, který organizoval odsun sovětské armády z Československa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Hitler! Michael Kocáb řekl děsivou věc o Ringo Čechovi a Zemanovi
Hostem Luboše Xavera Veselého na XTV.cz byl zpěvák a bývalý ministr pro lidská práva Michael Kocáb. Mimo jiné hovořil o prezidentovi USA Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Většího blba jsem neviděl... Okamurovec, Michael Kocáb a lidovec se střetli v ČT nad migranty
Hosty pondělních Událostí, komentářů České televize byli místopředseda lidovců Jan Bartošek, poslanec SPD Radek Koten a někdejší politik a hudebník Michael Kocáb. Rozebírali výsledky sněmovních voleb. Koten se vyjadřoval tak, že vzbudil rozruch na sociálních sítích. Kocáb konstatoval, že musíme Švédsku fandit za to, jak ušlechtilý koncept pomoci uprchlíkům a světu přineslo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Kocáb a komunistický generál v Partii. Došlo i na nepěkné okamžiky listopadu 1989
Mohla socialistická armáda zvrátit sametovou revoluci? Co by se stalo, kdyby čeští vojáci začali střílet do lidí? Udělali by to vůbec? V nedělní Partii televize Prima o tom debatovali bývalý velitel Západního vojenského okruhu Mojmír Zachariáš a jeden z klíčových aktérů Občanského fóra Michael Kocáb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
„Šílený! Neúcta k disentu!" Tomáš Halík a Michael Kocáb k pohřbu Karla Gotta. Mnozí budou nadávat
Exministr Michael Kocáb a kněz Tomáš Halík se vyjádřili k pohřbu Mistra Karla Gotta. Vláda včera schválila státní pohřeb, dnes premiér Andrej Babiš (ANO) uvedl, že půjde o pohřeb se státními poctami. Kocáb prohlásil, že právě státní pohřeb Gotta může rozdělit národ, Halík považuje Gottův pohřeb v katedrále za šílený a nevkusný nápad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Potřebujeme na Hradě osobnost, která bude atmosféru v zemi uklidňovat, jinak se tady umlátíme, burcuje Michael Kocáb
REPORTÁŽ Obracíme se na lidi, pro něž je demokracie drahou hodnotou. Pro některé takovou hodnotou být přestává. V USA to zatím vypadá, že se dostal k moci autoritář první třídy. Rozhovořil se Michael Kocáb, mluvčí Kroměřížské výzvy. Na besedě o hledání kvalitního prezidenta padala různá jména, ale projekty aktivistů jsou zatím v podstatě v červáncích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Kocáb si v rozhlase postěžoval, že je jako kůl v plotě a nikdo ho nezve do politiky. Tak napsal knihu o tom, že Listopad 1989 byl revoluce jako řemen
Hostem v pořadu Osobnost Plus vysílaném na Českém rozhlase Plus byl zpěvák a aktivista Michael Kocáb. Kocáb prozradil, že mu vyšly nejzákladnější věci, o které v životě stál: „Abychom se stali demokratickou zemí, abychom se stali součástí Evropské unie a NATO.“ Za největší problém v současné době pak Kocáb považuje ekologii, vliv Ruska a Číny u nás a též Brexit, jenž rozvířil tendence jdoucí proti EU. O bývalém Sovětském svazu Kocáb prohlásil, že to je jednoznačné zlo stejně jako komunismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Kocáb se rozplýval nad Letnou, i když ho nepozvali. A vzpomínal, jak s Horáčkem „udělali“ revoluci proti vůli Gorbačova
Zpěvák a občanský aktivista Michael Kocáb byl hostem Luboše Xavera Veselého na XTV.cz. Hovořil zejména o demonstraci na Letné, ale také o sametové revoluci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Okamuro, tohle je kampaň proti tobě! Michael Kocáb nám předal něco, co by mělo zajímat šéfa SPD
Ze všech koutů země by měla být vedena kampaň proti „nevzdělanému“ Okamurovi a jeho výrokům. To si myslí hudebník Michael Kocáb. Ten je poslední dny rozhořčen z toho, že poslanci hnutí Svoboda a přímá demokracie jsou v 21. století schopni zpochybňovat, že tábor v Letech připravoval lidi na vyhlazení. Bývalý ministr pro lidská práva proto předkládá šéfovi SPD vysvětlující dopis, aby tedy konečně pochopil, o co šlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist