Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 17x, což odpovídá cca 887-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Putin je 20 let v čele Ruska. Měl by skončit, vyzval spisovatel na ruském serveru
Spisovatel Andrej Stoljarov má za to, že Rusko přežije i odchod Vladimira Putina z funkce prezidenta největší země světa. Kremelští politologové se nás prý snaží přesvědčit o opaku, ale Stoljarov si trvá na tom, že mezi Vladimirem Putinem a Ruskem opravdu není rovnítko. Dokonce se domnívá, že by dnes Rusku bez Putina už bylo lépe, protože se po dvaceti letech své nepřetržité vlády dostal do situace, ve které už není schopen posouvat zemi kupředu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 20:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Šok hned na začátek roku: Vladimir Putin navržen na cara Ruska
Vlivný moskevský duchovní Vsevolod Anatoljevič Čaplin se podle serveru britského deníku Daily Mail zamýšlel nad tím, co bude dál s Ruskem, a dospěl k několika možnostem dalšího vývoje v zemi. Konzervativní arcikněz navrhuje, že by se mohli k moci vrátit vládci z rodu Romanovců a nad Ruskou federací by znovu vzlétla carská orlice. Další možností je, že by se novým carem mohl stát sám Putin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Chrastění zbraněmi. V tom Putin bude pokračovat a nemusí to skončit pouze u Ukrajiny, varovala v ČT Černochová
Napětí mezi Ruskem a Ukrajinou zase roste. Ukrajina je ve válečném stavu, i když prý válčit nechce. Rusko zase posiluje vojenskou přítomnost u společných hranic. Nedaleko Kerčského průlivu zajalo ukrajinské lodě a přitom se i střílelo. „Ještě se bude chrastit zbraněmi. Putin bude pokračovat a nemusí skončit u Ukrajiny,“ uvedla ve středečním Interview na ČT24 předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jana Černochová (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Gazdík chce v dubnu skončit v čele Starostů
Předseda Starostů a nezávislých (STAN) Petr Gazdík chce skončit v čele hnutí, které podle něj potřebuje nový impulz. Příští týden navrhne širšímu vedení STAN, aby zkrátilo funkční období předsednictva a v dubnu se uskutečnil volební sjezd. Sám se chce více věnovat školství a podílet se na přípravě jeho reformy. Gazdík to řekl ČTK, a potvrdil tak informaci serveru Aktuálně.cz o svém připravovaném odchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Putin oznámil historickou událost, píše ruská agentura TASS
Ruský prezident Vladimir Putin podle ruské agentury TASS oznámil, že Ruská federace zničila své chemické zbraně, jak se k tomu také v minulosti zavázala. Zničení chemických zbraní označil Putin za historickou událost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vladimir Putin plánuje drasticky změnit vztahy s obávaným diktátorem
Blýská se na lepší vztahy mezi Ruskem a Severní Koreou? Vůdcové Severní Koreje a Ruska si vyměnili blahopřání u příležitosti národního dne osvobození, který Severní Korea slaví 15. srpna. A Putin Kimovi sdělil, že si s ním rád pohovoří o vzájemných vztazích a důležitých tématech tohoto regionu. Informovaly o tom britský Independent a magazín Newsweek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Trump postavil USA na úroveň Ruska
"Putin je vrah", zakřičel na Trumpa Bill O´Reilly na Fox News, když prezident začal hovořit o lepších vztazích s Ruskem. "Taky  máme v USA své vrahy, nejsme bez viny..." odvětil a schytal vlnu kritiky.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.2.2017 v 22:40, zobrazit podobné
Trump postavil USA na úroveň Ruska
"Putin je vrah", zakřičel na Trumpa Bill O´Reilly na Fox News, když prezident začal hovořit o lepších vztazích s Ruskem. "Taky  máme v USA své vrahy, nejsme bez viny..." odvětil a schytal vlnu kritiky.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.2.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Proč má Srbsko tak blízko k Rusku? Západ pořád nepochopil Balkán, soudí expert
V polovině ledna zavítal do Srbska ruský prezident Vladimir Putin. Ruská agentura TASS tehdy napsala, že pána Kremlu v ulicích vítalo na 150 tisíc lidí. V Srbsku je Putin opravdu populární. Publicista Peter Zvolenský se na serveru VašeVěc.cz zamyslel nad tím, proč je Rusko, respektive Putin v Srbsku tak oblíbený. Svou roli v tom prý hraje i to, že Západ stále balkánské myšlení nepochopil a nepoučil se z chyb minulosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Ruská vesnice? Těžce se žije většině lidí
Časopis Reflex odvedl výbornou práci, když zveřejnil snímky ruského fotografa Alexandra Belenkije z vesnic v Kostromské oblasti. Putin se chvástá údajně skvělým Ruskem, jenomže realita dokazuje, že lže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Rusko a Putin v Rakousku. Jaroslav Bašta přišel do ČT, málem tam praskly kamery
Rusko podle prezidenta Vladimira Putina překonalo potíže, které mu způsobily sankce ze strany Evropské unie. Po setkání se svým rakouským protějškem ve Vídni dodal, že by v zájmu všech měla hospodářská omezení skončit. Rakousko je první členskou zemí EU, kterou si Putin vybral k návštěvě od svého březnového znovuzvolení do funkce. Vídeň prý také chce být mostem mezi Ruskem a Bruselem. Jak funkční takový most může být? O tom promluvil v pořadu Události, komentáře na ČT24 někdejší velvyslanec České republiky v Rusku Jaroslav Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist